Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

ni meni se ne sviđa šta grifin radi, čovek ne dodaje ni iz triple teama. mislim da su lejkersi preslab protivnik i da sa ovakvim načinom igre neće daleko dogurati na ovakvom zapadu. takođe mislim da se rivers malo šta pita u ovom timu i da ga igrači ne jebu mnogo. sa druge strane što do slabosti lejkersa što do njih, ali solidnu su odbrani odigrali imajući u vidu kako su igrali predsezonu. teo je opet bio skroz korektan defanzivno, opet je par puta čuvao prilično dobro ingrama. ja gotivim pat bev-a već duže vreme, ali je realno šaban. zaslužio je pesnaju u vugla jedno 3x sinoć. lonzo je baš kul lik i dobar dečko, ćale mu je debil jbg, al on je dobar. šteta što je u ogavnim lejkersima i što tim ne igra kako bi do izražaja došli njegovi kvaliteti

Link to comment

za ocekivati je bilo da ce griffin malo forsirati na pocetku, s obzirom na narativ o njegovim brojkama i ulozi u timu bez paula. ako teo resi problem s nervozom (za sta i ja verujem da je samo pitanje trenutka), brzo ce blake skapirati odakle vetar duva.

Link to comment

ti treba da naučiš da čitaš

 

za početak. pa onda sa razumevanjem. pa onda kad to shvatiš možda skontaš koliko si puta pogrešio kada si pisao ovde za nekog igrača/ekipu/trenera. baby steps.

Edited by theanswer
Link to comment

teo treba da se nauci da je samo jos jedan u nizu srba koje sabotiraju svi saigraci, mrze treneri i nipodastavaju mediji. nista novo

 

1. nepravda

2. iz srbije

Joe, nema veze odakle je i ostalo

 

Meni se zaista cini da je Griffin malo senlucio na ovom mecu, a citajuci komentare po nekim kosarkaskim forumima, izgleda da nisam jedini  koji misli tako(a tamo i nisu ljudi iz SRB pa nemaju razloga zato da brane Tea ili bilo koga na osnovu nacionalne/verske/rasne i druge pripadnosti)

 

Previse puta je solirao, zabadao u 3 igraca bez potrebe, par puta on prevozio loptu i tako usporio neke napade ekipe, umesto da doda coveku koji sigurno ima bolji pregled igre i koji je i po poziciji brzi i sposobniji da otvori neku polukontru/kontru.

 

Ako pogledas mec, videces nekoliko situacija gde Griffin skace za defanzivni skok, kupi loptu, Teo se skolski otvara na stranu, siri ruke da je primi, ovaj ga cak i pogleda, ali baca na drugu stranu, ili je on prevozi ili neka slicna glupost.

Od malena te kao visokog igraca uce da loptu bacis pleju i trcis u napad.

 

Delovalo je vrlo sumnjivo da su se te neke situacije desile slucajno

 

Mozda bi jos neko ko je gledao mec mogao ovo da prokomentarise.. neka bude da sam bio pospan ujutru dok sam gledao, ali sam i nakon posla opet gledao minute dok je Teo bio u igri, i zaista mi je tako izgledalo.. + sto je imao sebicne nasrtaje u napadu bez ikakvog smisla

Edited by Have_Fun
Link to comment

Bilo je dosta priče, pogotovo nakon odlaska Paula da će Blake biti point forward ove sezone, nešto tipa Jokića, a verovatno se i on loži na te priče i imanje near triple double statistike za sezonu, tako da moguće da i sa te strane dolazi taj odnos, kao neka poruka Teodosiću da neće svi napadi ići preko njega... mislim nagađam, u globalu mi deluje da poštuju Tea i po izjavama i po predsezonskim utakmica. Što se jutrašnje partije tiče, deluje mi da je Teo bio previše nervozan, šut manje više, svakom se dogodi lošije šutersko veče (nadam se  da je bilo samo to), ali imao je i par netipično za njega loše bačenih pasova, neki su završili kao izgubljena lopta neke su uspeli spasiti... sve u svemu nije loš debi ispao, ali ni sjajan, bilo bi lepo da popravi utisak u sledećoj, jednim double-doubleom recimo :)

Link to comment

Od malena te kao visokog igraca uce da loptu bacis pleju i trcis u napad.

 

zaista, u NBA raspravi u 2017. godini ti ovo potezes?

 

istina da nisam gledao mec, ali brate, nije jos bilo nekog naseg igraca kome saigraci nisu dodavali loptu i treneri nisu razumeli. razumem ja da ti gledas utakmicu zbog nasih, ali to nije razlog zbog koga se utakmice igraju. taj griffin je visestruki allstar i jedan od najboljih igraca u ligi, kako god ti se svidjala njegova igra, oko njega ce da se vrti sve i to je nesto za sta se izborio u ligi. teo je tu da pomogne koliko moze, a ne da uveseljava raju.

Link to comment

jel grifin bese pričao da su dinosauri živeli pre nekoliko iljada godina, il sam pomešao nesto?

dabre.

da preciziram pošto se javljaju revnosni čitači između redova, grifin je isto radio bio teo u igri ili ne.jednostavno radi šta mu je ćef

Link to comment

Joe, nema veze odakle je i ostalo

 

Meni se zaista cini da je Griffin malo senlucio na ovom mecu, a citajuci komentare po nekim kosarkaskim forumima, izgleda da nisam jedini koji misli tako(a tamo i nisu ljudi iz SRB pa nemaju razloga zato da brane Tea ili bilo koga na osnovu nacionalne/verske/rasne i druge pripadnosti)

 

Previse puta je solirao, zabadao u 3 igraca bez potrebe, par puta on prevozio loptu i tako usporio neke napade ekipe, umesto da doda coveku koji sigurno ima bolji pregled igre i koji je i po poziciji brzi i sposobniji da otvori neku polukontru/kontru.

 

Ako pogledas mec, videces nekoliko situacija gde Griffin skace za defanzivni skok, kupi loptu, Teo se skolski otvara na stranu, siri ruke da je primi, ovaj ga cak i pogleda, ali baca na drugu stranu, ili je on prevozi ili neka slicna glupost.

Od malena te kao visokog igraca uce da loptu bacis pleju i trcis u napad.

 

Delovalo je vrlo sumnjivo da su se te neke situacije desile slucajno

 

Mozda bi jos neko ko je gledao mec mogao ovo da prokomentarise.. neka bude da sam bio pospan ujutru dok sam gledao, ali sam i nakon posla opet gledao minute dok je Teo bio u igri, i zaista mi je tako izgledalo.. + sto je imao sebicne nasrtaje u napadu bez ikakvog smisla

U pravu si potpuno, vrlo je neobicna situacija gde ga pri kretanju u napad, potencijalnu kontru, vise puta gleda i ne dodaje iako je ovaj prirodno covek koji treba da nastavi akciju. Kako ja to vidim, Teo se tamo sigurno nije postavio kao klasican ruki prema superstaru (koji je btw dokazana dijabola), ima integritet ostvarenog igraca koliko god bio nervozan na pocetku lige...

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

Link to comment

jbt, vi se cudom cudite, pa uvek je tako kad neki igrac relativno nepoznat predje u "veliki" tim. 

videti pod miroslav radosevic - partizan. :fantom:

ako ista vredi, izborice se u skrnavim klipersima. realno ga je usralo, ako negde ima kom da dodaje, to su klipersi.

Link to comment

zaista, u NBA raspravi u 2017. godini ti ovo potezes?

 

istina da nisam gledao mec, ali brate, nije jos bilo nekog naseg igraca kome saigraci nisu dodavali loptu i treneri nisu razumeli. razumem ja da ti gledas utakmicu zbog nasih, ali to nije razlog zbog koga se utakmice igraju. taj griffin je visestruki allstar i jedan od najboljih igraca u ligi, kako god ti se svidjala njegova igra, oko njega ce da se vrti sve i to je nesto za sta se izborio u ligi. teo je tu da pomogne koliko moze, a ne da uveseljava raju.

 

Nisam ni rekao da mora on da se saginje Teu.

Generalno je previse silovao

 

Zamolio bih te da ipak pogledas mec, glupo je da pricamo o necemu sto ipak nisi ispratio :)

 

Videces koliko je napada usporio

 

Nije bas bilo u redu sto si onako djonom uleteo u raspravu, cisto da malo zajebavas a bez gledanja tekme :D

Pritom, nikada nisam povlacio argumente da su lose igre nasih igraca posledica toga sto su Srbi koje svi mrze

 

Glupo ti je bilo tu ucitavanje, zaista

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...