Jump to content
IGNORED

NBA 2017/18


theanswer

  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

2 hours ago, nisam ja said:

jokara nešto bojkotuje? pomalo sam gledao poslednje dve tekme. ono je baš bzvz. mislim u svetlu skorašnjih td što se leđima oslanjaše. 

zato harris što god baci upadne kao kap. 

odigrao je odlican mec juce.

covek se trudi da sutira sto manje, ali sem toga, sve ostalo je dobro odradio. nece se videti na statsima, ali covek je dirigovao napadom sve vreme. 

Link to comment

dobra utakmica nocas houston - boston, prvi utisak je svakako sudjenje i cini mi se da je uvek tako kada gledam houston vise od jedne cetvrtine. valjda je vreme da se naviknem vec. 

 

neverovatno sto se izdesavalo u poslednja dva minuta. irvingov sut bukvalno vec bio u kosu i nekako lopta iscurela i tu krece raspad bostona i preokret houstona. stivens isto nije briljirao na kraju kada je vratio horforda koji je bio los umesto monroea koji bio medju najboljima. irving isto los, kao i paul na drugoj strani.

 

ipak, mislim da su odlucile degenske tehnicke bostonu (morris, stivens, brown), taman je to ta razlika na kraju. neverovatno sta su dosudili brownu i ovo vec stvarno postaje apsurdno. 

 

cavsi su isto uzas, kakvu odbranu oni igraju to je strasno. ali, i dalje mi je tesko da zamislim da ih ovaj boston ili toronto izbace.

Link to comment
7 minutes ago, 1n54jd3r said:

Ne bih se bas kladio protiv Bostona.

juce su rekli da se hayward sigurno ne vraca ove sezone.

 

jedna stvar sto mi ne uliva samopuzdanje kod bostona je neiskustvo browna i tatuma.

Link to comment

 

5 hours ago, nisam ja said:

jokara nešto bojkotuje? pomalo sam gledao poslednje dve tekme. ono je baš bzvz. mislim u svetlu skorašnjih td što se leđima oslanjaše. 

zato harris što god baci upadne kao kap. 

2 hours ago, freakns said:

odigrao je odlican mec juce.

covek se trudi da sutira sto manje, ali sem toga, sve ostalo je dobro odradio. nece se videti na statsima, ali covek je dirigovao napadom sve vreme. 

 

da, dobar je bio sinoc, mada mu se vidi da je manje opusten kada zna da nije prva violina, odma padaju procenti. malo suteva uzeo al nije bilo ni potrebe s obzirom da je spoljna linija igrala odlicno, 19 trojki. vazna pobeda denvera, 4. zaredom u gostima, dobar uvod za mesec gde ce veliku vecinu igrati na strani. milsap odlican, u odbrani standardno, omogucio nekoliko kontri sto im fali kada njega nema, izuzev dva dzordanisanja u prvom poluvremenu dosta se podredio timu i u napadu, i onda dao jako bitnu trojku za +4 na 2ipo minuta do kraja, na sta se nadovezao haris svojom sestom i vise se nisu osvrtali. klivlend je bas raspad sto se odbrane na perimetru tice, ali svejedno ova pobeda vraca malo optimizma. 

Link to comment

gledajuci sad kombinaciju forme i rasporeda, minesota i oklahoma su bas jaki kandidati da ispuse za plejof. sparsi ce cenim da proigraju. bice ludo do kraja, 45 pobeda ne garantuje nista.

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

gledajuci sad kombinaciju forme i rasporeda, minesota i oklahoma su bas jaki kandidati da ispuse za plejof. sparsi ce cenim da proigraju. bice ludo do kraja, 45 pobeda ne garantuje nista.

Minnesota i Spursi imaju najtezi raspored do kraja. prvi bez Butlera, kod drugih se jos nista ne zna za Kawhija a ni Aldridge nije 100%

ako se Kahwi ne vrati, ,ne bi me cudilo da Spursi omase playoff

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...