Jump to content
IGNORED

Senke nad Balkanom


mustang

Recommended Posts

1 minute ago, ToniAdams said:

Budući da je u pitanju izmišljen lik ne vidim što bi bio problem da bude stariji i manje prelepotica.

 

Pretpostavicu...naginjes ka starijim ribama ?

Link to comment
22 minutes ago, copkillah said:

Treba neka stvarno prelepotica, Anica Dobra bi verovatno bila solidan izbor. Mislim da su opcije još i Bojana Maljević,


Mada mi je zicer Tamara Aleksić, iako je možda premlada.

 

8wIvCvi.jpg

sto se mene tiče može :blush:

- kako je lepa bila u seriji o lazi kostiću, umalo da gledam seriju samo zbog nje :happy: ali avaj, prevagnula je averzija prema domaćim serijama/glumcima :unsure:

Link to comment
3 minutes ago, Toni Sumaher said:

Nije izmisljen lik, ali u fikciji moze da bude i ruznija i matorija, nije problem.

Jesi siguran? Evo guglam i vele da je izmišljen. Doduše na znaku sa kite.

Link to comment

Masite poentu.

Marija je izmisljeni lik i ona mora biti predstavljena kao vecno mlada(usled koriscenja vrila), mrsava najlepsa zena ikada jer svaki drugi prikaz je besmislen za pricu.

 

Link to comment
3 minutes ago, ToniAdams said:

Pa što onda i ostali tuljani nisu makar zgodni a ne ovakve nalaze?

 

Slusaj, ovaj Slovenac sto sece glave po kucama..da me pozove na par ladnih piva i namigne koji put..ko zna kako bi se zavrsilo. 

Link to comment

pazi da neće svima da daju na korišćenje vanzemaljsku tehnologiju za zatezanje bora :1_grinning:

- to je bila tajna za koju je znao samo vrh reda i iskoristili su svoje veze sa vanzemuncima da krajem 2 sv. rata tamo potraže azil :happy:

Link to comment

Trivalićka je dobra glumica, samo bi je mogao pojesti "minuli rad" i u glavnom, za širu publiku, kasting gde kad treba neka komična žena na ivici nervnog sloma.
Opet, možda je ovo prilika da na široj sceni prikaze veliko umeće...


...shiit has hit the fan....

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...