Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ben Simmons - tripldabl

 

Tripl-dabl manje više, uvek će on koketirati sa TD, ali sa kakvom lakoćom čovek igra, dugo nisam toliko uživao u nečijoj igri.

 

Mada i to ide u senku brutalne dominacije Embida nad Dramondom. Mislim da je ovaj dao 2 poena dok su bili u matchupu.

 

Fulc je sa druge strane potpuno izgubljen.

Link to comment

Dajte malo vise o Bogdanovoj igri. I Jokicevoj. Jel bilo nesto na SK da se moze vratiti.

 

A sta mialite da se otvori poseban topic Srbi u NBA, pa da se tu pise samo o Teu i Bogdanu. I ostalima. Mislim da nisam jedini koji ne prati NBA, al ce sad pratiti zbog gorepomenutih. Pa da mi ne smaramo ljude na ovom topicu, a ni oni nas sa ostalim nba klubovima i igracima.

 

Bogdan je imao sjajno debitantsko poluvreme (ušao na kraju prve, a mislim da je sve poene dao u drugoj četvrtini). U drugom je uglavnom grešio. Imao je dve potpuno za njega nekarakteristične asistencije, ali u svakom slučaju, jedan od najpouzdanijih igrača tima na obe strane terena.

 

Nažalost, to više govori o Kingsima.

Link to comment

Dajte malo vise o Bogdanovoj igri. I Jokicevoj. Jel bilo nesto na SK da se moze vratiti.

 

A sta mialite da se otvori poseban topic Srbi u NBA, pa da se tu pise samo o Teu i Bogdanu. I ostalima. Mislim da nisam jedini koji ne prati NBA, al ce sad pratiti zbog gorepomenutih. Pa da mi ne smaramo ljude na ovom topicu, a ni oni nas sa ostalim nba klubovima i igracima.

+1

krajnje je vreme da mi koji drzimo kosarku u malom prstu dobijemo prostora od vas koji ste juce otkrili nba (citati po vuku divcu) :fantom:

Link to comment

Hehe, sad videh snimak gde se zaista vidi situacija sa Jokićem i Bruksom. Rekao bih da ga je namerno zakačio. Sad mi je naslov na B92 još smešniji.

 

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Link to comment

jokic je bio vidno iznerviran u finisu utakmice a najvise je popizdio kada mu nije bio sudjen ocigledan faul mahinmija koji ga je sa ledja gurnuo. pre toga i sumnjiv faul nad wallom. na kraju to sto ga je trener zamenio za fariedom mozda kostala i pobede jer ovaj kao da i nije bio na terenu u odlucujucem posedu washingtona.

 

phoenix je u prvoj cetvrtini ubacio skoro 40p i to sa sutem od 75% fg i 71% za tri. nista cudno sto su kingsi izgubili. 

Link to comment

Pre tog faula Jokicu bio je faul nad njim koji su svirali Gortatu kao 6. pa su zato pravili makeup call. Egzekucija u napadu Denvera je bila ocajna na kraju, bukvalno su mogli samo nekim Jokicevim ludilom ili glupostima Vasingtona do pobede.

 

Finiks je stvarno svasta pogodio, Bogdan je bio odlican al se ispromasivao u drugom poluvremenu.

Edited by theanswer
Link to comment

Video i ja, ok, mozda za tehnicku, ali preduvase mediji celu stvar.

Kada se vraca Dzabari Parker? Janis trenutno na MVP nivou, gledao sam youtube klip nekog lika koji je predvidjao ko ce osvojiti sve individualne nagrade na kraju sezone (mada takvih likova ima puno), rekao je da mu je Janis darkhorse pik za MVPja.

Link to comment

Hehe, sad videh snimak gde se zaista vidi situacija sa Jokićem i Bruksom. Rekao bih da ga je namerno zakačio. Sad mi je naslov na B92 još smešniji.

 

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Pa gledao je u pod. Tesko da je namerno

Link to comment

Pa gledao je u pod. Tesko da je namerno

Ali je izjavio da je gledao u semafor, pa ga zato nije video. Zato deluje još krivlji. Gluplji je trener gostiju koji je rekao da nije bilo namerno, ali da su sudije procenile da je to tehnička, a ovamo je odmah počeo da ih cima za rukav posle kontakta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...