Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

ne postoji taj trener koji od đoka šalića može da napravi korektnog defanzivca na ovom nivou. ne znam dal gledate utakmice ali ako gledate ne možete ono da ne primetite. 

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

ali igrate lepo za oko. ni za jednog igraca partizana ne moze da se kaze da je antikosarkas koji je promasio zivotni poziv. sad koliko vas zadovoljava lepa kosarka koja objektivno nece moci da vam donese neki bitan trofej, pitanje je. ali ipak je neki napredak u odnosu na dziloa kod kojeg nije bilo ni lepe kosarke, niti trofeja, ali zato antikosarkasa i rekonvalescenata koliko hoces.

Link to comment

ali igrate lepo za oko. ni za jednog igraca partizana ne moze da se kaze da je antikosarkas koji je promasio zivotni poziv. sad koliko vas zadovoljava lepa kosarka koja objektivno nece moci da vam donese neki bitan trofej, pitanje je. ali ipak je neki napredak u odnosu na dziloa kod kojeg nije bilo ni lepe kosarke, niti trofeja, ali zato antikosarkasa i rekonvalescenata koliko hoces.

 

Pa normalno, Džilo je nahajpovani GTR/Vajs prosek, glavna fora mu je da se provlači šatro zanimljivim trabunjanjem po medijima i da se lože na njega zato što sluša Exploited i Prti Bee Gee. Muta ima sve potrebne komponente, i swag i zabavan pristup košarci, al onako prirodno i spontano.

Link to comment

Pa normalno, Džilo je nahajpovani GTR/Vajs prosek, glavna fora mu je da se provlači šatro zanimljivim trabunjanjem po medijima i da se lože na njega zato što sluša Exploited i Prti Bee Gee. Muta ima sve potrebne komponente, i swag i zabavan pristup košarci, al onako prirodno i spontano.

 

vidim da si dosao sa topika o reprstaciji srbije da preneses tu neku energiju kojojm tamo isijavas, ali nema potrebe posto su ovo cinjenice sto sam napisao. moguce da muta ima mnogo veci budzet nego sto ga je imao dzilo, pa zato i ova kvalitativna promena. ne mora da znaci da je muta bolji trener, nego eto tako se zalomilo da njemu dodju goss i miler, a dzilou pot i ratkovica

Link to comment

Vidimo se kad nahajpovani vajs exploited Dzilo uzme Aba ligu ove godine.

 

Ovim forumom vlada mišljenje da možda eventualno na kugli zemaljskoj postoji jedan dobar trener obično nezaposlen u tom trenutku i možda 5 dobrih igrača. 

Edited by theanswer
Link to comment

Vidimo se kad nahajpovani vajs exploited Dzilo uzme Aba ligu ove godine.

 

moguce, sada je selektirao kosarkase, sto u partizanu nije uspeo. verovatno zbog budzeta.

Link to comment

Vidimo se kad nahajpovani vajs exploited Dzilo uzme Aba ligu ove godine.

 

Pa možda i uzme, ko zna. Moja reakcija je više zbog toga što je recimo Muta uglavnom predmet sprdnje već deceniju i po, a Džilo je isto toliko evo-samo-što-nije next big thing, maltene Dulo 2, iako od njega ima samo fizičku komponentu, a trenerska karijera mu je tu negde u rangu jednog Trife. Plus što organski ne podnosim likove koji kupuju navijače urbanim pričama i nesvakidašnjom kuloćom za jednog sportistu.

Link to comment

Po meni je Džikić odradio solidan posao u Partizanu ako izuzmemo KLS koju smo odigrali kako smo odigrali u drugoj sezoni. To njemu ide na dušu više nego Hečeru. Dobio je Zvezdu onda u polufinalu kupa, u drugoj sezoni ga je sasekla salmonela realno taman kad smo počeli da igramo odlično. Realno su sve Džiletove pobede nad Zvezdom bile veći podgvig nego ovaj tim sad da dobije Zvezdu.

 

Selekcija tima ostaje mu upitna jer posle 2 sezone njegove mi smo realno u istom kurcu ostali finansijski a nisam video poboljšanje ili uzimanje nekog mladog igrača ali koliko je to do njega ne znam

 

Sad očigledno ima više para pa i priča ima više smisla, ali u situaciji u kojoj je bio niko mu ne bi zamerio dovođenje ruki igrača na 2 sezone. Odnosno, pošto smo u Srbiji, naravno da bi mu zamerili debili. Sve u svemu košarkaški ako gledamo na parketu nije njegovo vreme u Partizanu bilo promašaj. A i Budućnost igra odlično trenutno. 

Link to comment

ali igrate lepo za oko. ni za jednog igraca partizana ne moze da se kaze da je antikosarkas koji je promasio zivotni poziv. sad koliko vas zadovoljava lepa kosarka koja objektivno nece moci da vam donese neki bitan trofej, pitanje je. ali ipak je neki napredak u odnosu na dziloa kod kojeg nije bilo ni lepe kosarke, niti trofeja, ali zato antikosarkasa i rekonvalescenata koliko hoces.

 

Nije ova sezona napredak u odnosu na Dziloa, nego u odnosu na proslogodisnju finansijsku situaciju. Stvarno mislis da je Dzilo selektirao ekipu po svom ukusu i da je hteo bas te igrace iako je mogao da dovede bolje?

Link to comment

Nije ova sezona napredak u odnosu na Dziloa, nego u odnosu na proslogodisnju finansijsku situaciju. Stvarno mislis da je Dzilo selektirao ekipu po svom ukusu i da je hteo bas te igrace iako je mogao da dovede bolje?

 

ne znam zasto je dzile selektirao pota, ratkovicu, robinsona, gordona, majstorovica, lukovica i slicne, meni se to nije dopalo. da li su to bas toliko jeftini igraci, pa da bolje nije moglo, pitanje je. secam se intervjua od prosle godine  kod edina i koleta kada je rekao da mu je budzet za tim oko 700k, mislim da ovaj mutin tim nije (mnogo) skuplji od toga.

Edited by Nikodije
Link to comment

Nije ova sezona napredak u odnosu na Dziloa, nego u odnosu na proslogodisnju finansijsku situaciju. Stvarno mislis da je Dzilo selektirao ekipu po svom ukusu i da je hteo bas te igrace iako je mogao da dovede bolje?

 

Ne znam, ali on nominalno važi za mudonju i studioznog skauta, tako da kapiram da je mogao da proba da iskopa neku decu crnce™ umesto onog. Ne verujem baš da mu je neko u klubu branio takve stvari u okviru budžeta.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...