Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts


Bogdan Bogdanovic (ankle) went through 3-on-3 work on Friday.



He is getting closer to a return, but the team wants to take it easy on him after he played in EuroBasket. Bogdanovic is questionable for tonight, but they may keep him out for a few more games. Buddy Hield, George Hill, De'Aaron Fox and Justin Jackson should pick up a few minutes.

Link to comment

Tek sam malopre smogao snage da vidim povredu Hejvorda. Jezivo. Mislim da sam samo jednom sam video ovakvu povredu, pre nekih 20 godina, bivši igrač Partizana Predrag Prlinčević se povredio u dresu Radničkog sa Crvenog krsta u nekoj pripremnoj utakmici.

 

Baš šteta, bio sam prilično nahajpovan na sezonu. 

Link to comment

Ta situacija kada je Griffin pogledao u Tea pa se odlucio za Galinarija je bila nakon sto je Teo u 2-3 minuta prvo probao pas preko celog terena koji su mu presekli, pa onda zamalo otvorio kontru pasom iz skoka. Kada je u drugom poluvremenu krenuo da igra jednostavnije, dobijao je i loptu.

 

Sto se tice Griffina i davljenja, nije samo do njega. Zvali su ISO zilion puta. Ali da, par puta me je bas iznervrao kada nije hteo da da povratnu.

Edited by Fins fleet
Link to comment

Kakav hrkljuš Lejkersi-Finiks... Aba liga u najboljem slučaju :) Fila opet kesa... I dont trust the process anymore :) Fulc deluje kao veliki bust... ništa ne pokazuje od letnje lige na ovamo. Jogi Ferel nivo... možda jednog dana.

 

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Lonzo metnuo 29, jedan asist shy od TD. Jeste da je Finiks u pitanju, i da je u Lejkersima divljastina, i da je imao nekarakteristicno visoku minutazu za rukija, ali opet...

Link to comment

nisam gledao Lonzoa protiv Phoenixa, tek drugo poluvreme protiv Clippersa... koliko sam video, ima on slifa, ali je jedno dve godine krvavog rada od ozbiljne karijere. tako da njemu odgovara kaubojstina u Lakersima, brze ce napredovati

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...