Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Gori ste od Vučića sa tom samounižavajućom pričom "imam telefon iz '97."

 

Dobro de, jasno nam je, igrači vam igraju za burek i jogurt i teška ste sirotinja, sva tri crnca igraju za patike i mogućnost treninga sa Mutom dok u Zvezdi sekretarica ima 10000 evra mjesečno i bonus od 50k ako se osvoji titula. Svi ostali od 10 do 50 puta više. :D :D :D

Link to comment

Gori ste od Vučića sa tom samounižavajućom pričom "imam telefon iz '97."

 

Dobro de, jasno nam je, igrači vam igraju za burek i jogurt i teška ste sirotinja, sva tri crnca igraju za patike i mogućnost treninga sa Mutom dok u Zvezdi sekretarica ima 10000 evra mjesečno i bonus od 50k ako se osvoji titula. Svi ostali od 10 do 50 puta više. :D :D :D

Ne, aj sad ozbiljno, šta ceniš, koliki ugovor ima npr Gos? Pitanje važi za sve navijače tvog kluba, učesnike u temi i zanimaju me samo konkretne brojke.

 

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Link to comment

Negde sam procitao da ceo partizanov tim kosta koliko rocesti, feldin i milko. I to mi deluje realno. Njih trojica u zbiru imaju bar milion dolara, a ceo partizan sigurno ne premasuje tu cifru. Mozda ce probiti to sa ovom novom cetvorkom ako stvarno bude neko jace ime.

Link to comment

šestog je derbi, pa ćemo svi videti

 

 

šta ćemo videti jel znaš ti šta pišeš? dobili smo vas i prošle godine u derbiju u aba ligi pa šta? 

 

smešno je kako skačete na naznaku iole konkurentnog tima, u strahu su velike oči. možda srbin uprkos drugačijem verovanju ipak ne zaboravlja tako brzo.

Edited by theanswer
Link to comment

Jbt, sta ce tek biti kad zaista budu imali razloga za strah. Ustvari, sta sta ce biti, znamo to, gledali smo 14 godina

jones je car, kvinsi klovnovska majmuncina.

o jbm, koji vam je kurac

 

inace, ne bih voleo da kvinsi dodje u partizan

ne zato sto bi tad bili u rangu cska, reala i fenera :) nego sto je bas dobar utisak ostavio za ono vreme kod nas, bio najbitniji za preporod i samim tim prirastao za ciganjska srca

dobro ima malo i toga da  zdrav i u formi "sam" moze da dobije vecinu el ekipa, pa samim tim i nas :fantom:

Link to comment

šta ćemo videti jel znaš ti šta pišeš? dobili smo vas i prošle godine u derbiju u aba ligi pa šta? 

 

smešno je kako skačete na naznaku iole konkurentnog tima, u strahu su velike oči. možda srbin uprkos drugačijem verovanju ipak ne zaboravlja tako brzo.

 

Ne, ovde je definitivno koliko-toliko zdrava atmosfera na kosarci moguca iskljucivo onda kada je zvezda bar za dve klase bolja od nas. Cim se razlika svede na klasu, ne moze se ziveti od patkometrije. SNS preuzeo klub. Sokantno otkrice. Jok, preuzela ga je moja pokojna baba i unela u njega pare koje je usparala od penzije.

Link to comment

možda srbin uprkos drugačijem verovanju ipak ne zaboravlja tako brzo.

Bojim se da ipak zaboravlja, eto vi ste preko noci zaboraviti vasu histeriju i kuknjavu kad je Zvezda postajala jaka.

Nadam se da mi makar necemo paliti kartice.

Edited by samo_opusteno
Link to comment

Bojim se da ipak zaboravlja, eto vi ste preko noci zaboraviti vasu histeriju i kuknjavu kad je Zvezda protivprirodno postajala jaka i voljom jednog čoveka.

Nadam se da mi makar necemo paliti kartice.

 

Ispravio  :fantom:

Link to comment

U Francusku ne putuju Samardo i Novica. Samardo iz razloga što nije uspeo da sredi vizu za ovako kratko vreme, dok je kod Novice u pitanju mala povreda kuka. Ne igra da bi igrao u večitom derbiju.

 

Ako se sad Obrad Tomic ne proda nece nikada. Znaci nece nikada.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...