Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mozda, ali ni oni ne bi mnogo digli nivo odbrane. Nama treba jedan Darrell Williams, jer nemamo nijednog unutrasnjeg igraca koji nije izmedju defanzivnog minusa i defanzivne katastrofe.

Link to comment

odbrana odbrana.. samardo i novica bi pokupili koji skok više.

 

Očajno smo šutirali trojke, valjda 17/3 ili tako nešto. zatim ovih 12 izgubljenih lopti se u većini slučajeva pretvorilo u njihove poene. slobodna bacanja limož šutirao bez ijednog promašaja, nadskakali su nas (očekivano),....itd.

 

osim đoke šalića mi faktički nismo imali nikoga pod košem, ako ne računamo golobradog pecarskog (ima 17 godina). ovo je moglo da se dobije samo uz dalekometnu preciznu paljbu, ako već nemaš centra, jakom odbranom i brzom tranzicijom. ništa od toga nismo imali tako da je rezultat realan.

Aranitović (9:52) i Andrić (12:40) nula poena.

 

Uostalom evo statistike:

 

http://www.eurocupbasketball.com/eurocup/games/results/showgame?gamecode=43

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Nisam mogao da gledam drugo poluvreme, ono sto sam gledao u prvom i nije bilo toliko lose (s obzirom da su falila dvojica najboljih pod kosem)... Dobijamo ove lagano u Pioniru...

Edited by Geo
Link to comment

Negde sam procitao da ceo partizanov tim kosta koliko rocesti, feldin i milko. I to mi deluje realno. Njih trojica u zbiru imaju bar milion dolara, a ceo partizan sigurno ne premasuje tu cifru. Mozda ce probiti to sa ovom novom cetvorkom ako stvarno bude neko jace ime.

 

Loša ti je matematika, samo je Tejlor skuplji od SS-sa. Može da upali edino ako ostali igraju za po petsto eura, načelu sa Gosom i Milerom. Zaboravih, Novica igra za 240 forinti u drahmama.

Link to comment

Loša ti je matematika, samo je Tejlor skuplji od SS-sa. Može da upali edino ako ostali igraju za po petsto eura, načelu sa Gosom i Milerom. Zaboravih, Novica igra za 240 forinti u drahmama.

 

ajde, da ponovim pitanje, navedi mi koliko ceniš da Gos ima platu?

Link to comment

Mozda, ali ni oni ne bi mnogo digli nivo odbrane. Nama treba jedan Darrell Williams, jer nemamo nijednog unutrasnjeg igraca koji nije izmedju defanzivnog minusa i defanzivne katastrofe.

nama treba trener koji shvata da se kosarka igra u dva smera

Link to comment

nama treba trener koji shvata da se kosarka igra u dva smera

 

Sto je najludje, verovatno bismo ovo i dobili da su igrali Novica i Samardo. Definitivno KKP je u stanju da ubaci ekipama na nivou Bilbaaaa i Limoza oko 90 koseva na gostovanju. Takodje, verovatno bi neka vise uhvacena lopta dovela do minimalnog smanjenja ove brutalne defanzivne entropije koja je, slazem se, cist koncept.

Edited by Toni Sumaher
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...