Jump to content
IGNORED

Šta kupiti kod Šveđana? IKEA eve me!


Frank Pembleton

Recommended Posts

svako ko je imao minimum Б iz opšte tehničkog obrazovanja bi morao to da sastavi(ili da vrati diplomu iz oš) 


al poštujem da neko ne želi da se aka oko toga

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

kalax 4x4, tv “komoda”, par stočića, dva noćna stočića i ormarić u kupatilu sa sve led trakama

 

Kakav je kalax?

4x3 kombinacija taman bi trebalo da stane u hodnik ,pa sam nešto razmišljao ,ne deluje skupo 

još bi dodao 3-4 kutije ,fino bi se uklopilo 

Link to comment
19 minutes ago, Fakundo Sava said:

Kakav je kalax?

4x3 kombinacija taman bi trebalo da stane u hodnik ,pa sam nešto razmišljao ,ne deluje skupo 

još bi dodao 3-4 kutije ,fino bi se uklopilo 

 

Kalax je sjajan, mi ih imamo maltene u svim velicinama u kuci.

  • +1 2
Link to comment

Ja samo jedan za sad, 2 x 4, kombinacija otvorenih i kvadrata sa umecima (vratanca i kutije).

Za te pare, najbolje rešenje za odlaganje koje možeš naći, veoma “customizebilno” i praktično.

  • +1 1
Link to comment

Dobar je Kalax, ja imam jedan 2x2 na zidu iznad radnog stola.


Pošto nisam uzeo sve prošli put niti uspeo da se dogovorim sa njima i stopiram narudžbinu, naručih opet.

Interesantne cene isporuke. Prvi put mi naplatiše samo 199 dinara.

Pogledam na sajtu, ima neka paketna od 199 za prvu zonu.

Ali kako mi je onda pre neki dan paketna isporuka naplaćena 699? 

Mislim, kapiram da je bilo teže, ali ista je zona. :huh:
Sad mi bukvalno dodje da ih drndam zbog toga.
 

0-15kg

Cena za Zonu 1 je 199 RSD
Cena za Zonu 2 je 299 RSD
Cena za Zonu 3 je 399 RSD

15-30kg

Cena za Zonu 1 je 399 RSD
Cena za Zonu 2 je 599 RSD
Cena za Zonu 3 je 699 RSD

Edited by mraki
Link to comment

Sastavio sam bruku itema al ne uživam u tome, pogotovo ako su fioke, tu mi žena ima više živaca.

 

Kalaks jedino mogu i zatvorenih očiju sastavit,  imamo ih desetak onih 1x2 i crnih i belih pa preslažemo tamo vamo gore dole, jeste tako skuplje ali je lakše kad se stalno nešto menja raspored.

Jednom mi zafalio i onaj 1x1 ali nisu imali, verovatno to niko nije tražio pa izbacili iz ponude lol.

 

 

 

Edited by francuski sobar
Link to comment

Moj brat sastavljao taj Kalax 4x3. I kad je bio pred kraj u jednoj kutiji primeti da je jedna stranica malo ostecena.  Reklamira, Ikea uvazi reklamaciju i dodju i donesu mu novo sve ali da vrati sve staro. Nisu hteli da zamene samo tu jednu kutiju. I on odustane od zamene. I tu krece zurka, ne mogu slucaj da zavrse. Zvali ga svaki treci dan. On hoce samo tu jednu kutiju, oni tako ne mogu, nude mu 30evra nadoknade, on nece. I tako, vreme regulisalo slucaj. Valjda ga je softver zatvorio sam :D

Link to comment
6 hours ago, Fakundo Sava said:

Kakav je kalax?

4x3 kombinacija taman bi trebalo da stane u hodnik ,pa sam nešto razmišljao ,ne deluje skupo 

još bi dodao 3-4 kutije ,fino bi se uklopilo 

ekstra, ja planiram da dodam još jedan red

Link to comment
42 minutes ago, Filozof manijak said:

Užasi konzumerizma :sad:

Uzas stvarno. 

Ikea nudi opciju a i b. Potrosac kaze da nece, a oni opet zovu i nude a i b jer postoji reklamacija i sta ce da cekiraju kao odgovor na reklamaciju. Kazes im sta ti odgovara i da neces nista sto oni nude. Valjda se brinu da ih neko ne tuzi. To su tako retardirani razgovori. 

A taj Kalax je super i super izgleda i svasta stane u njega 

Edited by Sandradjer
Link to comment

Ne kupujemo u Ikei, sve te stvari i komadi naeštaja su efemerne trice 

:dživdžan zbori:

 

 

 

what kind of dining set defines me as a person?

Edited by Filozof manijak
Link to comment
1 hour ago, Sandradjer said:

Moj brat sastavljao taj Kalax 4x3. I kad je bio pred kraj u jednoj kutiji primeti da je jedna stranica malo ostecena.  Reklamira, Ikea uvazi reklamaciju i dodju i donesu mu novo sve ali da vrati sve staro. Nisu hteli da zamene samo tu jednu kutiju. I on odustane od zamene. I tu krece zurka, ne mogu slucaj da zavrse. Zvali ga svaki treci dan. On hoce samo tu jednu kutiju, oni tako ne mogu, nude mu 30evra nadoknade, on nece. I tako, vreme regulisalo slucaj. Valjda ga je softver zatvorio sam :D


Je li to bio deo iz jedne zajednicke kutije, kad je sve pod jednim brojem i bar kodom?

 

Nekad je se cela isporuka iz vise paketa pakovanih pod svojim brojem i bar kodom.

 

Definitivno treba pregledati pre nego sto pocne da se sastavlja, da li ima ostecenja i da li su svi izlistani elementi unutar jednog paketa na broju.

Link to comment
1 hour ago, Moonwalker said:


Je li to bio deo iz jedne zajednicke kutije, kad je sve pod jednim brojem i bar kodom?

 

Nekad je se cela isporuka iz vise paketa pakovanih pod svojim brojem i bar kodom.

 

Definitivno treba pregledati pre nego sto pocne da se sastavlja, da li ima ostecenja i da li su svi izlistani elementi unutar jednog paketa na broju.

Verovatno je sve bio jedan bar kod. 

Da, treba proveriti, a ne satima sklapati pa posle problem. 

Kod njega je sve ok, izgreban je deo koji je unutra, ne vidi se. Brzo je zaboravio na to

  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

svako ko je imao minimum Б iz opšte tehničkog obrazovanja bi morao to da sastavi(ili da vrati diplomu iz oš) 

testerice su stalno pucale. turpije su bile tupe. meni nikad nije bilo dovoljno vremena da završim zadatak. sve mi je napravio ujak, s izvesnim kreativnim izmenama. kec ko vrata.

iz ikeje sam odlična pet. sve sama.

loš je bio sistem obrazovanja

  • +1 3
  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...