Jump to content
IGNORED

FEST


jms_uk

Recommended Posts

1 hour ago, Patty Lee said:

Ljudi požurite za karte, bar za MTS dvoranu. Gomila projekcija je skoro pa popunjena, čak i neki ludački termini od 9:30h i sl. U Domu Omladine ležerno, za DKC ne znam još.

 

Polu-odustala sam od Zone Interesa, mada mi se stvarno gleda baš u bioskopu. Ne znam…

 

Definitivno sam odustala jedino od Delinkvenata, to mi je bilo užasno zanimljivo ali u poslednjem trenutku skontam da film traje preko tri sata. :unsure: 
 

 

 

 

zona interesa je ok film, ali vise je kao neka tv drama, nije to film za bioskope

  • +1 2
Link to comment

Da, samo šest filmova i ugl večernji termini.

Anatomija pada (1), novi Polanski (2), novi Vudi Allen (3), All Of Us Strangers (4), ovaj film sa Mads Mikelsenom (5) i sa Džulijet Binoš (6).

Ništa ni se ne uklapa. Shit.

Link to comment

Ni meni se ne uklapa, vec sam kupila karte za druge filmove u to vreme ili sam i gledala nesto sa te liste...ali mozda se nekako organizujem vise zbog SC nego zbog filma :D 

 

Da su od starta ubacili SC, svakako bih izabrala neku projekciju tamo. Debili.

 

Edited by Stela
  • +1 4
Link to comment
8 minutes ago, Patty Lee said:

Imao je i True Detective Night Country super kritike, just saying.

 

Uvek postoji mogućnost da će nešto što gledaš da bude sranje. To je taj kauč život na ivici pun neizvesnosti.

  • Haha 3
Link to comment
22 hours ago, pt 2.0 said:

pusti zonu, kaži nam za onaj horor film kakav je, i da li ja smem da gledam? :fantom:

https://www.fest.rs/program/filmovi/pravo-telo

 

 

Gledao, zaobiđi :)

Tanka i 100 puta viđena priča, loša gluma, ajd ima nekih horor elemenata za nas fanove za prelaznu ocenu, da ne kažem baš da nema ništa. Ali, vama koji niste fanovi to nije dovoljno. Sve u svemu 1 nebitan b horor 

Edited by Nikodije
  • Hvala 1
Link to comment

Hvala, @Nikodije. I’ll pass.

 

Današnji rezime:

“Bartonova akademija” Aleksandra Pejna - lep, topao film. Gluma odlična. 

 

“Hotel Palas” Romana Polanskog mi se dopao više nego što sam očekivala. Kao neka nehajna bajka o dekadentnoj truleži.

 

A možda sam se samo uželela filmova i skitanja, pa mi sve dobro & potaman.

Edited by pt 2.0
  • +1 4
Link to comment

Uzela i ja Polanskog za sledecu nedelju, red je da overim SC :)

Sinoc gledala Margaritinu teoremu. Sto bi rekli Francuzi, rien de speciale. Vec vidjena prica. Igra jedan od glumaca iz Le Bureau des Legendes.

 

Inace je u paraleli jedno 15 minuta isao engleski i srpski titl preko njega, pa se slova preklope :D stvarno neozbiljno. Posle su srpska slova podigli na sredinu ekrana, glumce gledas kroz njih..

Edited by Stela
  • Hvala 1
Link to comment

Vudi Alenov “Udar sreće” mi je ništa spec. Možda bi mi bio manje takav da nisam gledala sve prethodne njegove filmove.

Verovatno sam već pisala ovde, ali ja godinama - kada je on u pitanju - imam utisak da gledam jedan te isti film. Život visoke klase na lepim lokacijama i u lepim ambijentima, neka prelepa jako mlada glavna glumica i kolaž od zapleta.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...