Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni se ta prica s potencijalno cetvrtim strancem u timu uopste ne dopada. trojica je neki nategnuti maksimum s kojim necemo izgubiti neki nas identitet, tj. necemo poceti liciti na italijanske ili turske klubove - pa za koga onda navijamo?!

Link to comment

meni se ta prica s potencijalno cetvrtim strancem u timu uopste ne dopada. trojica je neki nategnuti maksimum s kojim necemo izgubiti neki nas identitet, tj. necemo poceti liciti na italijanske ili turske klubove - pa za koga onda navijamo?!

Kapiram da odnos cena/kvalitet ume da bude na strani stranaca. Sve u vezi i sa time da više nismo najatraktivniji domaći klub za domaće igrače. 

Link to comment

meni se ta prica s potencijalno cetvrtim strancem u timu uopste ne dopada. trojica je neki nategnuti maksimum s kojim necemo izgubiti neki nas identitet, tj. necemo poceti liciti na italijanske ili turske klubove - pa za koga onda navijamo?!

 

Navijamo za Partizan. Zabole me da li ce u njemu igrati stranci ili nasa deca, posto se ni jedni ni drugi ionako nece zadrzati u klubu vise od godinu-dve. Valjda je rezultat ono sto je bitno u sportu, a ne ko cini tim.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

meni se ta prica s potencijalno cetvrtim strancem u timu uopste ne dopada. trojica je neki nategnuti maksimum s kojim necemo izgubiti neki nas identitet, tj. necemo poceti liciti na italijanske ili turske klubove - pa za koga onda navijamo?!

 

 

Dobro je da nikada u istoriji niste u timu imali više od 3 stranca... :fantom:

Link to comment

Navijamo za Partizan. Zabole me da li ce u njemu igrati stranci ili nasa deca, posto se ni jedni ni drugi ionako nece zadrzati u klubu vise od godinu-dve. Valjda je rezultat ono sto je bitno u sportu, a ne ko cini tim.

vidi ti milogleda kako je pragmatican!

Link to comment

Kapiram da odnos cena/kvalitet ume da bude na strani stranaca. Sve u vezi i sa time da više nismo najatraktivniji domaći klub za domaće igrače. 

naravno, sve stoji, al' kad pomislim na petorku: gos, miler, nije-bitno-koji-nas, cetvorka stranac, samardo, prva asocijacija mi je mec besiktas - tofas, gde su vecina igraca na terenu stranci i koju retko ko od lokalaca gleda... a gde vidim i nas basket vrlo brzo ako se slican trend nastavi.

 

jedini razlog koji bi mozda i mogao da prihvatim za cetvrtog stranca ove godine je ako novica stvarno vise ne moze da igra.

 

sto se tice atraktivnosti za mlade igrace, nadam se da se stvari pomeraju na pozitivno po nas - pre zbog cokijevog odvratnog odnosa prema nekoliko super-talentovanih klinaca koje je pokupio da mu sede na jednoj od dve klupe, do nekog naseg ozbiljnijeg rada - furamo pricu o "guranju nase dece", a paralelno trazimo 4og stranca.

Link to comment

ima tu neka poenta- setimo se recimo krasnajeg oktjabra, deset coon-ova i jedan belac ko zna odakle. ko za njih moze da navija stvarno ne znam.

 

mada, opet, ne bih imao nista protivu jonesa. on je domaci :)

Link to comment

naravno, sve stoji, al' kad pomislim na petorku: gos, miler, nije-bitno-koji-nas, cetvorka stranac, samardo, prva asocijacija mi je mec besiktas - tofas, gde su vecina igraca na terenu stranci i koju retko ko od lokalaca gleda... a gde vidim i nas basket vrlo brzo ako se slican trend nastavi.

 

jedini razlog koji bi mozda i mogao da prihvatim za cetvrtog stranca ove godine je ako novica stvarno vise ne moze da igra.

 

sto se tice atraktivnosti za mlade igrace, nadam se da se stvari pomeraju na pozitivno po nas - pre zbog cokijevog odvratnog odnosa prema nekoliko super-talentovanih klinaca koje je pokupio da mu sede na jednoj od dve klupe, do nekog naseg ozbiljnijeg rada - furamo pricu o "guranju nase dece", a paralelno trazimo 4og stranca.

Razumem, ali mislim da problem nije tako veliki kakvim ga predstavljaš. Ako je taj peti u petorci Marinković, to je dobro po klub dugoročno dobro. 

Mi smo na f4 otišli sa četvoricom stranaca u startnoj postavi.

Dalje, nije sve do prve petorke. Ako se igrači u rotaciji pametno selektiraju, tako da se klincima postepeno daje šansa, četiri stranca uopšte ne moraju da budu problematičan koncept. Zaista ne znam koliki je domet ovih klinaca u rotaciji, tako da tretiraj ovaj moj komentar više na načelnom nivou.

Link to comment

meni se ta prica s potencijalno cetvrtim strancem u timu uopste ne dopada. trojica je neki nategnuti maksimum s kojim necemo izgubiti neki nas identitet, tj. necemo poceti liciti na italijanske ili turske klubove - pa za koga onda navijamo?!

 

samo kod nas postoji ogranicenje broja stranaca, ne znam da li jos negde drugde. pa je tako po propisu da igras sa 12 srpskih igraca od 30 godina, a ne bi bilo po propisu da imas 6 stranaca, i 6 srpskih juniora iako je ovo drugo bolje za srpsku kosarku. identitet se stvara kroz dobar rad i igre, a ne tako sto nabudzis tim sa nekim balvanima samo zato sto imaju srpski pasos

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...