Jump to content
IGNORED

Senke nad Balkanom


mustang

Recommended Posts

4 minutes ago, ToniAdams said:

nazalost jeste nasa najbolja serija (meso nisam pogledao) u poslednjih x godina, mozda bolje reci najmanje najgora.

 

 

može i tako da se formuliše, slažem se  :-)

Link to comment

Još nisam gledao "Vratiće se rode"  ali sam retko čuo negativne komentare . Ne znam kako se kotira u odosu na Senke ali slušajući oko sebe 

važe kao najbolje posle raspada 

 

 

Link to comment
1 hour ago, Fakundo Sava said:

Još nisam gledao "Vratiće se rode"  ali sam retko čuo negativne komentare . Ne znam kako se kotira u odosu na Senke ali slušajući oko sebe 

važe kao najbolje posle raspada 

 

 

 

Мени су то најбоље домаће пост-ју серије. И ето, обе Бјелине.

Link to comment
1 hour ago, Fakundo Sava said:

Još nisam gledao "Vratiće se rode"  ali sam retko čuo negativne komentare . Ne znam kako se kotira u odosu na Senke ali slušajući oko sebe 

važe kao najbolje posle raspada 

 

 

super produkcija (za nase uslove), dobra gluma, al jebote kako debilno zavrse. preskoci.

Link to comment
58 minutes ago, banatjanin said:

postoji li neko smisleno objašnjenje što si okačio snimak od sat vremena razgovora ovog bezimenog kretena sa pretencioznom budalom Vidojevićem?

 

 

Kamo srece da je bezimeni kreten. Ovo je Ratko Dmitrovic bivs Glodur Novosti. ko bi reka da je zavrsio na Ruskoj TV, sta god to bilo.

Link to comment
24 minutes ago, Host said:

Ko je ta Makedonka? Nisam jos gledao, cekam drugu sezonu da Makedonci roknu Aleksandra :fantom:

 

Jana Stojanovska, ćerka Nenada Stojanovskog

 

Usput, čitaj PM

Link to comment
2 hours ago, Host said:

Ko je ta Makedonka? Nisam jos gledao, cekam drugu sezonu da Makedonci roknu Aleksandra :fantom:

 

Еh da, cuvena makedonskatm gerila....

 

 

 

890325_64-pavelic%20i%20mihailov.jpg

Link to comment

Ja ovih dana nešto lamentiram i sve sam sigurniji da je u toku snimanja promenjen scenario i da je odlučeno da Kaludjer ipak preživi prvu sezonu. Zato je kraj i ispao onako kako je ispao - da su ga roknuli u onom manastiru sve bi inalo mnogo više smisla.

Послато са LG-M700 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Pa jeste, nemoguće da scenario 1 Dekse i 1 Kecmana nije bio savršen i smislen. Mora da su to režiseri nešto improvizovali u hodu, nažvrljali neke gluposti. Mora da je tek u toku snimanja odlučeno da se simulira meknaltijevska rezigniranost pred korumpiranim sistemom...

 

Imalo bi smisla isključivo da ga je roknuo Krojač privatno, umesto što su organizovali masovno međusobno upucavanje svih grupa koje su protiv Kaluđera. Ali jebiga, mora da se ima neki veliki konflikt u finalu, a neuki smo pa ne umemo da to napišemo da valja.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...