Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

pokazuje da ima prsten, na srednjem prstu ocigledno. hahaha bog. mnogo ga volim kolko je lud

Tolko mu neprirodno stoji to loženje ko piletu sise. Ne znam zašto al dečko je jeziv van terena i košarke.

Link to comment

Tolko mu neprirodno stoji to loženje ko piletu sise. Ne znam zašto al dečko je jeziv van terena i košarke.

 

pa dobro, ovo nije lozenje nego kd-ovska nesigurnost. i smesno je sto nekom levom navijacu hoce da pokaze prsten a pokazuje srednji prst lol. meni on simpatican, uopste cela trojka iz biseg okc mi je simpaticna. stefa karija bi s druge strane samarao.

Link to comment

ima li bilo kakvog racionalnog objasnjenja...druzio se sa Milicicem tokom leta i skapirao da je bolje proziveti zivot dok si mlad, kurve, kola i droga?

 

Rekao je trener pre neki mesec da su planirali drugačiju ulogu za njega ove godine, nadam se da nije to ta drugačija uloga. :)

Link to comment

Opet filozofiraju i izmišljaju mu  drugačiju ulogu, pa će opet na pola sezone da vraćaju na staro

 

A treba samo da puste debelog da igra kako njemu odgovara i da ništa ne diraju

Link to comment

Nikakvu specijalnu drugu ulogu on nema niti mu spremaju. Razlika u odnosu na prošlu sezonu je to što sad ima Milsapa pa je tu

potrebno određeno prilagođavanje što je potpuno normalna stvar. Jedino što bi trebao da igra više minuta nego prošle sezone i zato je i radio te treninge koji nisu imali za cilj da on postane Deandre Džordan fizičkim izgledom nego je fokus bio endurance. Ali džaba mu to ako će za 30min na parketu da šutne 3 puta na koš, to je već potpuna glupost. 

 

Smorio sam se zbog Teove povrede, nema šanse da nije ozbiljnija. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...