Jump to content
IGNORED

FEST


jms_uk

Recommended Posts

Nije bre ljudi..ne budite morbidni..

 

Vise je o vezama i braku i svim sranjima koji se kroz isti prebrode i prevazidju..

Jedino sto ljudi medjusobno jedu su nervi ovog drugog.

  • Hvala 1
Link to comment

@Moonwalker Nije, to je argentinski, nominovan je za Oskara I think. 
 

@pt 2.0 nenene, nema toga. Ne znam je l ima u još nekom terminu, ako ima - gledaj.

 

edit: Society of the Snow se zove. Sad vidim da nisam naglasila da je ovaj Iznenada sami francuski film.

Edited by Patty Lee
  • +1 1
  • Hvala 2
Link to comment

Za Iznenada sami sam isto procenila da ce biti mucan, gadan i odustala. Ako stignem, pogledacu u nekom terminu..

Ja, kapetan takodje svesno odustala od tolike patnje.

 

Tako sam jedne godine izabrala neki argentinski film, super prica, porodicna drama...odem sa drugaricom koja je trudna. Kad ta porodica zivi od toga sto gaji, kolje svinje i prodaje meso, pola filma se desava dok krv lije,, svinje skice, jebote, gde sam ovo dosla :rolleyes:. Zmurim i kao razumem pomalo spanski, ko ce bre ono da gleda..Bila mi je frka zbog drugarice onesvestice se..ali nije! Cak smo izdrzale do kraja:lolol: i film generalno nije bio los. 

 

 

 

Link to comment
18 minutes ago, Stela said:

Za Iznenada sami sam isto procenila da ce biti mucan, gadan i odustala. Ako stignem, pogledacu u nekom terminu..

Ja, kapetan takodje svesno odustala od tolike patnje.

 

Tako sam jedne godine izabrala neki argentinski film, super prica, porodicna drama...odem sa drugaricom koja je trudna. Kad ta porodica zivi od toga sto gaji, kolje svinje i prodaje meso, pola filma se desava dok krv lije,, svinje skice, jebote, gde sam ovo dosla :rolleyes:. Zmurim i kao razumem pomalo spanski, ko ce bre ono da gleda..Bila mi je frka zbog drugarice onesvestice se..ali nije! Cak smo izdrzale do kraja:lolol: i film generalno nije bio los. 

 

 

 

Mogli su bas i da podele po svinjsku polutku gledaocima :D

Link to comment
20 hours ago, Eleniko said:

dojavite kad pogledate neki film koji bi pogledali ponovo

 

nekako mi nedostaje ta komponenta u vašim izlaganjima

Gledala bih ponovo Anatomiju pada.

Evo imas i karte za dz, nudi April.

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

Mogli su bas i da podele po svinjsku polutku gledaocima :D

Vala bas! Onoliko meso, a izadjes gladan sa projekcije. Kad bi siknula krv, ja bih kao gledaoci Ulaska voza u stanicu instiktivno ustuknula :D 

  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, Stela said:

Tako sam jedne godine izabrala neki argentinski film, super prica, porodicna drama...odem sa drugaricom koja je trudna. Kad ta porodica zivi od toga sto gaji, kolje svinje i prodaje meso, pola filma se desava dok krv lije,, svinje skice, jebote, gde sam ovo dosla :rolleyes:. Zmurim i kao razumem pomalo spanski, ko ce bre ono da gleda..Bila mi je frka zbog drugarice onesvestice se..ali nije! Cak smo izdrzale do kraja:lolol: i film generalno nije bio los. 

Jao da nije ovo SLUČAJNO bio film La Rabia (2008)?!?!?
Dodajmo i to na spisak “filmovi zbog kojih su ljudi vikali na mene”. :lolol:

  • Haha 1
Link to comment

Ahaha, taj je! Trejler me je vec uznemirio!

Na mene drugarica nije vikala, trudnocu je uspesno iznela, devojcica krece u srednju ove godine :D

  • +1 2
Link to comment

Sinoć odgledao Akijev - Fallen Leaves. Kao neki antipod Vesa Andersona - dijalozi ne na 33, nego na 13 obrataja, opseg izražavanja emocija ide od kamene face do podizanje obrve, zagasite boje, prigušena svetla... Simpatična ljubavna priča o finskim Rodniju alkoholičaru i neigrajućoj Alexandri Owens.

 

Na momente izbija vrcavi humor iz generalno ravna-linija skandinavske atmosfere. Užasne muzičke podloge, koje se na dobar način lepo uklapaju u film. I za kra, fenomenalnih 80-tak minuta trajanja, taman da ostane pretežno pozitivan utisak :D

  • +1 3
  • Haha 1
  • Hvala 1
Link to comment
3 hours ago, Profesionalac said:

Sinoć odgledao Akijev - Fallen Leaves.

Sad čekam da počne u DS…

Taman da me uspori nakon upravo odgledanog urnebesnog španskog disaster road filma “Putnik viška”.

Četvoro ljudi od kojih se samo dvoje ne vide prvi put u životu (a i ovi što se znaju znaju se tako što poslednjih nekoliko meseci putuju u tom aranžmanu) dele vožnju na relaciji Bilbao - Madrid. Preporuka za TV veče iuz pivo i čips.

  • Hvala 2
Link to comment
1 hour ago, pt 2.0 said:

Sad čekam da počne u DS…

Taman da me uspori nakon upravo odgledanog urnebesnog španskog disaster road filma “Putnik viška”.

Četvoro ljudi od kojih se samo dvoje ne vide prvi put u životu (a i ovi što se znaju znaju se tako što poslednjih nekoliko meseci putuju u tom aranžmanu) dele vožnju na relaciji Bilbao - Madrid. Preporuka za TV veče iuz pivo i čips.

 

Razmisljali smo i dvoumili se izmedju americkog zeca i ovog spanskog filma..Spance skinuo preko torenta, zekana odgledali.

 

Bem ti Sunac..ala smo se smorili i ubedacili.

Link to comment

Jao ljudi gledala sam Naslednika.

IMG_1282.jpeg.b7eec8a4b61d6424314fe017940f8534.jpeg

 

Danas je trebao da bude Evrovizija dan tj. nisam ništa planirala za danas.

 

Ali svidelo mi se kako je FPLS opisao Naslednika (film koji iz nekog razloga nisam ni registrovala, mada sam ispretresala sve, sinopsisi, pogledala trejlere… a ovo kao da prvi put vidim?!) pa kao ajde, zvuči zanimljivo.

 

Samo malo da se saberem pa se bacam u istraživanje gde @FPLS živi, i dolazim sa 20 rolni toalet papira.
 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Šalim se, svideo mi se film, ali sam POPIZDELA (i to je understatement)!

 

 

Btw, u Kinoteci je rasprodat Ja, kapetan (sutra), Farhadi (petak), Četiri ćerke (subota, to je valjda onaj doc što je nominovan za Oskara).

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...