Jump to content
IGNORED

MLB 2018


freakns

Recommended Posts

ne, ne... idem da se ubijem

moj najomrazeniji igrac u ligi, lagano

 

i koji ce nam kurac 2B? imamo Baeza i Zobrista, zaboga. da ne pricam da je covek defensive liability. 

Link to comment
  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    126

  • Miljenko

    113

  • Strahan

    95

  • Grandilof

    48

Top Posters In This Topic

Posted Images

ostaje Harper do kraja sezone, to se znalo na kraju trade deadline... e sada, sta ce biti posle toga ne zavisi samo od Nationalsa. videcemo kakve on ima zelje

 

EDIP: Darvish is done for season... pa sjajno :s

Edited by freakns
Link to comment

Central se zakomplikovao skroz u NL.:sleep: Usrani Cardinalsi napravise 13-2 seriju i sada se moze desiti bukvalno bilo sta. I NL West je ekstra zanimljiv. Cele sezone cekam da se San Francisco probudi i nista. Bio bi biser da Dodgersi izvise na kraju.:laugh:

Link to comment
On 22.8.2018. at 9:21, freakns said:

ostaje Harper do kraja sezone, to se znalo na kraju trade deadline... e sada, sta ce biti posle toga ne zavisi samo od Nationalsa. videcemo kakve on ima zelje

 

EDIP: Darvish is done for season... pa sjajno :s

 

On 19.8.2018. at 23:28, freakns said:

koji smo mi idioti... konacno smo dobili nesto pitchinga, i nista ne mozemo da udarimo :frust: cetiri tekme, prve dve dobijemo 1-0, onda izgubimo 3-1 i sada 2-1 nakon produzetka. 4 solo homera, u svakoj tekmi po jedan... pa jebemu! 

 

Sam si sebi dao odgovor. 6 tekmi zaredom sa solo hr i nista vise do sinoćne "eksplozije" u kojoj murphy imao prvi rbi kad je bilo bitno. 

Link to comment
5 hours ago, Miljenko said:

Central se zakomplikovao skroz u NL.:sleep: Usrani Cardinalsi napravise 13-2 seriju i sada se moze desiti bukvalno bilo sta. I NL West je ekstra zanimljiv. Cele sezone cekam da se San Francisco probudi i nista. Bio bi biser da Dodgersi izvise na kraju.:laugh:

ma jebo im ja mater posranu

jebote na 3GB su a mi igramo ko govna. 

Link to comment

Dobismo nekako vs Scherzer, Nola bogotac. Kada bi bacao svako vece mozda bi i imali neke sanse. Ne bi bio greh ni da dobije Cy Younga. Bice izmedju njega, Scherzera i deGroma (kako nas je samo pocistio pre neko vece, realno on je najblizi). Ovo je prijalo posle sinocsnjeg idiotluka i HR na 2 outa u devetom. Mrka kapa uglavnom, ali nek se ceraju koliko mogu.

Link to comment

dobice Nola Cy Young ako udjete u playoff sigurno jer Scherzer i deGrom nece u playoff. osim ako Natsi nekim cudom ne polulde

 

ako ne udjete, onda ko zna... 3 way race za sada. mozda se Mikolas iz Cardsa pridruzi

Link to comment

najomraženiji™ dobija još jednu tekmu

 

edit, na areni opet početkom random ininga ide jače ton iz slušalica nego li iz kabine

 

edit izjednači sinsi

Edited by theanswer
Link to comment
8 hours ago, theanswer said:

najomraženiji™ dobija još jednu tekmu

 

edit, na areni opet početkom random ininga ide jače ton iz slušalica nego li iz kabine

 

edit izjednači sinsi

to kad Sonics radi... ja moram da mu saljem poruke izmedju inninga da ne bi zaspao... ako nista drugo, poceo je da gotivi Botea koji jeste dobio tekmu, a ne mrtvi Murphy

 

7 hours ago, Grandilof said:

Freak nije prijavio ni sinocsnji complete game Hamelsa... :tongue:

ti bolje proveri kako ti je Arrieta bacao sinoc :P 

 

btw, posranci su se opet prosrali... manje hitova,  manje walkova, ali avaj, opet dobise... mogu li jebeni Cardsi uopste vise da izgube?!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...