Jump to content
IGNORED

MLB 2018


freakns

Recommended Posts

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    126

  • Miljenko

    113

  • Strahan

    95

  • Grandilof

    48

Top Posters In This Topic

Posted Images

znaci Javi bog

101R(no8 in NL)/34HR(no6 in NL)/111RBI(no1 in NL)/21SB(no11 in NL)/,556SLG(no4 in NL)

 

uz ovo, odigrao je 159 tekmi(no8 in NL), na tri defanzivne pozicije(2B, SS, 3B), igrajuci svaku above average.

 

znam da ce Yelich da dobije, ali prvo, Javi je 10x bolji defender. minimum. mozda i vise. drugo, igra na daleko tezim odbrambenim pozicijama.

 

a da pokaze da je bolji, to ce uskoro. Quintana vs Chacin. i nema zezanja, oba tima startuju sa najboljim sto imaju. nama se vratili Bryant, Schwaber i Heyward. valjda su zdravi konacno! jedva cekam :) 

Link to comment

dobar Q za sada, 5 inninga, 1 run. i to zato sto Yelicha nemos izbaciti, teorije nema... problem je sto je Chacin jos bolji. 4 inninga, minimalan broj battera, samo jedan walk neutralisan sa DP... bez hita smo za sada. jedan od razloga je sto svako kanda hoce da lupi HR, dok Brewersi pimplaju single po single.

 

Rizzo ili Bryant ce morati pokrenuti, ne vidim ko drugi moze

 

EDIP: Rizzo :D OK, moze HR

Edited by freakns
Link to comment

ovo je smesno. covek promasi loptu, ode pravo izmedju dva defendera za single. sta god da zamahne, hit...

 

Madden menja Q-a... JEBI SE VISE SA TVOJIM PROMENAMA POSLE JEDNOG HITA!!!!

 

pusti startera jebote, sta se pravi pametan koju pizdu materinu. nista, ali nista me ne zivcira u baseballu kao menjanje startera u playoffu. 

Link to comment

puuuuuuuuuuuuuni.

tako i treba. izbacio si startera nakon 5 inninga i 64 pitcha. i to dok nemas closera ni setupa. i onda si ubacio u 8 inningu coveka koji ima post all star ERA preko 4. i onda da spasavas tekmu, ubacujes lika koji baca inside pitcheru koji ne moze da udari outside... tako je care, tako se vodi tim, pa ti si genije. mrs bre!

Link to comment

imas tri coveka koji ne smeju da ti bacaju na tie game. Wilson, Kintzler i Edwards. i tebi bacaju dvojica od trojice. i naravno da ce da popusis runove! jebo te Wilson u dupe i njegovo forsiranje. 

 

pa znas kacemo da postignemo runove protiv Hadera i Jeffressa? negde 2024... mozda malo kasnije

Link to comment

pa sada... rutniski... bome onaj Rizzov udarac nije bio daleko od 2 run HR...

 

ali realno, potpuno zasluzeno Brewersi. u poslednjih 7 tekmi Cubsi 4-3, Brewersi 7-0. jebiga, ljudi imaju sulud septembar. ali Brewersi ce ispusiti u playoffu. nemaju startere za titulu. OK Chacin, Anderson i Gio su dobri ali nijedan nije dominantan. jedino da im Wade Miley nastavi bacati ko blesav. 

 

mi sta god da uradimo u WC, svejedno mi je. Madden mi se previse popeo na kurac. njegova sranja su nas mogla kostati titule u 2016, ali srecom Cleveland se raspao a i u prvoj rundi Bochy je vise hteo da bude u centru paznje od njega. imas startera koji dominira Brewerse redovno. bacio je odlicnih 5 inninga gde ovi nisu otisli preko singlea, a i 2 ili 3 su bile lopte  koje su lagano mogli biti GB outi. bacio je 64 pitcha. vec si bez closera i setupa. i sta ti radis? ah, pa mora malko menadzer da se pokaze, da znaju da je on na klupi. ne bi valjalo da pobedimo i neko prica kako je Q bacio 7 ili 8 inninga umesto da se prica o tome kako je Madden fenomenalno vodio tekmu. mars u picku materinu bas. 

 

u playoffu navijam za tim koji ce da ostavi startera nakon 5 inninga. pa makar to bili i Yankeesi. 

 

ps. Marquez i Buehrle dominiraju za sada a Maddon razbija televizor jer amateri od menadzera prete da se ne prica samo o njima pa jos niko nije promenio startera. 

Link to comment

2-0 Dodgersi i to na 2 auta. 

Tvoje sam gledao 3 ininga, pa mi je uleteo pacijent i samo vidim na fonu, zamena startera. Vtf mi je bio jedini komentar; bullpen vam trenutno nije jaca strana, cemu eksperimenti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...