Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

Ma smesno bre, prime za pola cetvrtine vise nego za cetvrtinu i po, umesto neko malo da stane da odigraju barem puna 2 napada. Ja da sam na mestu Browna trazio bih TO za TO ako treba, bas su bezveze upropastili sve sto su radili.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Grandilof said:

Ma smesno bre, prime za pola cetvrtine vise nego za cetvrtinu i po, umesto neko malo da stane da odigraju barem puna 2 napada. Ja da sam na mestu Browna trazio bih TO za TO ako treba, bas su bezveze upropastili sve sto su radili.

Sent from my SM-A510F using Tapatalk
 

 

Previse  brzih trojki kad je trebalo iskontrolisati tempo. A delovalo je da su oduvali Seltikse ne iz utakmice nego iz serije.

 

1 hour ago, Host said:

Nisam ispratio, otkad je Gobert mucko djubre?

 

Otkad udara mucki. Mada je vise pizda koja vecito kuka sudijama i konstatno se sa nekim kaci glumeci onako klimav nekog zajebanog tipa.

Link to comment

Ono sto im je Lebron radio u drugom poluvremenu je cisto izivljavanje. Mislim da je pogodio jedno pet uzastopnih fejdavej suteva i svaki put je izgledalo kao da licno prebija svakog Toroncanina u hali.

Link to comment

Sram ga bilo. :D

 

Ali ppp strucnjaci koji su posle sedmog meca sa Indijanom rekli da je to to i da je Lebron crko i da ne moze vise... :lolol:

 

I za Filu su fulali, ali ajde to otpisujem na navijanje za nju.

Link to comment
8 hours ago, J.R. Cash said:

 

To sto su iste nacionalnosti ne znaci da po bilo cemu treba porediti Batuma i krakatu pizdurinu.

 

 

 

Realno Batumov udarac na Navaru onda je verovatno jedan od najnesportskijih poteza u istoriji kosarke na tom nivou. Nekima je kul jer je Navaro i Spanci u pitanju al..

Link to comment
55 minutes ago, theanswer said:

 

Realno Batumov udarac na Navaru onda je verovatno jedan od najnesportskijih poteza u istoriji kosarke na tom nivou. Nekima je kul jer je Navaro i Spanci u pitanju al..

auh... da ga ne pretera malo? OK, jeste, bilo je fino sto je odvalio Navarra, bilo bi jos bolje da je ugazio Rudy Ferandeza, ali najnesportskiji? Varda-Tomasevic, Meta World Peace-Harden, Jalen-Kobe, Bynum-Barea... ima ih na hiljade gorih i opasnijih. pobenik je verovatno Abbio nad Djordjevicem

 

 

Link to comment
10 hours ago, Fakundo Sava said:

A Reptorsi stave rukija na njega ,ne udvajaju čak ni Lava.Sramota od pristupa  

anunoby je tu najmani problem. koji igrac bi mogao da brati te suteve jamesa?

Link to comment

.

1 hour ago, goofs said:

A neki to gledaju kao kosmicku pravdu za deceinje uspesnog ciganisanja :fantom:

ima svakakvih poremecenih misljenja, to niko ne spori.

Link to comment
2 hours ago, freakns said:

auh... da ga ne pretera malo? OK, jeste, bilo je fino sto je odvalio Navarra, bilo bi jos bolje da je ugazio Rudy Ferandeza, ali najnesportskiji? Varda-Tomasevic, Meta World Peace-Harden, Jalen-Kobe, Bynum-Barea... ima ih na hiljade gorih i opasnijih. pobenik je verovatno Abbio nad Djordjevicem

 

 

 

jeste ima milion

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...