Jump to content
IGNORED

Šta kupiti kod Šveđana? IKEA eve me!


Frank Pembleton

Recommended Posts

14 hours ago, I*m with the pilots said:

Na ovu temu, baš smo se pre dve nedelje razočarali da nemaju više Billy regale širine 60cm - hteli smo da uzmemo još dve daske da bismo prepolovili prostor u dva komada i - niks :(

Imas u Hornbach, bas pored Ikea u Bad Homburgu, "daske" na meru. Izmeris sta ti treba po dimenzijama, izaberes boju i odgovarajucu debljinu, oni ti iseku i iskantuju stranice :)

Mozda je malo skuplje od Ikea ali ce ti zavrsiti posao. 

Link to comment
45 minutes ago, napadaj said:

El može i Jysk ovde? :D Uzeh danas komodu za kupatilo roditeljima, da zameni glupe plastične fioke kupljene pre 20 godina kao privremeno rešenje.

 

https://jysk.rs/odlaganje/komode/fiokari/komoda-limfjorden-4-fioke-bela

 

Kopija Ikeinih komoda iz serije Malm :)

https://www.ikea.com/de/de/p/malm-kommode-mit-3-schubladen-weiss-20403562/

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
  • 1 month later...

Naručim kevi paket online, platim unapred karticom.

Stigle fakture na mail, sve regularno, status na sajtu - predato prevozniku.

Prošlo par dana, ne stiže ništa. Na mailu i u telefonu ništa.

Odem na sajt da pogledam, status otkazano. Bez ikakkvog obaveštenja, ili obrazloženja, bilo čega…

Pozovem kol centar, najpre kao sve ok sa narudžbinom, pa onda ipak shvatiše da je otakazana.

Čekao i čekao i čekao da provere zašto.

- Zbog problema u sistemu i globalnih izazova! Bam!

Reko pa imate li sve na stanju, da li je to problem, slali ste ranije i kad je nešto falilo?

- Da da, imamo sve, globalni sistemski izazov je u pitanju.

Pa ne razumem onda, možete li samo da spakujete opet ako već niste (a pisalo je da je već kod prevoznika) i pošaljete, plaćeno je ionako?

-A ne, ovo je sad otkazano, vi naručite opet, a mi ćemo vam vratiti novac u zakonskom roku od dve nedelje.

-Možemo da Vam ponudimo besplatnu poštarinu na novu narudžbinu.

Ali kako to da izvedemo, ja nemam opciju besplatne poštarine…

-Kreiraćemo mi za Vas, budute na vezi… znači ovo, i ovo…. a ne može bez poštarine ovako sa online plaćanjem.
Može i pouzećem

-dajte da proverim.

Čekam opet i čekam, i čekam… taman kad sam hteo prekinuti, javlja se.

- Preporuka je da ne pravimo novu narudžbinu dok se ovaj povraćaj ne izvrši.

 

Zvali ubrzo opet. Šalju novu narudzbinu bez poštarine, ovaj novac vraćaju na račun…

 

Naručivao već x puta, što za sebe, što za matorce iz šire i uže familije, ali čini mi se da niko nema ludje procedure od njih… uvek nešto.

Link to comment

na oglas sam našao klupu iz serije INDUSTRIELL, kupljeto za 4500 savršeno očuvana

 

6285539_1.jpg?_v=20180706174830

 

tu sam svašta voleo, remek dela piet hein eeka

 

indus-add.webp

 

za ovo fotelju bi počinio zločin

 

indus-3.webp

 

 

iz aktuelne ponude ovo jako volim da vidim ali ne i da sednem. mada je jeftina, 9.990

 

skalboda-fotelja-narandzasta__1180835_pe

 

 

  • +1 2
Link to comment

embed?resid=30485E1F704BB219!30140&authkembed?resid=30485E1F704BB219!30142&authk

 

Industriell visilica. Kupljena je u onom outlet delu, a tek kada sam je doneo kući primetio sam da nedostaje jedna od ovih "spajalica" koje mrežu drže spojenom za telo. Rešio uz pomoć zatvornice za kesu u koju se pakuje hleb (tost, ili sl).

Edited by Ras
  • +1 8
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...