Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma i Cedevita je penis kao i Budućnost, Olimpija i ostali koji su nas naguzili ove sezone. I njih ćemo dobiti ako uđemo na F4, a tu je jedino zajeb što nekoga moramo pobediti da bi to ostvarili.

Nema se šta zameriti Muti, ne može on da igra odbranu i daje koševe. Na treningu je odlična šalakomika, šutira se s centra za opkladu, preko glave, ludilo. Skauting protivnika, taktika, vežbanje odbrane i ostale zajebancije su za sisice.

Link to comment
17 minutes ago, Milogled Bluff said:

Rekao je valjda da se planiraju dva pojačanja. 

Baš se trudi da unapredi igru i motiviše tim. Hajde da kupimo još dvojicu...

Link to comment

verovatno im muta kaže da ne igraju odbranu,da ispadaju kao volovi i slično

neka ide muta pa da dođe  bolji trener i opet ovi neće znati da brane ništa samo će da se gledaju sa raširenim rukama posle svakog koša

 

Link to comment
5 minutes ago, Mark Rothko said:

Ma i Cedevita je penis kao i Budućnost, Olimpija i ostali ko su nas naguzili ove sezone. I njih ćemo dobiti ako uđemo na F4, a tu je jedino zajeb što nekoga moramo pobediti da bi to ostvarili.

Nema se šta zameriti Muti, ne može on da igra odbranu i daje koševe. Na treningu je odlična šalakomika, šutira se s centra za opkladu, preko glave, ludilo. Skauting protivnika, taktika, vežbanje odbrane i ostale zajebancije su za sisice.

Koga cemo bre dobiti. Mislio sam da ti i JR Cash znate nesto o kosarci, a ustvari... ili se zapravo samo lose zezate

Link to comment

Nisam pratio ABA ove godine, gledao sam danas drugo poluvreme. Pa ova Cedevita je skup isluzenih Ukica™ i crnaca, nisu nista. Jebes mi mater ako nisu bili bolji i one sezone kad su igrali s 12 domacih i Zganec igrao 25' po tekmi. 

Link to comment

cela aba je go kurac

sama cinjenica da buducnost sa onakvim rosterom dominira ligom je jasan znak o kakvom kvalitetu se radi

ali dobro, makar je koliko toliko ujednacena

tek bi sou bio da je nema. mogu samo zamisliti na sta bi licila domaca prvenstva

Link to comment

Igrači su krivi, već će to Muta lepo objasniti na KZŠ.

Evo rekao je da su igrači bolji na treningu nego na utakmici, da podižemo nivo igre iako smo smo izgubili i da misli da kod igrača i dalje ima autoritet. Znači, ipak je istina da i ne dolazi na treninge.

Link to comment
3 minutes ago, pbg12345 said:

cela aba je go kurac

sama cinjenica da buducnost sa onakvim rosterom dominir ja zekogom je jasan znak o kakvom kvalitetu se radi

ali dobro, makar je koliko toliko ujednacena

tek bi sou bio da je nema. mogu samo zamisliti na sta bi licila domaca prvenstva

Buducnost dominira jer vi zbog evrolige jos uvek igrate abu preko kurca. U eventualnoj seriji nemaju sanse protiv vas, ma koliko ja zeleo da vas Djilo porazi

Link to comment
30 minutes ago, ZokiAsov said:

Sto zna ja, moglo je ovo da se okrene i na nasu vodenicu. Ipak s ovakvom odbranom i mzt ce biti problem.

Od MZT smo i izgubili...sad ćemo opet.

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...