Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

harden je izvlacio najveci broj bacanja i kada nije bio zvezda, bez ikakvog foliranja, jos dok je bio u oklahomi.

Link to comment

tesko je voleti hjuston gneralno zbog debelog gm-a, moracu da navijam za gsw.

Link to comment

Kakva crna greška sudije, čovek se baca na ljude kao majmun. Delom jeste greška, delom je manipulacija ovog ludaka, sudije verovatno i po refleksu sviraju, uopšte ih ne krivim toliko, verovatno im ne pada na pamet da neko može da radi stvari koje radi Harden. Glupira se, glumata, zavlači ruke, skače ljudima na leđa (lol). Prvo on pa onda sudije.

Link to comment
5 minutes ago, nemoderisani said:

Sad izvlaci sa mnogo foliranja i tesko ga je voleti, ogadi ti kosarku

 

Ajde da kazem da ovo mogu da razumem. Mada se ne slazem. Pre ce biti da skoluje odbrambene igrace koji su navikli da igraju odbranu rukama i preterano cackaju, reachuju. Ali opet mi nije jasno kako je to utisak posle sinocne utakmice u kojoj je samo jednom nasankao Inglesa. Ostala bacanja je izborio na prodoru (cisti faulovi)  i jednom na sutu za tri. A mogu da se setim najmanje 4 puta kada cist faul na njemu nije sviran. 

 

I kad smo vec kod moguce promene pravila. Onaj bezobrazan udarac francuskog sljivotresa bi po duhu igre morao da bude flagrant, a ne da se posle gledanja snimka presudi kao obican faul samo zato sto je ispod ramena.

Link to comment
2 minutes ago, J.R. Cash said:

 

Ajde da kazem da ovo mogu da razumem. Mada se ne slazem. Pre ce biti da skoluje odbrambene igrace koji su navikli da igraju odbranu rukama i preterano cackaju, reachuju. Ali opet mi nije jasno kako je to utisak posle sinocne utakmice u kojoj je samo jednom nasankao Inglesa. Ostala bacanja je izborio na prodoru (cisti faulovi)  i jednom na sutu za tri. A mogu da se setim najmanje 4 puta kada cist faul na njemu nije sviran. 

 

I kad smo vec kod moguce promene pravila. Onaj bezobrazan udarac francuskog sljivotresa bi po duhu igre morao da bude flagrant, a ne da se posle gledanja snimka presudi kao obican faul samo zato sto je ispod ramena.

 

Ja nisam govorio za juče, baš sam i napisao da su par puta prešli preko nečega što bi u regularnoj sezoni vjerovatno svirali na keca (i na Hardenu i što se tiče kontakta ispod koša), mislim da su i njega zbunili takvim kriterijumom (ili neznanjem), mene svakako jesu i mislim da bi mu to moglo da bude problem, da se sad prešalta na ovakav kriterijum. Juče je suđenje, po meni, išlo na ruku Juti, jbg, igraju tvrđe i oštrije u odbrani nasuprot Hjustonu koji je takav kakav je i u odbrani i u napadu. 

Link to comment
Baš bih volio da jednom ostane na Grinu i da njemu pokuša da proda ovo nasađivanje i natovarivanje na leđa, kako bi bez jaja ostao :fantom: 
Hahaha, gledam ove klipove i pomislio sam baš to isto.

Sent from my WAS-TL10 using Tapatalk

Link to comment

Naravno da Harden nije problem, da mu sidije sviraju ova hvatanja ispod ruke i jahanja, on bi se prilagodio. Protiv koga su mu sudili 2 za redom u napadu kad je gurao protivnika da bi primio loptu? Boston?

Inače Harden je naravno strašan napadač, unguardable što bi rekli, možda zbog toga i više iritira ovo što radi.

Sent from my WAS-TL10 using Tapatalk

Link to comment

mogli bi ovi iz odbrane da razmisle kako da se ne pecaju na hardenovo "iznuđivanje"

levoruk i skoro savršen napadač i stalno im radi jebeno isto iz sezonu u sezonu. pa promeni nešto u odbrani.mora da se misli u odbrani, nije dovoljan mrk pogled.uostalom neka izvade najgore  procente šuta hardena i protiv koga je tako bilo pa neka kopiraju..

Link to comment
24 minutes ago, bradilko said:

mogli bi ovi iz odbrane da razmisle kako da se ne pecaju na hardenovo "iznuđivanje"

levoruk i skoro savršen napadač i stalno im radi jebeno isto iz sezonu u sezonu. pa promeni nešto u odbrani.mora da se misli u odbrani, nije dovoljan mrk pogled.uostalom neka izvade najgore  procente šuta hardena i protiv koga je tako bilo pa neka kopiraju..

Da, mogu da ga ne cuvaju pa nece dobijati faulove. Nek spuste ruke dole, sta idu na blokadu koju pm.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...