Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

Savaka čast Kokoškovu, baš mu se lepo vraća, evropsko, pa sad ovo...



Послато са XT1663 уз помоћ Тапатока

Link to comment

Uf kako ću uživati kad ih pometlaju Voriorsi (a da kojim slučajem prođe Juta to bi bilo da se otvori neko dobro vino iz arhive)

Link to comment

Sitnica? Mozda sitnica kada se ne gleda nista drugo...to kako on izvlaci faulove imho je poraz kosarke i lepote igre

Link to comment

Čovjek u jedno 30% situacija kad ima loptu uopšte ne ide na to da proizvede neku korist za svoj tim u smislu da uradi nešto košarkaški (prodor, asistencija, na kraju krajeva koš) već da iznudi faul. Malo je naporan sa tim, malo podsjeća na neke od smarača u fudbalu. 

 

Doduše, moram priznati da su ga noćas sudije solidno iskulirale u par situacija, generalno su sudile dopuštajući tvrđu igru, mada su se par puta upecali na ove njegove debilnosti (Exumu su jednom sudili nešto što nije vidjelo faula). Možda iz neznanja, možda jer je plejof, ali su pustili krljanje što je po meni više odgovaralo Juti. U nekoliko momenata sam bio zabezeknut šta su sve dopuštali a opet su u par momenata svirali totalne gluposti, baš neujednačen kriterijum. 

Link to comment
Sitnica? Mozda sitnica kada se ne gleda nista drugo...to kako on izvlaci faulove imho je poraz kosarke i lepote igre
+1000 Uništava igru svojim glumatanjem. Ni Pol nije ništa bolji, Juta kad bi ih izbacila učinili bi ogromnu uslugu košarkaškoj igri. Ako ne, svakako ih Dubsi metlaju.
Link to comment

Jednom recju ljakse koga je pravo za primer (izmedju ostalih) skolovao i jedan Manu, prosle godine.

Istina, nemam dilemu - Rasel aka "0" mi je gadniji jedno 750 puta.

Link to comment
28 minutes ago, 1n54jd3r said:

Sitnica? Mozda sitnica kada se ne gleda nista drugo...to kako on izvlaci faulove imho je poraz kosarke i lepote igre

Pa ovaj faul Iglesa jeste sitnica. Sudili bi isto i da nije Harden u pitanju. 

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...