Jump to content
IGNORED

MLB 2018


freakns

Recommended Posts

  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    126

  • Miljenko

    113

  • Strahan

    95

  • Grandilof

    48

Top Posters In This Topic

Posted Images

42 minutes ago, Miljenko said:

 

Tesko da ima veci bedak od toga da izgubis no-hitter, 2 auta u 9. iningu.:isuse:

 

Da te sudija pokrade za isti na 2 out-a u devetom, doduse to je bio perfect game. :tongue:

Link to comment
On 28.7.2018. at 22:33, Strahan said:

jako otvaranje u misuriju

 

grand slam u prvom iningu

 

soniks vs freak

Quintana dosao drogiran na mec, ne znam kako drugacije da objasnim njegov nastup... sreca pa smo sinoc nekako dobili, makar nas nisu sweepovali

 

starting pitching nam je u raspadu jbt. sada je Chatwood prebacen u relief, Hamels ce na njegovo mesto... videcemo hoce li i on biti dzak za napucavanje :s

Link to comment

Steta za Chatwooda, bio je odlican za over kada gostujete.:D

Hamels je imao par losih nastupa u poslednje vreme, no njegov upside je misaona imenica, za veci deo vase rotacije (Lester eventualno).

Edited by Miljenko
Link to comment

videcemo ga protiv vas... samo sto se ne slazem za upside. Hendricksova 2016. je misaona imenica za Hamelsa pre cec biti :D covek je samo jednom u karijeri imao vise W i nikada nije imao bolju ERA ili WHIP... Hendricks iz prosle godine je Hamelsov max, a taj iz prosle je bio gori od onog iz 2016 :) 

 

btw, startna rotacija sada nam je Lester, Hamels, Q, Montgomery i Hendricks. Hendricks je jedini desnjak :ohmy: 

Link to comment

niko ne kapira sta rade tvoji... mozda ste se nalozili da cete u playoff :D

 

juce Hamels solidan. 5IP, 1R ali unearned... jes mu trebalo 2 tisuce pitcheva za 5 inninga, ali makar nije primio 7-8 runova, sto je neki trademark naseg pitchinga posle all stara

 

sada ulazimo u "lagani" Avgust, 4 kuci sa SD, pa onda road trip za 3 u KC... imamo stretch kuci Washington i Milwaukee pa gosti Pittsburgh, ali ostalo je sve  sa ekipama koje se vec spremaju za draft... znaci, sansa da se malko ucvrsti prva pozicija :) 

Link to comment

Ne verujem da je neko lozenje u pitanju. Da smo na wild card poziciji, pa i da razumem. Trenutno imas bar 4 ozbiljnija kandidata za 2 wild card mesta od nas.

Sumnjam da Brewersi mogu odrzati ovaj nivo igre do kraja, te verujem da je divizija vasa. 

Link to comment

Znas i sam kako ide taj "lagani", evo i moji idioti ispusili 3/4 protiv tradicionalno neugodnih Redsa, a onda umal' ne uzesmo obe u Bostonu. Mogli smo imati barem kakvu takvu prednost, ali dobro dodavanjem Cabrere i Wilsona ako se vrati skorije i nije los lineup.

 

Washington munuo 25 :dry:

Link to comment
On 2.8.2018. at 12:32, Grandilof said:

Znas i sam kako ide taj "lagani", evo i moji idioti ispusili 3/4 protiv tradicionalno neugodnih Redsa, a onda umal' ne uzesmo obe u Bostonu. Mogli smo imati barem kakvu takvu prednost, ali dobro dodavanjem Cabrere i Wilsona ako se vrati skorije i nije los lineup.

 

Washington munuo 25 :dry:

nadao sam se da nece bas potpuno da zaseru!

ali avaj... prva tekma, 6-1, outhittovali su nas 15-3. unreal. San fing Diego nas je outhitovo 15-3. moramo da sredimo pitching, pod hitno, inace cemo sve zasrati. pre dve nedelje smo imali 3cu ERA i mislim 6ti WHIP. sada smo 6ti u ERA i 19ti u WHIP. za cirka dve nedelje. ne-nor-mal-no!

Link to comment
22 hours ago, Strahan said:

freak tesno veceras

2 auta u 8.i9.iningu na home plate..inace bi bilo gadno

gledao sam... ono bacanje Baeza je bilo lepota. u devetom smo imali 3 razlike, posle Bote morao da spasava stvar... ali makar smo dobili.

 

evo i sada,  lepo imamo 5-0 posle 3 inninga posle najgoreg napada u ligi, i evo ih na 5-3 odjednom. Hendricks nastavlja da deli homere sakom i kapom

 

btw, Rizzo juce stigao, danas prestigao Soriana na 11. mestu all time liste po broju HR za Cubse :) i evo deknuo double upravo, pola metra falilo za jos jedan HR :D 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...