Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Gallo je stakleni covek

Danilo Gallinari (right hand) has a non-displaced fracture in his right hand and he will be re-evaluated in two weeks.

Link to comment

Taman se bio koliko toliko stabilizovao posle onog ACL i ko zna koliko propustenih utakmica, a onda je sve krenulo nizbrdo kad je sam sebi polomio ruku letos...

Link to comment

pomoglo bi mu kad mu se ne bi ofanzivna igra ne bi zasnivala na pokusaju da iznudi faul. covek se prospe po podu 5 puta po utakmici u proseku.

Link to comment
3 hours ago, spaceploitator said:

sad sam i ja proverio, i malo je netacno ovo. imali su 9:6 ukupno kad se milsap povredio protiv lejkersa. pred lejkerse su imali seriju 6:2, a od tih 8 utakmica 7 su igrali kod kuce, protiv nekih dobrih protivnika (gsw, tor, okc, nop) i protiv par bedastoca (orl, bkn). od portlanda u gostima glat izgubili sa samo 82 postignuta poena, a tu od jbnih lejkersa izgubili 18 razlike. dakle dobar streak, ali ne toliko impresivno kako si napisao da zvuci, narocito posto denver fazon oduvek ima mnogo jaci skor kod kuce.

 

pa moguce da i jeste najbolji igrac pojedinacno gledano i po uticaju na igru na oba kraja terena, ali je vece pitanje koliko on ovoj konkretnoj ekipi donosi. bar 2-3 igraca ce imati znacajno manji ofanzivni doprinos sa njim u ekipi dok napad izgleda pet puta gore...mislim da cu ih dosta manje gledati u ovom periodu, preveliki je frust. milsap jeste odlican napadac, ali nije dovoljno brzomisleci sto bi rekao petovic da se glatko uklopi u jokic ball i previse je orijentisan na 1na1 igru. jokic je, sa druge strane, i dalje nezreo i ne zna bas da se nosi sa gubitkom liderske uloge pa nije koristan koliko bi mogao da bude u ovim novim/starim okolnostima.

 

covek je najbolji defender u timu, ali po uticaju na igru na obe strane terena? ni blizu. Denver je bukvalno eksplodirao kada su se povredili Millsap i Plumlee. ja sam mislio da ce Malone to konacno da vidi, ali posle poslednje dve tekme je jasno da nece...

Denver na kraju sezone mora ili da trejduje Jokica ili da otpusti Malonea. trece nema. trejduju ga u Dallas za Barnesa, dobiju klasicnog scorera na mestu koje im najvise skripi, i prosecnog defendera, i lepo igraju defanzivni basket. Murray, Harris, Barnes, Millsap i Plumlee, sasvim dobra defanzivna ekipa. a Dallasu treba neko oko koga ce praviti ekipu iz pocetka, a Carlisle nije slep pored ociju. win-win situacija za Malonea i Dallas. Denver ce jedini da najebe, ali nije da nismo navikli...

mislim

 

i onda kreten izjavi da treba da runuju offense kroz Millsapa... pa koliki debil trebas biti, alo, e?!

Link to comment

Denver-Cleveland 73-62 na poluvremenu... Denver igra svoju igru, Cavsi to ne mogu da brane. da pevaju sto je samo -11, mislim da Denver nije uzeo 3 contested shota celo poluvreme

Jokic samo 1 sut, ali ide lopta kroz njega, napad se krece, svi ucestvuju... 

Link to comment

Jebo ih Brada više i šta mu sve sviraju. Sad obuhvati Brauna sa obje ruke, zaskoči ga, pokuša da prođe kroz njega i sudije sviraju Braunu faul. Ovo je negledljivo, da ti ogadi košarku.

Link to comment

Spursi se trude svim silama da ne igraju taj PO, sledeca kuci sa Memphisom nek vide da i to popuse pre gostovanja OKC, HOU i GSW...

Link to comment
4 hours ago, James Marshall said:

Jebo ih Brada više i šta mu sve sviraju. Sad obuhvati Brauna sa obje ruke, zaskoči ga, pokuša da prođe kroz njega i sudije sviraju Braunu faul. Ovo je negledljivo, da ti ogadi košarku.

 

Link to comment
3 hours ago, Grandilof said:

Spursi se trude svim silama da ne igraju taj PO, sledeca kuci sa Memphisom nek vide da i to popuse pre gostovanja OKC, HOU i GSW...

pa jbg, jeste da se prilicno raspadaju u poslednje vreme, ali i ne cudi, fale im dva najbolja igraca

oni zapravo imaju odlicnu sezonu uzevsi u obzir povrede

Link to comment

jokara nešto bojkotuje? pomalo sam gledao poslednje dve tekme. ono je baš bzvz. mislim u svetlu skorašnjih td što se leđima oslanjaše. 

zato harris što god baci upadne kao kap. 

Link to comment

Imao dugu raspravu sa ortacima sinoć - šta mislite da li bi Tanderi uzeli prsten da su zadržali bradu, i da li bi on postao ovakav igrač pored Vestbruka i Durenta?

I da li bi OKC možda bolje prošli da su tada trejdovali Rasa a zadržali bradatog?

Link to comment

:D

ovo p(r)ozivanje kojota?

 

@nisam ja

ne znam da li je kod tebe slucaj, ali ja npr imam obicaj sve cesce uzimati jokiceve igre i brojke zdravo za gotovo

pa onda kad malo razmislim skontam da je sve ovo sto on radi nestvarno i da ponekad ocekujem nesto sto nije realno od njeg

Link to comment

Haha, ne, sto? Bila ozbiljna polupijana rasprava, ima korektnih argumenata za obe strane. Jedino oko cega se svi slazemo je da je Harden bacen budzasto, za gomilu nebitnih likova koji nikakav doprinos nisu imali.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...