Jump to content
IGNORED

Senke nad Balkanom


mustang

Recommended Posts

1 hour ago, ToniAdams said:

Nije loše za našu produkciju, taj rad.

 

 

Prelazna ocena samo jer je nesto nase pa sam pristrasna. Steta sto niko sem Bjelogrlica nema para da napravi nesto solidno upakovano pa da onda mozemo uporediti i sadrzaj.

Jel ja to dobro razumeh ili nastavak sledi krajem iduce godine?!

Link to comment
On 12/24/2017 at 9:37 PM, Frank Pembleton said:

Sad vidim Bjela i brata rođenog, prepoštenog ubacio u seriju da glumi...


...shiit has hit the fan....

cuj brata

i bratanicu i rodju izbosne :D

to od casnih bjelogrlica, a ko je sve tu jos po rodjackoj liniji, a drugacijeg prezimena ko to zna

 

inace boske kaze da nije na grbaci stricu, a jedino bitnije gde je glumio senke i montevideo. jbg, pogodi se to tako :D

 

 

kapiram i ovo oko bajica kod kesica nije iz nekih estetskih razloga, vec udar na drugi burazerski klan. otud pominjanje i karadzica :) 

Edited by pbg12345
Link to comment
13 minutes ago, pbg12345 said:

kapiram i ovo oko bajica kod kesica nije iz nekih estetskih razloga, vec udar na drugi burazerski klan. otud pominjanje i karadzica :) 

 

Ih, klan Karadzic je malo dete za Bjelin ili Radasinov. A drugo, zar nije klan Karadzic podklan klana Bjelogrlic? 

 

A i zar nije Bjela igrao Tita u Radasinovoj ravnoj gori?

Link to comment

odgovore nam moze dati samo 1 jaka anketa

da odmerimo koji klan je najjaci u srbiji

 

 

zamolio bih tonija da otvori glasanje, posto on pomno i do najsitnijih detalja prati i analizira dela kandidata :fantom: 

Link to comment

Trivalic najbolja ko Bisenija Gavrilovic.

Bice izazov ako njen lik nije neki zaebant, a ostar.

Jel joj sa glasom sve ok? 

U otvorenim vratima 2 je zvucala ko da je na ledenim cigaratama od otv vr 1

Link to comment
3 hours ago, pbg12345 said:

valja li to cemu?

Prilično korektan filmić. Jest da kliše stiže kliše i da smo sve to već videli, al prilično solidno je napisan i svi fino glume. Po kvalitetu kapiram da ne zaostaje za francuskim filmovima što bi jugoslav puštao na studiju b u vreme ručka. 

2 hours ago, Leia said:

 

Prelazna ocena samo jer je nesto nase pa sam pristrasna. Steta sto niko sem Bjelogrlica nema para da napravi nesto solidno upakovano pa da onda mozemo uporediti i sadrzaj.

Jel ja to dobro razumeh ili nastavak sledi krajem iduce godine?!

Pa to, prelazna ocena za potencijalni trend. U sledećoj sezoni neću biti vako blag :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...