Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

pa realno, da... ima ih uzasno puno. Batumov potez je bio dzukacki, iznerviran je udario Navarra. ali udario ga je u stomak, mozda mu izbio vazhud(mada to je Navarro, i da ga promasio, ovaj bi zvao hitnu pomoc, verovatno preko sudija), i to je to. no harm done. ovo sto sam naveo, MWP je mogao Hardenu da slomi glavu, Jalen je priznao da je isao sa namerom da povredi Kobea, a onaj Abbiov start gde izvodi rvacki zahvat na vrat coveka koji je u punom naletu, to necu ni da komentarisem... ne oprvdavam Batuma, nije trebao to da uradi, ali taj start nije nikako mogao da povredi Navarra a to je sustina jer mnogo su gori prljavi startovi gde sa namerom ides da povredis igraca ili udarci u vrat/glavu, a toga imas na desetine kako u NBA tako i u EL svake godine

Link to comment

Slazem se sa Frikom. Posledice su bitne. Batumov potez je bas to - dzukacki, bas kao i recimo Pavlovicevo udaranje Lazica. Vulgar display of lack of power :)

 

U tom kontekstu vise ne znam sta da mislim o Carter-McCaw situaciji. Nije bilo namere Cartera da povredi, videlo se da je skroz sjeban zbog toga sto je uradio. Ali jebiga, ono se ne radi. Ono moze da sjebe karijeru coveku. 

Link to comment
11 hours ago, freakns said:

auh... da ga ne pretera malo? OK, jeste, bilo je fino sto je odvalio Navarra, bilo bi jos bolje da je ugazio Rudy Ferandeza, ali najnesportskiji? Varda-Tomasevic, Meta World Peace-Harden, Jalen-Kobe, Bynum-Barea... ima ih na hiljade gorih i opasnijih. pobenik je verovatno Abbio nad Djordjevicem

 

 

ovaj, vi zaboravljate laktove karl melouna?

otvarao je glave ljudima, lomio vilice i slao direktno u hirursku salu

Link to comment

Sta rade ovi ljudi? Tompson je posebno sramotan, kao da su ga naterali da igra, a on njima "e sad cu da vam pokazem, sledeci put necete da me zovete".

Link to comment

klay ih drzi u igri. svaki put kad draymond postavi pik na rondu dobije lakat.

Link to comment

ekstra napeta tekma...drago mi je da je Boston dobio...ekstra energija, kako su igrali odbranu, bacali se za svaku loptu...a Embid je takav nadmeni egomanijak, drago mi je da je sjebao svoju ekipu...

Link to comment

ludilo tekma... kvalitet 0,  ali zanimacija beskonacno :D

 

kao i Grandi, i ja mrzim Boston u svim sportovima, ali ovaj tim, bez Kyriea i Heywarda, pa covek jednostavno mora da ih gotivi :D 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...