Jump to content
IGNORED

MLB 2018


freakns

Recommended Posts

Samo vas dvojica zezajte, moram se Freaku pridruziti na bandwagon da Cubsi omase PO, a sto se ovog drugog tice mozemo gubimo i sa 50 u jednoj tekmi dok smo ispred Natsa, Metsa i sugavih Bravesa sto se mene tice.

 

Evo pitajte Freaka kako obozava kad se recimo Cardsi uguraju u PO ne znaju ni oni sami kako na sta to lici i kako se to zavrsi... :D

Link to comment
  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    126

  • Miljenko

    113

  • Strahan

    95

  • Grandilof

    48

Top Posters In This Topic

Posted Images

38 minutes ago, Grandilof said:

Samo vas dvojica zezajte, moram se Freaku pridruziti na bandwagon da Cubsi omase PO, a sto se ovog drugog tice mozemo gubimo i sa 50 u jednoj tekmi dok smo ispred Natsa, Metsa i sugavih Bravesa sto se mene tice.

 

Evo pitajte Freaka kako obozava kad se recimo Cardsi uguraju u PO ne znaju ni oni sami kako na sta to lici i kako se to zavrsi... :D

cuti bre, evo su sinoc izgubili... konacno! 

opet ce govna da se docepaju playoffa, katastrofa.

 

btw, ne znam da li si primetio, ali niste ispred Bravesa :P a nakon serije sa Metsima imate 6 od 9 vs Nats... znaci sansa da budete i iza njih :lol: 

Link to comment

heh, dve za redom dobismo 1-0 protiv ovih Miljenkovih. ljudi su nocas odigrali perfect anti Cardinals tekmu. sedam puta su ispali na double play. u devet inninga, sedam puta. znaci sve sto je moglo da podje pogresno, poslo je. cak i ono sto nije moglo da podje pogresno, i to je poslo. bukvalno susta suprotnost Cardinalsima. doduse, sve ce ovo da se promeni jer je i Montgomery otisao na DL, pa ce nocas da startuje Chatwood. joy, oh joy.

Edited by freakns
Link to comment

Kako kuva u AL West, istopila se prednost Astrosa posle metle Seattlea, a Astrosi samo pikaju divizijske u narednih 15, A's, Seattle, Angels, A's, Angels bice bas zabavno...

Link to comment

Tesko je odrzati prednost, kada ti se povrede glavni ofanzivci. Dovoljno je sto Altuve duze fali, a u jednom trenutku, su u autu bila tri najbitnija udaraca. Bonus je sto su ispustili pobede u solidnom broju meceva, na kojima je Verlander izdominirao (ovo vazi od starta sezone; recimo onaj duel sa Colonom). Na bis im je propao closer, pa su i tu morali da nalaze rezervno resenje.

Edited by Miljenko
Link to comment

izjednacio se Oakland sa Astrosima... nocas Manaea vs Verlander za vodjstvo u diviziji :o 

i jesu povrede problem za Astrose, ali ni Correa ni Altuve nisu imali odlicne sezone dok su bili zdravi. Altuve je za 100 OPS losiji nego prosle sezone, Correa za 150, Springer 130... to su poprilicni padovi. ali nije da Astrosi bas igraju lose. oni su na proseku od 97 pobeda u sezoni. 

kada pogledas NL, Cubsi su na 94, Atlanta na 90, Arizona na 89. cak je i Cleveand na 93. njihov problem je sto je i Oakland na 97 :D  a i Seattle je sunja tu negde, dok su Yankees i Red Sox toliko dominantni da je jedan wild card poprilicno izvestan za Yankeese, pa mogu da zavrse sa 90+(sto je verovatno) i ispuse playoff(ovo nije verovatno, ali moze se desiti da tri tima u AL koji nisu uzeli diviziju imaju 90+)

Link to comment

Eh i ja bih voleo da imam poprilican pad i da udaram .330 :D, a jos je covek imao super jun, verovatno je malo pao i zbog te povrede u julu. Malo se i salim, znam sta hoces da kazes, ali to je i dalje mizeran pad u odnosu kad im udje tamo neki levat i udara tipa .230 i kompletno poremeti lineup. Vise je do povreda, ove sad serije protiv Seattle, jedna gde ih Texas pocisito :isuse:, i sad protiv A's to govore.

Link to comment

koji smo mi idioti... konacno smo dobili nesto pitchinga, i nista ne mozemo da udarimo :frust: cetiri tekme, prve dve dobijemo 1-0, onda izgubimo 3-1 i sada 2-1 nakon produzetka. 4 solo homera, u svakoj tekmi po jedan... pa jebemu! 

Link to comment

O bre covek ima preko 8 ERA i Metsi nas lagano preslisavaju u tekmi gde treba se vratimo ispred Atlante. :isuse:

 

Nego Freak sta si ono rekao za Hamelsa kad sam ja vikao steta sto se kod nas nije vratio... Mrzi me da kopam po skypeu, penzos, starac tako nesto, a covek im najbolji pitcher trenutno...:D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...