Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2017/18


Milogled Bluff

Recommended Posts

  • Replies 3.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    258

  • Timmy

    235

  • Milogled Bluff

    231

  • Geo

    202

Top Posters In This Topic

Posted Images

nemojte tako, betis nam je podario jednog radicevica

para tesko da ce da se namlati, a ekipa ne vredi kurcu. ujebali su on i misko sve sto su mogli po pitanju karijere do sada.

Edited by Joe D
Link to comment
Just now, copkillah said:

Eto, a odbio ga je trener koji definitivno ne voli takmičarsku košarku.

 

Ma on i Muta su match made in heaven... Za neki Dinamik. Partizan je preozbiljna priča za obojicu, mada, neko (ti?) ovdje napisa da je Muta odbio Zagorca baš da se ne bi digle ambicije previše. 

Link to comment
5 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Nekako se vodim mišlju da za nekog mladog igrača koji hoće da napreduje poslednji klub u ligi sa 0 pobeda baš i nije pravo mesto za takvo nešto.

To nema veze

Ne misliš valjda je Mišku važnija visina ovog ugovora koji sad potpisuju, od toga da mali ima najbolje moguće uslove da se razvija

Link to comment

Da, to sam rekao, da je došao i Zagorac, Muta ne bi mogao onoliko da spušta loptu koliko to želi da radi, ne bi imao alibi za neuspeh. 

Ne mislim da bi Zagorac sada doneo neku titulu ili nešto, daleko bilo, ali jasno bi da bi takmičarske ambicije morale da budu malo veće. 

Ozbiljan govnar Muta.

 

Link to comment
48 minutes ago, levi said:

To nema veze

Ne misliš valjda je Mišku važnija visina ovog ugovora koji sad potpisuju, od toga da mali ima najbolje moguće uslove da se razvija

Ja zaiste nemam ideju šta je Zalizanom na pameti, ali prostim logičkim zaključivanjem dolazi se do zaključka da Betis baš i nije najsrećnija sredina za tako nešto.

Trener im je neki lik koji je vodio samo fenjeraše i za kog nikad nisam čuo.

 

Možda hoće da mu nabudži statistiku, ali je to mogao isto da radi i u Partizanu.

Link to comment

Mislim da treba opet da pročitaš zbog čega nije došao u Partizan.

Ozbiljni klubovi su već formirali timove, a Zagor baš nije igrač koji bi mogao da uskoči u svaku ekipu tek tako, pa izgleda da na kraju i nije bilo toliko izbora.

 

 

Link to comment
4 hours ago, Joe D said:

nemojte tako, betis nam je podario jednog radicevica

para tesko da ce da se namlati, a ekipa ne vredi kurcu. ujebali su on i misko sve sto su mogli po pitanju karijere do sada.

 

Znamo gde ce dogodine, SNS hemijskom. :fantom:

Link to comment
9 hours ago, copkillah said:

Ozbiljni klubovi su već formirali timove, a Zagor baš nije igrač koji bi mogao da uskoči u svaku ekipu tek tako, pa izgleda da na kraju i nije bilo toliko izbora.

 

 

ima dosta prostora izmedju ozbiljnih timova i ekipe koja sluzi za popravljanje razlike u acb ligi. verovatno je on licno hteo da igra u spaniji, nema sanse da misko sa svim svojim vezama nije mogao da mu nadje angazman u drugim ligama. sad ce tamo da bude u izlogu pa da se nada da ce neko da ga pokupi na kraju sezone. 

na kraju dana, dosta se on ispalio sto nije dosao u zvezdu kad je bio trenutak. upravo ta sezona u megi ga je vratila dve godine u nazad po pitanju razvoja. 

Link to comment

A zato ga laki truje, jer nije došao u Zvezdu.  Al sam naivan :sleep: Kao, donosi loše odluke, da ode u Ameriku pa u Španiju

Neće da igra u Zvezdi, pustite čoveka ga na miru

 

А ni Miško ga ne da tek tako Partizanu, nisu dužni nikome da ispunjavaju želje

Link to comment
  • nautilus locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...