Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

7 hours ago, Mos said:

Navijam da Doncica uzme Sakramento pa da sledece sezone gledam njega i Bogdanovica. Najverovatnije ce zavrsiti u nekom Memfisu ili Atlanti a Divac ce pokupiti jos jednog centra koji ce se povrediti ili biti caknut u glavu.

Kingsi ako uzmu Doncica Divca ce ritualno da spale na lomaci u centru Sakramenta, i to s punim pravom. 

Doncic jeste poseban talenat, ali da uzimas Doncica dok su jedini igraci koji necemu valjaju Fox, Bogdan i Hield je nerazumno. ja navijam da uzmu Bagleya ili eventualno Jarena Jacksona. ili se okockati sa Porterom, istenkovati jos jednu sezonu i onda pokupiti Ziona

Link to comment
42 minutes ago, freakns said:

Kingsi ako uzmu Doncica Divca ce ritualno da spale na lomaci u centru Sakramenta, i to s punim pravom. 

Doncic jeste poseban talenat, ali da uzimas Doncica dok su jedini igraci koji necemu valjaju Fox, Bogdan i Hield je nerazumno. ja navijam da uzmu Bagleya ili eventualno Jarena Jacksona. ili se okockati sa Porterom, istenkovati jos jednu sezonu i onda pokupiti Ziona

 

Nemoj se zajebavati, Dončić je generacijski talenat, ako to ne znaju u Americi svi još, bar mi to ovde znamo. Da ima deset igrača u rosteru koji su svi kreatori sa loptom treba da uzme Dončića makar trejdovao 9 od njih 10

Link to comment
 
Nemoj se zajebavati, Dončić je generacijski talenat, ako to ne znaju u Americi svi još, bar mi to ovde znamo. Da ima deset igrača u rosteru koji su svi kreatori sa loptom treba da uzme Dončića makar trejdovao 9 od njih 10
Bukvalno. Jos najbolje da preskoce Doncica jer imaju Badija

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

Link to comment

kako će denver da izgubi lagano od mučenog memfisa. imali su 15ak na početku četvrte. jokic raspad. pravi euro faule, dodaje u aut. 

Link to comment

ceo tim je u kanalu. ali Malone je dobio sta je hteo, popravili su odbranu, a i za napad ima resenje! igrace napad kroz Millsapa! rekao covek na confi posle tekme, I kid you not. jednostavno ne vredi. covek je ubedjen da je Millsap najbolji igrac Nuggetsa i to je to. to sto Jokic, Chandler i Murray igraju dve tekme u nizu ko najvece sonje, to je njihova greska valjda. 

Link to comment
On 3/2/2018 at 7:37 AM, Cash said:

Lejkersi nalupase Miamia. Oce Miami opet izduvati za playoff?

 

Ne verujem, ovi ispod su raspad, imaju dosta utakmica kuci, ja cak mislim da ce ici gore.

 

1 hour ago, pbg12345 said:

portland treci :D

jbt koja guzva na zapadu

onaj car sad drzi bjelicu 45 min u igri. pa jbt

 

Pa kod Tibsa nema nekog razmisljanja, rotacija od 8 igraca i kad se neko povredi sledeci preuzima njegove minute.

Inace zesci picvajz bila tekma, Teague ima nekih problema u glavi. I da, kako komentarises ovo J.R. za Portland, oni takodje imaju dosta utakmica kuci, Dame-ovo ludilo ili sta ? :D

Link to comment
On 2/27/2018 at 8:14 PM, theanswer said:

zaboravljate ključnu stvar ovde.

posle lošijeg starta, nagetsi su i sa milsapom imali neku seriju od 11 pobeda u 14 utakmica, gde su izgubili od GS i Portlanda u gostima. sećam se da su taman počeli da klikću™ kad se ovaj povredio. sada sam proverio tačan skor. 

sad sam i ja proverio, i malo je netacno ovo. imali su 9:6 ukupno kad se milsap povredio protiv lejkersa. pred lejkerse su imali seriju 6:2, a od tih 8 utakmica 7 su igrali kod kuce, protiv nekih dobrih protivnika (gsw, tor, okc, nop) i protiv par bedastoca (orl, bkn). od portlanda u gostima glat izgubili sa samo 82 postignuta poena, a tu od jbnih lejkersa izgubili 18 razlike. dakle dobar streak, ali ne toliko impresivno kako si napisao da zvuci, narocito posto denver fazon oduvek ima mnogo jaci skor kod kuce.

 

5 hours ago, freakns said:

covek je ubedjen da je Millsap najbolji igrac Nuggetsa i to je to.

pa moguce da i jeste najbolji igrac pojedinacno gledano i po uticaju na igru na oba kraja terena, ali je vece pitanje koliko on ovoj konkretnoj ekipi donosi. bar 2-3 igraca ce imati znacajno manji ofanzivni doprinos sa njim u ekipi dok napad izgleda pet puta gore...mislim da cu ih dosta manje gledati u ovom periodu, preveliki je frust. milsap jeste odlican napadac, ali nije dovoljno brzomisleci sto bi rekao petovic da se glatko uklopi u jokic ball i previse je orijentisan na 1na1 igru. jokic je, sa druge strane, i dalje nezreo i ne zna bas da se nosi sa gubitkom liderske uloge pa nije koristan koliko bi mogao da bude u ovim novim/starim okolnostima.

 

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...