Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

vraca se u kliperse, sto za teodosica u paketu sa povredom znaci da je zavrsio sa nba

 

ako nesto u takvom raspletu stvari moze biti dobro, onda je to cinjenica da bi u tom slucaju gledali tea na f4 u beogradu krajem sezone. u najdrazem dresu dabome :fantom:

Nadam se da se zajebavas za ovo prvo Edited by theanswer
Link to comment

igro Bogdan konacno. lepa minutaza. uzeo cak 15 suteva a mrtvi Kingsi uspeli i od Phoenixa da izgube

 

U prvoj četvrtini su gubili 20-tak razlike, i na kraju imali šut za pobedu.

Bogdan odigrao odlično drugu četvrtinu, čini mi se da je svih 12 poena dao tada. U poslednjoj se ispromašivao. Igrao je i pleja, imao dve lepe asistencije.

Prva petorka Kingsa +- indeks oko -20, druga petorka prosečno +15.

Link to comment

Nadam se da se zajebavas za ovo prvo

ma zajebavam se za sve, a to prvo sam napisao u nadi da "prizovem" potpuno drugaciji scenario :)

odavno me u sportu nesto nije skenjalo kao ova teodosiceva povreda

 

mnogo bih voleo da uspe tamo, odnosno da odigra par dobrih sezona

najpre sto je gotivan lik, pa sto nas je prilicno zaduzio kroz reprezentaciju, a vala i zbog stila igre i njegovih fizikalija

svaka cast ovim americkim zverima, ali lepo je videti da se u tom drustvu moze takmiciti i neko teovih karakteristika

Link to comment

4 utakmice pistonsa, boban na dve ni na klupi, jednu presedeo i na jednoj igrao 4 minuta

pretpostavljam da je sa svojih 7 miliona po sezoni pri vrhu najskupljih igraca u nba gledajuci odnos $/min

 

za koji kurac su ga dovodili? 20 mil $ nije malo ni za nba, a znali su sta i koga dovode

ako postoji igrac za kog sa sigurnoscu mozes znati sta (ni)je u stanju da pruzi onda je to marjanovic

 

sa ovim tendencijama da malo koja ekipa igra 48 min sa centrom na parketu, a sve vise ih je koje igraju poputno bez takvog tipa igraca on verovatno i nema mesta u nba. samo kako to onda nije bilo jasno ovima u pistonsima i kako to da su ga potpisali na tri godine za 20+ miliona?  :unsure:

Link to comment

Ima svuda snimak. Al numem preko teledona. Poceo tajmaut, trener usao na parket i Jokic kome je ovaj bio u putanji se napravio da ga ne vidi i malo ga laktom risnuo. Ovaj flopvao kao da ga je nabo jako i sudija dao tehnicku Jokicu. Mialim nista vredno paznje, ali uticalo na ishod utakmice.

Link to comment

Dajte malo vise o Bogdanovoj igri. I Jokicevoj. Jel bilo nesto na SK da se moze vratiti.

 

A sta mialite da se otvori poseban topic Srbi u NBA, pa da se tu pise samo o Teu i Bogdanu. I ostalima. Mislim da nisam jedini koji ne prati NBA, al ce sad pratiti zbog gorepomenutih. Pa da mi ne smaramo ljude na ovom topicu, a ni oni nas sa ostalim nba klubovima i igracima.

Link to comment

A sta mialite da se otvori poseban topic Srbi u NBA, pa da se tu pise samo o Teu i Bogdanu. I ostalima. Mislim da nisam jedini koji ne prati NBA, al ce sad pratiti zbog gorepomenutih. Pa da mi ne smaramo ljude na ovom topicu, a ni oni nas sa ostalim nba klubovima i igracima.

+1

Link to comment

 

Kakva je to svinjarija bila sa Jokicem i kouchom? Nigde da vidim snimku.

 

 

Ma nikakva svinjarija, gledao ja nocas. Posle kosa u prolazu zakacio Skotija koji je visok 156cm i ovaj izneverovao. Svirali mu tehnicku i nije se vracao vise u igru cini mi se. Pre toga su im zaustavili seriju kradjom od faula. Kad je Finiksov komentator rekao da nema veze faul sa zivotom.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...