Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

u turskoj imaš ograničenje

 

da, ima, ali na 6. neka i nasi postave ogranicenje na 6, to bi vec imalo smisla. koliko bi zvezda bila jaca da nije morala rukama i nogama da kopa srpske igrace, vec da je mogla da uzme jos nekog stranca, recimo gossa umesto radicevica   :) a cena im je otprilike ista

Edited by Nikodije
Link to comment

da, ima, ali na 6. neka i nasi postave ogranicenje na 6, to bi vec imalo smisla. koliko bi zvezda bila jaca da nije morala rukama i nogama da kopa srpske igrace, vec da je mogla da uzme jos nekog stranca, recimo gossa umesto radicevica   :) a cena im je otprilike ista

 

Nije tema, ali zbog koga ili cega to Zvezda nije (iako nije uvek tako bilo) imala/ima 5 i vise stranaca? Da ne bi jedan visio za kup i pastetu? Ili se samo zajebavas, a ja se primam.

Link to comment

ne znam zasto nema 5 i vise stranaca, posebno ove sezone kada je bilo jasno da cemo imati problem da sastavimo tim s obavezom da u njemu bude 8 domacih igraca,  kojih jednostavno nema. zato zvezda ima ovakav disbalans u kvalitetu prve petorke i rezervi koje ulaze sa klupe.

Link to comment

Cetiri stranaca i osam domacih je sasvim razumna mera ... Na stranu sto mozemo da dovedemo samo domace talente koje Zvezda i Mega ne zele...

 

p.s. I nesretni Obrad je pravno stranac koliko i Samjuels, tako da ta neka rokada nece puno promeniti ...

 

Послато са SM-N920C уз помоћ Тапатока

Link to comment

Meni je glupo bilo koje restriktivno pravilo tog tipa, osim za broj mladih igrača. Ovo je druga decenija 21.veka, svet se odavno promenio i globalizacija stigla odavno.

Link to comment

Odličan intervju Gosa:

 

http://www.telegraf.rs/sport/kosarka/2907790-vilijams-gos-otvoreno-kako-je-prelomio-da-dodje-u-partizan-sta-su-mu-delije-pisale-i-zasto-mu-je-bivsi-as-zvezde-omiljeni-srpski-igrac-foto

 

"Igricama nisi vičan, to nije uobičajeno za današnje košarkaše mlađe generacije?

- Nisam nikada bio veliki fan video igrica, na koledžu sam uvek bio fokusiran na učenje, na akademsku karijeru, slobodno vreme bih koristio za čitanje, teretanu ili filmove, uvek sam se trudio da radim nešto produktivnije od video igrice. Najviše čitam sportsku psihologiju koja mi pomaže da se pripremim za teren i podignem svoje mentalne sposobnosti na terenu.

Vilijams-Gos je ove godine igrao finale NCAA, titula je ipak otišla Severnoj Karolini, a Najdžel je bio najbolji u timu sa 15 poena, devet skokova i šest asistencija. Ipak, nešto drugo ceni više od tog uspeha.

- Prošla godina je bila najbolja u mom životu jer smo imali sjajnu hemiju u ekipi i odličnu grupu ljudi, nezaboravna prijateljstva su stvorena i igrali smo meč za titulu. Osećam se blagosloveno zbog svega toga jer mi mnogo znači to iskustvo i ljudi sa kojima sam došao do toga."

Link to comment

gospodjica ciji se twitovi ovde neretko prenose, rece da je sponzorstvo citroena kompezacija za proslogodisnje trovanje u nisu..

 

spavas li mirno dr. lazo lazarevicu?

Edited by Shaq
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...