Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Diskutabilno je, no u sustini i nije ni toliko bitno. Meni je ovo mnogo gotivnije :D bio je kaznjen Kid posle toga ako se dobro secam.

 

Imao je Kid i kao igrač momenata 

 

Ali je izjavio da je gledao u semafor, pa ga zato nije video. Zato deluje još krivlji. Gluplji je trener gostiju koji je rekao da nije bilo namerno, ali da su sudije procenile da je to tehnička, a ovamo je odmah počeo da ih cima za rukav posle kontakta.

 

Ako išta meni zbog toga deluje da nije kriv, ima mi smisla ako je zaista bilo slučajno i iznenadno da posle ne može ni da se seti šta se tačno izdešavalo, jer nije bio fokusiran na to, dok ako je bilo planski onda je namerno gledao u pod, držao ruku na glavi itd. pa bi i rekao novinarima gledao sam u pod držao ruku na glavi...

Link to comment

Nije to, nego dole je njihova interna liga pa ja nemam šta tamo. Ovo je bila moja rezignacija a propos Gordonovog učinka.

 

Jeste weekly.

 

istina je da se najvise pise o nasim internim ligama, ali topik nije samo za to nego generalno o NBA fantasyju

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...