Jump to content
IGNORED

MLB 2018


freakns

Recommended Posts

Meni je Oakland senzacija. Oni su mi u stvari iznenadjenje skoro svake sezone (uzeli diviziju 2012. i 2013. baksuzno izgubili wild card mec 2014.). Kada pogledam lineup, tesko bih nasao sigurno mesto, za nekog njihovog igraca, u nekoj top ekipi. Picing im je vec odlican (kako starteri, tako i bullpen). Trenutno su samo 4 pobede iza Astrosa i imaju bolji skor od svih NL timova.:mellow:

 

Link to comment
  • Replies 459
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    126

  • Miljenko

    113

  • Strahan

    95

  • Grandilof

    48

Top Posters In This Topic

Posted Images

to je interesantno. Oakland trenutno ima 4. skor u AL, drze drugi wild card(Cleveland sa losijim skorom trenutno vodi u diviziji) i bolji su sto kazes od svih u NL... s druge strane, NL ima bolji interleague skor trenutno(iako je AL imao bolji skor i 2016 i 2017)... mislim da je razlog svega toga sto AL ima 4-5 timova koji su presmesni, dok u NL i San Diego i Miami imaju kompetetivne timove. mrtvi Cinci ima pozitivan skor protiv Atlante, Cubsa i Dodgersa. znaci ljudi imaju 15-8 protiv lidera divizija u NL a ukupan skor im je 50-64

 

definitivno je mnogo veca razlika izmedju top i bottom timova u AL nego u NL  

Link to comment

AL Central je mnogo los ove sezone. Cleveland ubedljivo prvi, skroz neubedljiva igra; Minnesota prosek. Detroit pustio par igraca, plus se Cabrera povredio; White Sox i Kansas no comment. Tu dodati i ocajne Oriolese (koji su se cak i probudili u poslednje vreme).

Link to comment

nemam pojma, kompletno se raspao.

zadnja 3 starta, nije prebacio 5 inninga, izgubili smo sve 3, a njemu je ERA otisla sa 3 na 3.9

 

nenormalno losa serija.

 

opet smo spali na jednog pitchera, jer kako je Hamels dosao, tako je Lester implodirao. Q i Hendricks su toliko losi da ne vredi ni komentarisati a Montgomery koji je tacno posle Lestera bio najstabilniji je nocas bacao 1 inning, znaci zbog dana odmora u ponedeljak ce preskociti start. znaci imamo 4 startera od kojih trojica zadnjih mesec dana ne mogu da izadju iz 5. inninga. plus Darvish se verovatno nece vracati do septembra

 

jos ce veceras Scherzer da nas shut outuje, pa cemo upropastiti i start Hamelsa koji jos ima neke sanse da ne bude bottom 10 starter u ligi... mada, cekam kace i on da se raspadne, jer kud svi tud i coravi Mujo

 

ne pise nam se dobro nikako. starting pitching je rasturen, u battingu imamo overall dobar avg, ali power je potpuno nestao. Rizzo je na 800 OPS, iako je poslednje 4 godine isao prekoo 900, Contreras sa  850 pao na 800, Bryant cele sezone poluzdrav ili povredjen ni blizu svojih 950, Russell je tu, na granici 700, jedva. Heyward jeste bolji nego ranije, ali i to je svega 750, sto nije na nivou dok je igrao za STL i ATL, Happ je na 770 umesto 850, Almora je na 730... znaci 90% tima nije ni blizu maximuma, Zobrist je jedini na nivou iz 2016, i imas iznenadjenje u Boteu, koji igra iznad svih ocekivanja, ali covek menja Bryanta i koliko god da je dobar, ne moze ni blizu zdravog Bryanta. tako da smo ostali na  tome da se molimo da ce Baez nastaviti sa MVP sezonom pa mozda navatamo playoff. uzas :( 

Link to comment

lako je tebi, od vas niko i ne ocekuje playoff!

 

i lepo sam ja rekao da ce Scherzer da nas shut outuje... 7 scoreless inninga, 11K, ubio nas covek... ali u bottom 9, 2 out, 3-0 za Natse, David freaking Bote lupa GS :hail: dobili smo 2-1 seriju u kojoj smo realno trebali biti sweepovani

Link to comment

kako Dodgersi gube tekme, auuuu

 

zadnje 4 tekme.

4-3 protiv Colorada, primaju 2 runa u 7., gube 5-4

onda su odlucili da to upgradeuju

2-0 protiv Colorada u 9., primaju 3 run HR na 2 out

3-3 protiv Colorada u 9., 2 on, 2 out, intentional walk za McMahona, i onda na bases loaded jos jedan walk

ali ajde, zavrsili su s Coloradom, vratili se u LA i sinoc Kershaw 8IP, 2-1 vodjstvo... top 9, priime 4 runa, izgube 5-2

ne znam sta ce sutra da izmisle :D

 

in other news, i Nationalsi su opet popusili walk off, ovaj put od usranih Cardinalsa koji su pravo niotkud 2 games behind za wild card... u NL, ako izbacis Cubse i 4 najgora, 10 preostalih timova je unutar 6.5 tekmi... a i Cubsi su svega 2 tekme ispred Atlante, znaci top 11 u NL unutar 8.5... l00dn1ca!

Link to comment

Ako su u NHL ligi mogli da preduzmu nesto za namerno udaranje protivnika, ne vidim zasto slicno ne bi uradio i MLB. Igras protiv nekonkurentnog protivnika, koji pokusava da ti onesposobi zvezdu u usponu. Da smo u vremenu od pre 50-100 godina, pa i da razumem.

Edited by Miljenko
Link to comment

Cuti zaspao sam srecom, mrzelo me da cekam drugu, Eaglesi sta god, posle tih 10 u jednom. Naravno split u doubleheaderu.

 

Za njih rekord da, moji su imali i gorih, mada i ovo oce kad baca otprilike onaj ko digme ruku i vikne ocu ja... :p

Link to comment

vidim sada da ste imali gorih... npr,

 

 On August 25, 1922, the highest-scoring game in major-league history took place: the Chicago Cubs defeated the Philadelphia Phillies 26–23, a total of 49 runs.

 

vi bre gubite  i kada postignete 23 runa :lol: 

 

EDIP: a ima i ovo :lol: Players crossed the plate a record 29 times in the highest-scoring World Series game in history on October 20, 1993, as the Blue Jays beat the Phillies 15–14 at Veterans Stadium in Game 4 of the 1993 World Series.

 

Edited by freakns
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...