Jump to content
IGNORED

Šta kupiti kod Šveđana? IKEA eve me!


Frank Pembleton

Recommended Posts

11 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

da i extra je stvar. one ugradne led plafonjerke i neka lampa

 

na plafonjerkama može da se menja boja i jačina, a na podnoj lampi samo intenzitet

 

mogu i da se prave scene u memoriji al to kad budem imao malo više vremena

 

 

 

 

 

@Hermeticoova slika je došla do punog izražaja, kao da visitm u albertini

:)

Baci neku fotku kad stigneš... Ne moraš žuriti. Mnogo mi je drago. :heart:

Link to comment

Evo samo da pohvalim Šveđane. Isporučili mi u nedelju kako je i rečeno, a sada su dva momka sastavili komodu za sat vremena. Inače, uputstvo ima 55 stranica i možda bismo je mi satavili  za ceo dan uz 3 nervna sloma najmanje. Ma zajebavam se , nema šanse da mi ovo satavimo.

Kažu mi da su oni podizvođači za Ikeu i da imaju 15 ekipa. Ne vole srbistanci sami da sastavljaju.

Link to comment
viber_slika_2023-02-28_10-37-33-189.jpg
 
Lommarp
ajebemliga :unsure: [emoji38]ol:

ne znam da li je gore 1 fijoka i 2 vrata ili 3 fijoke. ovo tvoje je gore, fijoke mogu sa n na n+1 :hihi:

rachunam da bih pochela sama u 15 i zavrshila u 22, a onda videla da sam dno od fijoke okrenula kontra, jer mi je tako izgledalo lepshe, a ipak ja znam :hihi:


sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • Haha 3
Link to comment

Ja sam, ima 10+ godina, sklapao one Hemnes komode:

 

hemnes-kommode-mit-6-schubladen-weiss-ge

Ide dosta brzo, samo se prati uputstvo i malo razmislja. 

Ikea je super :)

 

Dva puta sam se namucio sa nekim Poljacima, imali su losa uputstva. Jedan orman gde su falili detalji pa sam morao da testiram (try & fail). I jedna besumna daska za WC, kontra detalj na crtezu. Malo je falilo da je bacim kada sam joj rasturio kuglahere. Ali, dete me je gledalo pa nisam hteo da dam los primer :)

 

  • Haha 1
Link to comment
Ja sam, ima 10+ godina, sklapao one Hemnes komode:
 
hemnes-kommode-mit-6-schubladen-weiss-gebeizt__0651105_pe706673_s5.jpg?f=xl
Ide dosta brzo, samo se prati uputstvo i malo razmislja. 
Ikea je super [emoji4]
 
Dva puta sam se namucio sa nekim Poljacima, imali su losa uputstva. Jedan orman gde su falili detalji pa sam morao da testiram (try & fail). I jedna besumna daska za WC, kontra detalj na crtezu. Malo je falilo da je bacim kada sam joj rasturio kuglahere. Ali, dete me je gledalo pa nisam hteo da dam los primer [emoji4]
 
to, batica moj je sklopio jednu takvu al dugachku, kao dupla ova, bash lako. onda su gundjali na ruchkice [emoji38]ol:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Meni za ovu Hemnes trebalo jedno 4 sata. To je bio prvi komad ikada koji sam sklapao iz Ikee, pa dok sam se navikao. Pritom, ima milion fioka koje se sklapaju na isti način pa mi je malo i dosadilo.

  • Hvala 1
Link to comment
45 minutes ago, x500 said:

jedna besumna daska za WC, kontra detalj na crtezu. 

Neverovatno, i nama bila dopala jedna takva naopaka. Da stvar bude gora, ja sam imala stomak do zuba tad pa nisam mogla da se zavlačim oko wc šolje i uzela je rezervna postava (moj otac i muž) da promeni dasku. Tog huktanja i psovanja iz kupatila se sećam još, dok nisu skontali da rade naopako. Izašli crveni ko bulke, kažu ko bi živ od mene ostao da nisu uspeli :lolol:

 

@Arkadija boja komode je :wub:

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment
Neverovatno, i nama bila dopala jedna takva naopaka. Da stvar bude gora, ja sam imala stomak do zuba tad pa nisam mogla da se zavlačim oko wc šolje i uzela je rezervna postava (moj otac i muž) da promeni dasku. Tog huktanja i psovanja iz kupatila se sećam još, dok nisu skontali da rade naopako. Izašli crveni ko bulke, kažu ko bi živ od mene ostao da nisu uspeli :lolol:
 
[mention=1816]Arkadija[/mention] boja komode je :wub:

Meni je večna misterija kako za daske za wc šolju ne mogu da reše to montiranje da mora tp glupavo zavlačenje.
Jednom sam toliko popizdeo da sam stavio telefon na pod u selfie mod i onda tako uspešno nabadao...
A možda sam samo smotan...



....shiit has hit the fan.
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...