Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

nemam pojma meni njegova igra sad više liči na mučenje, možda grešim, al takav sam utisak stekao. 

nije baš fazon federera koji u 37. osvaja gren slemove. 

mislim marim ja...

Link to comment

Navijam da Doncica uzme Sakramento pa da sledece sezone gledam njega i Bogdanovica. Najverovatnije ce zavrsiti u nekom Memfisu ili Atlanti a Divac ce pokupiti jos jednog centra koji ce se povrediti ili biti caknut u glavu.

Edited by Mos
Link to comment

zanimljivo, mada ti je malo proizvoljan ovaj limit od 300 minuta...dosta se drugaciji rezultati dobijaju kad se to mrda gore dole.

 

kad se namesti na 200+, zanimljivo da je ova denverova na 10om

10 W. Chandler | G. Harris | N. Jokic | P. Millsap | J. Murray DEN 2017-18 15 229.1 461 460 96.5 +3.8 +3.8 +.023 -0.8 -2.1 -.002 +.015 +4.0 +4.0 +.048 +10.7

 

ili ova wall-less na 7om

7 B. Beal | M. Gortat | M. Morris | O. Porter | T. Satoransky WAS 2017-18 22 258.8 512 511 94.9 +6.5 0.0 +.076 -1.7 -9.5 +.061 +.066 +0.2 0.0 +.012 +11.5
Link to comment

washington mi je mnogo zanimljiv. izgleda da tamo igraci ne gotive previse walla i nisam ocekivao da ce se ovako odrzavati medju top8 i ovako igrati.

Link to comment

Bila je neka mala frka kad je Gortat nakon pobede na twitteru napisao
"Great team win"

Wall nije igrao (zbog ove povrede i operacije)

Zbog toga su imali neki privatni razgovor gde su navodno izgladili stvari

Inace i Wall je njega takodje prozvao kako ne bi dao nista da ga on ne hrani asistencijama

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk

Link to comment

da, citao sam negde zanimljiv tekst o tome kolko vise dodaje loptu cela ekipa otkako nema Walla, iako je on drugi u ligi po apgu

Link to comment
7 minutes ago, Have_Fun said:

Bila je neka mala frka kad je Gortat nakon pobede na twitteru napisao
"Great team win"

Wall nije igrao (zbog ove povrede i operacije)

Zbog toga su imali neki privatni razgovor gde su navodno izgladili stvari

Inace i Wall je njega takodje prozvao kako ne bi dao nista da ga on ne hrani asistencijama

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
 

bilo je i onog kacenja walla sa bareom gde je barea rekao kako ga niko iz ekipe ne voli etc...

 

nije nemoguce da je stvarno tako.

 

ranije je bilo price da se wall i beal ne gotive...

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...