Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

Kakav cirkus u Klivlendu:

- Demar nesto tipa 0 poena + placuci pogled

- Lebron okupio sudije da faul na Ibaki za 2+1 preimenuju u faul pre suta, umesto -7 ispade +15

- na tajmautu cetiri maskote Klivlenda prebiju dinosaurus maskotu, uhvate za noge i sklone sa parketa

 

Edited by Malvo
Link to comment

Lebrona da ograniče nogom da igra košarku protiv Reptorsa opet bi im dušu uzimao, ovo su jednostavno neke jače magije

Link to comment

Horford i Tatum carevi. :hail: za Lebrona.
Rondo na prošlom meču 21 asistencija, ne znam koliko je trojki NO ubacio al su baš dobro prangijali. Večeras ih moram gledati

Link to comment

Stevens je aposlutni genijalac. Oni timeout-i svaki put kad mu se tim zaglavinja i kos skoro uvek posle takvog timeout-a...majstorski.

Potpuno neverovatno da Boston ovako igra sa 4,5 igrača+ Baynesom, Larkinom i sl.

Navijao za Filu na početku, al realno ko ih jebe. Onaj Simons je jajara neviđena, Embiid napaljeni tenkre...na kraju se svede da ih nose JJ, Belineli i i Iljasova...A i nema ogavnije publike nego u Fili :fantom:

Link to comment

Simons je juče u pelomnim trenucima promašio otvoreno zakucavanje jer je napaljeni magarac...

 

Meni samo žao što nisam video ovo sa konfetama i produžetke, jer sa morao da uspavljujem malog, a mislio sam da je gotovo na 1.7 do kraja regularnog, kada je Boston poveo...

Link to comment
20 minutes ago, Joe D said:

napaljeni magarac jer je hteo da zakuca loptu u kos. 

 

Pa jeste krenuo napaljeno jednom rukom, hteo da ispadne baja.

Link to comment
10 hours ago, 1n54jd3r said:

ekstra napeta tekma...drago mi je da je Boston dobio...ekstra energija, kako su igrali odbranu, bacali se za svaku loptu...a Embid je takav nadmeni egomanijak, drago mi je da je sjebao svoju ekipu...

Embiid je tako majstorski ukantao ekipu, za neverovati :isuse: s druge strane, Tatum je guja ljuta.

Link to comment

Liga ima opasan podmladak, Tatum, Ingram, Simmons, Embiid, Mitchell, samo fali jedna persona tipa Jordana ili Lebrona da zaokruzi narednih 15 godina probijanja svih rekorda gledanosti i zarade. Verujem da bi mediji voleli da to bude omladinac Simmons al' ipak ce morati da se pomire da je to Doncic. :) 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...