Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Novi predsednik Ostoja Mijailović:

 

Predsednik Partizana kaže da ne vidi problem u tome da sedi zajedno sa prvim čovekom Zvezde Nebojšom Čovićem i gleda "večiti derbi", ali...

"Ja nisam pristalica širenja mržnje. Videli ste ovih dana reakciju i iz Zvezde od ljudi koji mrze, ne vole Partizan. Ja Zvezdi želim dobre sponzore, novac da mogu da funkcionišu. Isto to želim i Partizanu. Sve nesreće koje se dešavaju i u halama, i na stadionima, i to širenje mržnje pre svega potiče od nas iz klubova. Ne smatram da treba da postoji neko preveliko prijateljstvo, neki momenti druženja, da se mi kao družimo, ali treba da postoji sportsko poštovanje i da mi postavimo granice između nas koja ne proizvodi štetu i treba da se predstavi kao takmičarski duh", kaže Mijailović. 

A da li možete da sedite zajedno sa Čovićem i da zajedno gledate utakmicu?

"Zašto da ne može? Ne razumem zašto ne bismo mogli? Ja sa tim nemam problema. Mi ne napadamo Zvezdu, oni nas napadaju. Šta su interesi? Da ne postoji Partizan? Pa, sigurno će postojati. Mislim da je interes države i jak Partizan i jaka Zvezda. Ja ću zastupati Partizan i želim da Partizan bude jači, a neka se Zvezda takmiči sa nama ne mržnjom, ne saplitanjem, ne guranjem klipova u točkove, već neka se trudi da bude jača u takmičarskom smislu", kaže predsednik Partizana.

On kaže da nikoga ne mrzi, već da je "navikao da radi" i da "radom pobeđujem". Otkrio je nešto i o novim sponzorima Partizana, ali je ostao nedorečen.

"Videli ste prethodnih dana u medijima, ni u jednom negativnom kontekstu nisam ništa prema ljudima iz Zvezde, niti prema onima koji sponzorišu Zvezdu. Mi smo prethodnih dana potpisali sponzorske ugovore sa ljudima koji su dobijali preteće poruke da to ne treba da rade, da je to greška, da ne treba ulagati u Partizan... Ja to ne razumem. Ja ne znam ko je slao, neću da ulazim u to. Ako Zvezda ima više sponzora i ako ih bude imala još više u budućnosti, to bi moglo da podstakne one partizanovde koji su imućni, koji imaju firme da i oni sponzorišu svoj klub. Zašto bih ja Zvezdi želeo nešto loše, da nemaju sponzore?", kaže Mijailović.

 

http://mondo.rs/a1053455/Sport/Kosarka/Ostoja-Mijailovic-KK-Partizan.html

Link to comment

Novi predsednik Ostoja Mijailović:

 Mislim da je interes države i jak Partizan i jaka Zvezda. 

 

Imam amandman na Krivični zakonik. Uvesti krivično delo Zločin iz demagogije i koristi, eventualno dopuniti delo Zločin protiv čovečnosti.

 

Zabranjeno je propagirati da bez jake Zvezde nema jakog Partizana, i obrnuto. 

Ako delo iz stava 1 ovog člana učini prijatelj sporta, kazniće se novčanom kaznom ili zatvorom do šest meseci. 

Ako delo iz stava 1. ovog člana učini sportski radnik u vršenju službe, kazniće se zatvorom do tri godine.

 

Amandman pravno moguć, nema potrebe za izdvajanjem dodatnih sredstava iz budžeta, i tako to. 

Edited by pacey defender
Link to comment

Novi predsednik Ostoja Mijailović:

 

Predsednik Partizana kaže da ne vidi problem u tome da sedi zajedno sa prvim čovekom Zvezde Nebojšom Čovićem i gleda "večiti derbi", ali...

 

"Ja nisam pristalica širenja mržnje. Videli ste ovih dana reakciju i iz Zvezde od ljudi koji mrze, ne vole Partizan. Ja Zvezdi želim dobre sponzore, novac da mogu da funkcionišu. Isto to želim i Partizanu. Sve nesreće koje se dešavaju i u halama, i na stadionima, i to širenje mržnje pre svega potiče od nas iz klubova. Ne smatram da treba da postoji neko preveliko prijateljstvo, neki momenti druženja, da se mi kao družimo, ali treba da postoji sportsko poštovanje i da mi postavimo granice između nas koja ne proizvodi štetu i treba da se predstavi kao takmičarski duh", kaže Mijailović. 

 

A da li možete da sedite zajedno sa Čovićem i da zajedno gledate utakmicu?

 

"Zašto da ne može? Ne razumem zašto ne bismo mogli? Ja sa tim nemam problema. Mi ne napadamo Zvezdu, oni nas napadaju. Šta su interesi? Da ne postoji Partizan? Pa, sigurno će postojati. Mislim da je interes države i jak Partizan i jaka Zvezda. Ja ću zastupati Partizan i želim da Partizan bude jači, a neka se Zvezda takmiči sa nama ne mržnjom, ne saplitanjem, ne guranjem klipova u točkove, već neka se trudi da bude jača u takmičarskom smislu", kaže predsednik Partizana.

 

On kaže da nikoga ne mrzi, već da je "navikao da radi" i da "radom pobeđujem". Otkrio je nešto i o novim sponzorima Partizana, ali je ostao nedorečen.

 

"Videli ste prethodnih dana u medijima, ni u jednom negativnom kontekstu nisam ništa prema ljudima iz Zvezde, niti prema onima koji sponzorišu Zvezdu. Mi smo prethodnih dana potpisali sponzorske ugovore sa ljudima koji su dobijali preteće poruke da to ne treba da rade, da je to greška, da ne treba ulagati u Partizan... Ja to ne razumem. Ja ne znam ko je slao, neću da ulazim u to. Ako Zvezda ima više sponzora i ako ih bude imala još više u budućnosti, to bi moglo da podstakne one partizanovde koji su imućni, koji imaju firme da i oni sponzorišu svoj klub. Zašto bih ja Zvezdi želeo nešto loše, da nemaju sponzore?", kaže Mijailović.

 

http://mondo.rs/a1053455/Sport/Kosarka/Ostoja-Mijailovic-KK-Partizan.html

 

Deluje kao dobar covek.

Link to comment

Ako izuzmemo kontekst, lepo je što smo konačno čuli i ovakve izjave. S druge strane, ne znam kako da izuzmem kontekst, nešto slično što bradilko kaže.

Link to comment

moguce, sada je selektirao kosarkase, sto u partizanu nije uspeo. verovatno zbog budzeta.

 

Ja smatram da ce Dzilo da dogura do finala ABA lige sada kada ima mnogo bolje uslove nego sto je imao u Partizanu, ne bih sada tvrdio da osvaja ali voleo bih da to uradi.U Evrokupu ocekujem da prodje u narednu fazu, mozda eventualno plasman u cetvrtfinale.Zavisi sa kojom se ekipom ukrste i na kom mestu zavrse.

 

Skuplji i mladji igraci su nas zaobilazili pa iako smo uboli sa Hecerom omasili smo sa drugim pojacanjima.I Bircevic je bio odlican potpis.Lukovic dosao da igra za minimalac, a bio nam startni centar.

 

Ja iskreno ne verujem da je Gos vise od 150k, a Samardo vise od 200k.Miler kapiram da ima malo jacu platu u odnosu na Hecera.Ostali igraci sem Novice kapiram da imaju ispod 70k.

Link to comment

Covek krece da igra od novembra, veoma sumnjiva forma, niko ga nije hteo... Tih 200K je mogao da sanja. Mi takvima u ovo doba godine dajemo 80-100.

 

Nemam pojma, samo logicki razmisljam.

 

A ono sto znam da je da mali Pecarski dolazi gradakim prevozom na tekme. Nema ni za taksi koliko ga placamo.

Link to comment

Takav talenat treba da se cuva, mazi i pazi. I placa bar soma i po mesecno. Plasim se da se suvise igra na kartu ljubavi, tate i sl. Mada, ocigledno je jaka karta, ali opet...

 

Mislim, i za ovo sve nagadjam. Možda mali ima i 2-3K mesečno, pa voli da se cima prevozom.

Edited by Timmy
Link to comment

Da li mislis da sin bivseg profesionalnog kosarkasa i sam profesionalni kosarkas stvarno nema pare za taksi do hale? Pa ne deli flajere na ulici za dzeparac, majku mu.

Edited by Joe D
Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...