Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jokic nije ni gledao ka kosu. U 1/4 je čini mi se uzeo samo jedan šut, na isteku četvrtine pokušaj trojke. Do poluvremena možda još jedan. I sa takvim nastupom je imao +/- 26. Loša utakmica, hrkljusarenje oba tima. Samo je Fox bio gledljiv, Milsap je delovao da ima bled meč i onda prikazuju da je dao 18 poena, car.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Opasan bedak za Tea. Kad je pao pomislio sam samo da nije povredjen i da se vrati u kadar. Nije mogao uopšte da se osloni na nogu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

Ja se isto smorih, sad mu ide pauza koja cak i ne mora biti duga, ali ispasce iz ritma i rotacije, a pitanje je da li ce i u kojoj meri posle moci da povrati svoje mesto u timu.

Link to comment

Jesu sahranili onaj moj lepi Super NBA topik? Izgleda da jesu.

 

Igrala sam prvi put nba fantasy draft i šta mi se desilo, glavni centri Embid i Valančijunas mi obojica upitni za sledeću nedelju.

 

Imam R Lopeza i Olinika kao zamenu, ali stvarno nema smisla.

Link to comment

Nikakvu specijalnu drugu ulogu on nema niti mu spremaju. Razlika u odnosu na prošlu sezonu je to što sad ima Milsapa pa je tu

potrebno određeno prilagođavanje što je potpuno normalna stvar. Jedino što bi trebao da igra više minuta nego prošle sezone i zato je i radio te treninge koji nisu imali za cilj da on postane Deandre Džordan fizičkim izgledom nego je fokus bio endurance. Ali džaba mu to ako će za 30min na parketu da šutne 3 puta na koš, to je već potpuna glupost. 

 

 

 

 

Što neko reče, ako si na terenu 30 min. i šutneš samo tri puta, to ne može biti slučajno, neka namera mora biti iza toga, sad da li njegova ili trenerova videćemo.

Link to comment

 

 

Plantar fasciitis is the most common cause of heel pain. The plantar fascia is the flat band of tissue (ligament) that connects your heel bone to your toes. It supports the arch of your foot. If you strain your plantar fascia, it gets weak, swollen, and irritated (inflamed). Then your heel or the bottom of your foot hurts when you stand or walk.

Edited by 189-
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...