Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

Koliki ogroman napredak kod mladog Tanaskovića. Vidi se veliki uticaj Čanka, za ovo kratko vreme dok je bio na dvojnoj registraciji za Spartak.

Eh kada bi Čanak došao za trenera, to bi bilo odlično. Ali nismo mi te sreće, evo ga SNSovac predsednik daje punu podršku Muti...patnja se nastavlja.

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za Canka bi najgore bilo da je trener Partizana u ovom trenutku, Da se nosi sa svim problemima i na kraju bude zrtveno jagnje koje ce biti najureno posle nekoliko poraza ili na kraju neuspesne sezone. Spartak mu je bas idealna prilika za prvi samostalni posao.

Canak daje slobodu Tanasku, nisu ga nasi bez razloga poslali kod njega, ali nemoj preterivati. Nije sigurno za mesec-dva mogao da ostvari neki veliki napredak, ne ide to tako. Isto bi igrao i kod nas da je ostao. Tu je kljucni problem sto ga Muta nije zeleo, a dovodi svoje polovnjake iz Dinamika. Tanaskova partija je samar Mutinoj proceni da decko nije spreman da igra kod nas ove sezone..

Link to comment

Miroslav Nikolić je dobar trener, ali ne može preko noći neke stvari da se srede. Radi u situaciji koja nije laka i trebalo bi da ima malo veću podršku. On ima ugovor na tri godine sa Partizanom i ja ću se potruditi da to ispoštujemo, iako je ugovor potpisan pre nego što sam ja došao u klub - kaže Mijailović, i dodaje:

 Moram da priznam da se ni meni nisu svidele neke stvari kod Nikolića. Tu prvenstveno mislim na izjave koje daje na konferencijama, a nemaju veze sa njegovim poslom. Svako u klubu bi trebalo da radi svoj posao ako želimo da funkcionišemo normalno.

Partizan već godinama ima finansijske probleme, a Mijailović ističe da je kredit od 1,9 miliona evra podignut u Marfin banci 2005. godine upropastio klub.

- Finansijska situacija je i dalje veoma loša. Imali smo u ponedeljak sednicu Upravnog odbora i u narednih dan-dva izaći ćemo u javnost sa svim ciframa. Imamo brojna dugovanja prema bankama, a posebno bih istakao Marfin banku. Oni uopšte nemaju razumevanja za klub niti žele da se dogovorimo. Kamata je ogromna i onaj ko je uzeo taj kredit je naneo veliku štetu klubu - ističe Mijailović.

Nije Miško kriv

Srpski košarkaš Rade Zagorac je najavljivan kao veliko pojačanje Partizana, ali do saradnje nije došlo i on je karijeru nastavio u Betisu. Prvi čovek crno-belih kaže da su pregovori sa bivšim igračem Mege trajali skoro mesec dana.

- Mi smo imali veliku želju da dovedemo Zagorca i učinili smo sve što je u našoj moći da on potpiše za Partizan. Njegov menadžer Miško Ražnatović je takođe bio za to da on dođe kod nas. Bio je plan da ugovor bude na tri godine, to sam ja želeo. Zatim smo uspeli i da se dogovorimo o parama, ni to nije bio problem. Međutim, Rade je na kraju sam doneo odluku da ode u Španiju i to je to - objašnjava Mijailović.

Link to comment
9 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Tu je kljucni problem sto ga Muta nije zeleo, a dovodi svoje polovnjake iz Dinamika. Tanaskova partija je samar Mutinoj proceni da decko nije spreman da igra kod nas ove sezone..

Gavrilović možda jeste polovnjak, ali je profil igrača kakve ja volim da vidim u ekipi. Za Stevanovića se slažem da je čist višak.

Ne znam jedino zašto bi Čanak bio najuren posle par poraza a Muta ne? Čanak je ostvario veći trag u Partizanu od Mute.

Link to comment

Muta je namazan, igra on svoje igrice, uvek uz svaku vlast, zna on da se zastiti. Canak je trener pocetnik, bio bi sazvakan i ispljunut poput Bozica..

Link to comment

Ne bih ja stavljao paralelu između Božića tada i Čanka sada. Božić je došao nakon Duleta i ljudi su imali velika očekivanja, sada niko ne očekuje ništa osim da mladi igrači na kraju sezone budu bolji nego što su bili na početku.

Link to comment
13 minutes ago, keitel said:

Ne bih ja stavljao paralelu između Božića tada i Čanka sada. Božić je došao nakon Duleta i ljudi su imali velika očekivanja, sada niko ne očekuje ništa osim da mladi igrači na kraju sezone budu bolji nego što su bili na početku.

Naravno da navijaci ocekuju puno. Uvek. Realnost nije nesto na sta se obaziru. "Cigani nikad slabiji sad je prilika da ih skinemo" i slicni komentari. Ne pricam naravno o ovom forumu, nego generalno. Ja se uvek nasmejem kada cujem ono cuveno "neka gubimo i 30 razlike, ali bar neka igraju mladi". Evo igraju mladi (neko vise, neko manje), gubimo i ljudi nezadovoljni. Pa sto majkumu? Pa zato sto se tako ne postaje sampion. Aha, dakle to je cilj. To sto klub vec godinama jedva prezivljava i nema naznaka da ce se koliko toliko stabilizovati nije bitno, navijaci utopisticki mastaju da se pravi sampionski tim.  I onda u takvoj situaciji kakve sanse za uspeh ima trener pocetnik? Odgovor je nikakve..

Link to comment
6 minutes ago, Milogled Bluff said:

Jebote Djordjije, koji si ti mazohista

:14_relaxed:

Lako je i lepo biti uz Partizan kada samo pobeđuje i ima dobru igru. Previše nas je zadužio Partizan da mu, eto, ne vratim makar na ovaj skroman način.

Volim Partizan. :778_heartbeat:

Link to comment

Znam brate, ali praviti klipove sa potpuno nebitnih utakmica, koje smo pritom izgubili i u kojima nista nismo pokazali, mi je bas besmisleno. No dobro, to sam samo ja.

Link to comment

Osim toga, kada klub ocigledno nema takmicarske ambicije, i kada sam trener to otvoreno priznaje, ne znam zasto bismo mu mi navijaci dugovali svoje slobodno vreme. Valjda je smisao sporta borba za neki rezultat (koji naravno ne mora uvek biti vrhunski, ali bar najbolji moguci u skladu sa objektivnim kvalitetom tima), a ne igranje utakmica reda radi, zato sto tako nalaze kalendar takmicenja.

Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

 Evo igraju mladi (neko vise, neko manje), gubimo i ljudi nezadovoljni. Pa sto majkumu? 

Ne znam za ostale, ja sam recimo nezadovoljan zato što ti mladi usput i ne napreduju. Evo ti Vanja Marinković kao primjer, džaba mu što igra 30+ minuta kad već treću sezonu nije dodao ništa u svoj repertoar, decision making mu je na nivou kadeta.

Link to comment

Igraci napreduju kroz utakmice i treninge. Upravo je to zadatak za lorda i strucni stab, Davanje sanse mladima je divno, ali samo ako ga prati i kvalitetan rad na treningu, Ukoliko ulaze samo da bi statirali i  upisali po neki poen ili skok u unapred izgubljenim mecevima, sumnjam da ce napredak biti veliki. 

Link to comment

Napreduje se, pre svega, kroz žestok rad na trenizima, i onda se na utakmici primenjuje to što se naučilo na treningu.

Ne znam kako Muta vodi treninge, i da li ih uopšte on vodi, ako ima neko upoznat nek iznese neko svoje zapažanje. Što se tiče utakmica, sami ste sve lepo naveli. Biće ovo još jedna prosuta sezona bez realnog dobitka na kraju.

Edited by Filozof manijak
nepismenos'
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...