Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Imali smo 64 indexna poena (Budućnost 112), od toga Miler sam 30... lepo čovek skockao statse. Za 3 smo šutirali 57%, a za 2 34%. Sve smo više Radnički K.

Inače, suđenje nikad bolje u Podgorici, da se poželi u nekim drugim okolnostima, recimo kada Muta ne bude tu ili ako stvarno dođu dva pojačanja.

Što se rezultata tiče - oh nooo, što bi rekli laciali onomad.

 

 

 

Link to comment
14 minutes ago, renne said:

Moglo se ovo pobediti

+1

nista narocito ova futura.to ce da odere cedevita ili zvezda kad bude doslo vreme za to a i mi smo tu negde

Link to comment

Rasulo je od prvog minuta. 

Pecarski ni sekund, Tanas ni sekund, ali zato Aki u startnih pet. Nema hemije, nema vajba, nema ideje. Svaki minut gledanja ovog mutavog tima je gubljenje vremena.

Link to comment

Da, mi smo duplo jaca ekipa od Budnosti  pa smo izgubili tesno trenerovom krivicom ... Promasili smo 237 zicera ili su ovi sto treba da igraju centra popili bananu na prvu...  Sve u svemu, kada su nam odmorni Gos i MIler sa ovima mozemo da se nosimo, ako bi doveli nesto korisno pod kosem , mogli mi i da ih dobijemo 

Link to comment

Nisam gledao, a znate sta mislim o Mutavom, ali ljudi igrali smo protiv jedne od dve najbolje ekipe u ligi, na njhovom parketu. Sta se ocekivalo, lagana pobeda?

Edited by Timmy
Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...