Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

23 minutes ago, Timmy said:

Nisam gledao, a znate sta mislim o Mutavom, ali ljudi igrali smo protiv jedne od dve najbolje ekipe u ligi, na njhovom parketu. Sta se ocekivalo, lagana pobeda?

Post pre tebe, kada promašiš 237 zicera, potpuno je u redu da budeš besan što nisi pobedio.

 

Link to comment
  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 hours ago, J.R. Cash said:

Dace bog da bude ove serije u plejofu. Muta ce karat Dzila. Ne mora ni centra da dovede. 

 

Sta to govoris, o Dzej Ar Kese. Otresli bi nas ko seljak slinu

Link to comment

Ni meni nije jasno na čemu JR gradi svoj optimizam. Neće ova ekipa dalje od ovoga što igra sad, pošto igrači kod kojih stvarno ima prostora za neki napredak ne dobijaju šansu. Jedino što može da se desi da Gos i Miler budu previše izraubovani u finišu. 

Link to comment

Optimizam gradim na tome sto je Buducnost penis. Juce su preziveli zato sto smo promasili otvoreni sut svaki put kad je trebalo da prevedemo. Par tih suteva su bili mrtvi ziceri. Pored toga, u prvom poluvremenu su pogodili dosta teskih suteva i svaku cetvrtinu su zavrsavali pogotkom iz driblinga preko ruke. Ne vidim sta jos moze da ode na njihovu stranu u jednoj utakmici (mozda da mi promasimo koju trojku vise). I to sve sa ovim kraterom unutra koji ponosno nosimo citave sezone. Samo onog Zorana Nikolica da imamo, ne bi se postavljalo pitanje ko dobija seriju. To sto nije dovrsio inace sasvim ok selekciju je najveca  zamerka koja moze da se stavi Muti dosad ako izuzmemo ono kasnjenje i padanje s Marsa u tim.

Link to comment

 

3 minutes ago, J.R. Cash said:

Optimizam gradim na tome sto je Buducnost penis. Juce su preziveli zato sto smo promasili otvoreni sut svaki put kad je trebalo da prevedemo. Par tih suteva su bili mrtvi ziceri. Pored toga, u prvom poluvremenu su pogodili dosta teskih suteva i svaku cetvrtinu su zavrsavali pogotkom iz driblinga preko ruke. Ne vidim sta jos moze da ode na njihovu stranu u jednoj utakmici (mozda da mi promasimo koju trojku vise). I to sve sa ovim kraterom unutra koji ponosno nosimo citave sezone. Samo onog Zorana Nikolica da imamo, ne bi se postavljalo pitanje ko dobija seriju. To sto nije dovrsio inace sasvim ok selekciju je najveca  zamerka koja moze da se stavi Muti dosad ako izuzmemo ono kasnjenje i padanje s Marsa u tim.

+1

da smo ubacili nešto u 4. četvrtini dobili bi.dugo nije bilo koša na obe strane,mi promašimo par zicera,novica faul u napadu u trenutku kad marinković daje trojku,gordiću faul za 3 bacanja + muta je predugo držao gosa na klupi.

 

Link to comment

Selekcija tima je pristojna kada se radi o spoljnoj liniji + Gavrilović. Sve ovo unutra je promašaj, Šalić, Tomić i od skoro Novica su pokretljivi u odbrani kao saobraćajni znaci. Takođe mislim da bi Miler kod nekog drugog trenera mogao da igra bolju odbranu.

Svejedno, do eventualnog duela neće doći jer i ako se uguramo kao četvrti Budućnost neće ostati prva.

Edited by keitel
Link to comment

Koješta bi se Lordu dalo oprostiti da Vanja predvodi Pecarskog, Sanija, Tadiju, pa čak i Gavrila i Tanasa.

Ne, mi gledamo Mlohu, Akija i crnce koje mrzi da se spuste u stav.

Onakva ispadanja u odbrani, pa to nema ni u basketu na Adi.

Link to comment
1 minute ago, Кристофер Лумумбо said:

Oprostilo bi mu se i rutinsko ispadanje iz lige sa tim igracima?

Ne bi ispao.

Ovako je gde si bio - nigde, šta si radio - ništa. Cibona sindrom.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...