Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

Ne znam, ali on nominalno važi za mudonju i studioznog skauta, tako da kapiram da je mogao da proba da iskopa neku decu crnce™ umesto onog. Ne verujem baš da mu je neko u klubu branio takve stvari u okviru budžeta.

 

Verovatno je moglo malo bolje u okviru tog budzeta, ali to sustinski ne menja cinjenicu da od govana pita ne biva.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa eto, recimo Sammuels sigurno ne igra za manje od trecine proslogodisnjeg budzeta.

 

ma nema sanse. pa samardo je popio nogu u bezveznom betisu, a nije prosao ni probu u izraelskom klubu, niko njega nije hteo, ne moze on puno da kosta u ovom trenutku. gos isto nije skup jer dolazi sa koledza, miler je bio no name igrac, ovi domaci igraci takodje nisu skupi.

Link to comment

Nije ova sezona napredak u odnosu na Dziloa, nego u odnosu na proslogodisnju finansijsku situaciju. Stvarno mislis da je Dzilo selektirao ekipu po svom ukusu i da je hteo bas te igrace iako je mogao da dovede bolje?

 

Pa nije ni Muta selektirao ekipu po svom ukusu, nego na osnovu para sa kojima raspolaze. Njegov plan A je bio da napada titulu, ali zato su potrebne pare koje imaju Zvezda ili Cedevita, pa je onda presao na plan B, ali ni za to nije bilo para, blokada racuna, tuzbe i sl, pa je na kraju dosao i do plana C. Sad kad se pogleda, i bolje je da nisu dosli Radicevic, Jovanovic i Jankovic, i da smo raskinuli sa Bakerom i Skeenom. Iz Dinamika dolaze Cakarevic, Gavrilovic, Stevanovic, pa se onda sa Zeljkom i Raskovicem napravio dil za Gossa, uleteo jeftini Miller i eto ekipe za start sezone u granicama proslogodisnjeg budzeta. Goss i Miller zbirno nisu skuplji od Hatchera, Robinsona i Gordona. Majstorovic je kostao 100k, Dzile je po svaku cenu hteo da ga dovede kao nosioca, a nije pokazao nista.

 

Samuels dolazi tek naknadno, u situaciji bez kluba i kada mu cena nije ista kao tokom leta.

 

Plus imas Pecarskog kao velikog talenta, dovedes Salica na kome takodje mozes nesto da zaradis, jos ako i od Sanija bude nesto puna kapa. Sta je sprecavalo Dzileta da za iste pare dovede bolje igrace, to je pitanje za njega. On ne samo da je sam birao igrace, vec i direktno vodio pregovore sa njima.

Link to comment

Ja sam ubedjen da je znatno skuplji.

 

nije

 

Pa eto, recimo Sammuels sigurno ne igra za manje od trecine proslogodisnjeg budzeta.

 

daleko je od toga, veruj mi

Link to comment

majstorovic je bio promasaj kakav niko nije ocekivao, plus je izasao iz povrede. lukovic je bio ok, ali nije njegova uloga da bude prvi centar. dzamont je bio opasan igrac, ali nisu mogli da ga zakrpe. jedini promasaj koji stvarno ide dzilou na dusu je robinzon, jebo ga on.

sve u svemu, ja stvarno ne mogu da verujem da je budzet isti i ove sezone, a posebno da smo i prosle sezone imali ovakav izbor.

Link to comment

Vanja je bio klinicki mrtav kod Dziloa, izbor stranaca ocajan (s obzirom da je neki ekspert za koledz kosarku a dovodio izraubovane starce ), igra negledljiva, perspektiva nikakva (iza sebe je realno ostavio nista) ... 

Link to comment

Ovaj forum obrnuo igricu, zvezdas ubedjuje grobare da im je tim jeftin a grobar insistira da je skup.

Kad diskutujem, diskutujem sa stanovista zdravog razuma i ocinjeg vida, a ne sa stanovista navijacke pripadnosti :) i btw voleo bih da ostoja donese jos drzavnih para, da partizan napravi jos jaci tim, pa da bg derbi bude glavni regionalni derbi, kako valja i trebuje, a ne da nam tedeski i njegova igracka budu jedini rival.

Link to comment

6 minuta. Klip o svim uspesnim odbranama trajao bi 6 sekundi

Skratio sam maksimalno poene skoro na samu egzekuciju, izmedju 4 i 10 sekundi.

Potrudicu se sledeci put da budu i kompletne asistencije, da ne zakinemo VilijamsGosa i Milera. :)

Link to comment

Pa normalno, Džilo je nahajpovani GTR/Vajs prosek, glavna fora mu je da se provlači šatro zanimljivim trabunjanjem po medijima i da se lože na njega zato što sluša Exploited i Prti Bee Gee.

+1000

Sve sto je uradio u Partizanu bila je njegova samopromocija, da njegovo debelo dupe ne bude zakinuto. Ona jadnost optuzivanja igraca je nevidjen pederizam™

Nadam se da ce Celavi veceras da ga naguzi!

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...