Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

  1. 1. prsten



Recommended Posts

sta su ovi kreteni izgubili, ja ne mogu da verujem... i ovde se videla sva filozofija Malonea, njegove odbrane i njegovih reakcija...

Bobana su svi do sada "branili" tako sto su ubacili malu petorku i poceli da igraju up tempo kosarku, upravo ono sto je Denverova prirodna igra, ono sto zovu "Jokic ball". Marjanovic em ne moze da istrpi taj tempo(pogotovo ne na 1500m+ visine u Denveru), em ne moze da cuva niske igrace. to znaju otprilike i trener u trecoj Portugalskoj ligi. Malone, however, je naravno pametniji od svih drugih, i odabrao je da igra protiv Bobana sa visokom postavom i uspori ritam! plus nema veze sto se iz aviona videlo da Millsap ima 15min u nogama, igrao je 25min... nema veze sto nije igrao 2 ipo meseca, moze on to!

takodje, Jokic je u prvom poluvremenu imao 1 skok, 1 asistenciju i 0 poena uz 0 suteva na kos. 0 suteva na kos. covek koji je zavrsio februar bukvalno sa MVP brojkama: 10 tekmi, skor 7-3(i to sa ovom tekmom), i prosek od

21.8 poena ,11.3 skoka, 9 asistencija, uz procenat suta 55.6% 

jedina dva meca kada je imao manje od 10 suteva su poraz od Hjustona od 30 razlike i ovaj juce.

 

jebote, corav bi video od cega i koga im najvise zavisi igra, ali ne. daj da se igra sa sto jacom odbranom, da se runuje spor napad, sa postovanjem Millsapa i da napadi idu preko njega, a Jokic nek se prilagodi, jebemliga...

znaci, igramo sa Nurkicem i Jokicem! Jokic trazi da ide na klupu, ulazi kao rezerva, Denver igra 5x bolje. OK, neka Nurkic bude rezerva, Jokic starter. unistavaju sve.

dobro, Nurkic je nemac pojma, dovedi Plumleeja za Nurkica! napad pada, Jokic izgleda ko govno... aj vratimo Jokica na C, neka Plumlee bude backup. napad satire!

aham, znaci Jokic mora centra. dobro, dovedimo Millsapa, on je pravi PF, to je to! igramo napad preko Millsapa, Jokic izgleda ko govno, Denver izgleda ko govno u napadu. ali odbrana polako pocinje da se pojacava... Millsap se povredio, neka Plumleeja u prvu postavu, mora ta odbrana da se igra! napad izgleda jos gore, Jokic izgleda jos gore, kompletan raspad sistema. povredi se Plumlee. jebemu, moramo preko Jokica, ajde neka se igraju malo, reci cemo da nam se sezona unistila zbog povreda... odjednom, potpuno neocekivano, jer se desilo bukvalno 3 puta pre toga, napad pocinje da delje. i ne samo Jokic. Chandler koji je izgledao polumrtav na 3, sabija kao PF. Barton u startnoj postavi kao SF umesto rezervni PG, sabija. ceo tim igra 10x u glavu!

vracaju se Plumlee i Millsap, tek ce sada da se igra... ooooovaj, jebo small ball i Jokica, igramo napad preko Millsapa. ako taj Jokic ista zna, prilagodice se

 

bukvalno ne mogu da razumem, ali bukvalno! plus mi nije jasno kako uopste dopustaju Maloneu da radi jednu te istu stvar vec dve godine! jebote, 10x uradis nesto na jedan nacin, i ne radi. i tvoje resenje je da i 11 put uradi to isto, sigurno ce proraditi?! AMA NECE!

 

 

Link to comment
13 minutes ago, MiddleClass said:

Jokic je sinoc bjezao od suteva. Nije trenerova krivica sto je prosto bio los u prvom pol. :fantom:

gledao sam tekmu

ne znam kako je bezao od suteva? treba da postavis napad sa Jokicem na high ili low postu, i rasiris preostala cetiri. i das loptu Jokicu. ako stavisi Millsapa na low post, onda Jokic jedino da ti igra kao spot up shooter. a Jokic to nije. znaci postavljas napad gde sam sebi odseces noge, i onda neko bezi od lopte... pa nije bas tako

Link to comment
40 minutes ago, freakns said:

Marjanovic em ne moze da istrpi taj tempo(pogotovo ne na 1500m+ visine u Denveru), em ne moze da cuva niske igrace.

 

Gledao sam samo highlitse, tamo pred kraj utakmice je Boban bukvalno umro, posle nekog guzenja su ga faulirali, covek pao na zemlju i ostao da lezi, u fazonu "samo me odnesite".

Link to comment

auu, sta sam ja propustio. a bio budan :isuse:

eto sta znaci podrska vucicu, hrabrost se odmah nagradi :fantom:

 

 

steta za kliperse sto beverli propusta sezonu, nemaju mozda vrhunski kvalitet, ali su za prilicno raznovrsni (posebno kad koriste i bobana :D ) sa beverlijem bi dobili dodatne mogucnosti, posebno u odbrani

sa druge strane pistonsi briljiraju :D posle poraza od klipersa, valjdaju su shvatili da su losije prosli u trejdu i od tad sui mozda i najgora ekipa u ligi

Link to comment
  • TheBigFlegma locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...