Jump to content
IGNORED

Šta kupiti kod Šveđana? IKEA eve me!


Frank Pembleton

Recommended Posts

Fioke su smor za sklapanje a i imaju bzvz sistem, jer kad nešto zapadne iza fioke moraš odšrafiti šine fioke da bi izvadio fioku iz ormarića. Trpezarijske stolice su isto bile smor za sklapanje. Najkomplikovanije sklapanje je bio ormar, jedan smo sklopili žena i ja, ona morala da ide, ja pozvao ortaka da mi pomogne, on pošto je radio kao pomoćni stolar počeo da pametuje “ne treba meni uputstvo”, pa je neke stranice pogrešno sklopio, digao mi pritisak pa sam dobrano ispizdeo na njega :lolol:

Kontam sad da kupim još jednu vitrinu, bliznakinju ovoj staroj, al nema na lageru grrrr.

  • Haha 1
Link to comment
22 minutes ago, maheem said:

Fioke su smor za sklapanje a i imaju bzvz sistem, jer kad nešto zapadne iza fioke moraš odšrafiti šine fioke da bi izvadio fioku iz ormarića. Trpezarijske stolice su isto bile smor za sklapanje. Najkomplikovanije sklapanje je bio ormar, jedan smo sklopili žena i ja, ona morala da ide, ja pozvao ortaka da mi pomogne, on pošto je radio kao pomoćni stolar počeo da pametuje “ne treba meni uputstvo”, pa je neke stranice pogrešno sklopio, digao mi pritisak pa sam dobrano ispizdeo na njega :lolol:

Kontam sad da kupim još jednu vitrinu, bliznakinju ovoj staroj, al nema na lageru grrrr.

tu je bio zajeb. ikea koristi neke sisteme sklapanja koji su, verovatno, njihova resenja/patenti. tako da sklopiti obican orman i ikein orman nije isto.

prvo pogledati srafove i ostale okove pa krenuti sa sklapanjem. nije visa matematika.

 

p.s.

xanax ne skodi uopste. narocito ako se sklapa u paru, bracnom.

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment
7 hours ago, Sandradjer said:

Ti si na nekoj crnoj listi u Ikei :D.

Ikea oseca da l je neko voli :D. Moras da postanes clan porodice, da budes otvoren prema njoj, zeli da zna tvoje navike, hobije, s kim zivis, kako zivis, sta volis...

 

Eto kako mi vraćaju a preporučujem ih toliko, za sve živo… :sleep:


Ali logika, nema činije eto ti samo poklopac. :lolol:

  • Haha 1
Link to comment
14 hours ago, Moonwalker said:


ONO i DSZ

 

+:D
 

OTO

 

 

Kod mene je bio jedan nastavnik za oba predmeta

 

 

Lažem, nisam imao DSZ, samo Prvu pomoć i PP zaštitu

 

 

 

I ovo sam slagao, nisam imao PP zaštitu, to su mi posle predavali u firmi

 

 

 

:D

Edited by Filozof manijak
Link to comment
Spoiler

Kamo lepe srece da postoji DSZ. To bi bila neka vrsta civilne zastite. Medjutim mislim da je namerno nece biti, jer oni koji shvataju ozbiljno postavljaju pitanja.

 

To u firmi meni je unutar godisnjih obaveznih testova i PP je ukljucena must have uz specijalitete industrije. Kao i prva pomoc.  Nema zezanja jer svakom guza moze da se nadje u procepu, pa je bolje ozbiljno savladati.

 

Nama su OTO u svim slucajevima predavali fizicari. ONO i DSZ obicno oni koji su bili oficiri u rezervi


.Trolovanje je na temi, pa je odgovor u spojleru.

 

46 minutes ago, Filozof manijak said:

Kod mene je bio jedan nastavnik za oba predmeta

 

 

Lažem, nisam imao DSZ, samo Prvu pomoć i PP zaštitu

 

 

 

I ovo sam slagao, nisam imao PP zaštitu, to su mi posle predavali u firmi

 

 

 

:D

 

  • +1 1
Link to comment
21 hours ago, foto said:

bas cu sada da pamtim skandinavska imena...

:lol: odlična su imena, uglavnom ne umem ni da ih pročitam

omiljeni mi je klipan dvosed i neke garniture valentuna

 

a danas sam saznala za smart bravu. naime, u proteklih 24 sata u firmi je duh druga pantića drpio toalet papira u vrednosti od 50 evra pa sam anketirala mudre glave kako da zaštitim kuhinjske delove u kojima ih držimo a da ih ne bušimo i ne kitimo lancima i katancima

ovo

rothult-pametna-brava-bela__0770582_pe75

  • +1 1
  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment
19 hours ago, slepa živana said:

duh druga pantića

 

Naš nije toliko opušten, ali ono što me pored tariguza i ubrusa fascinira je nošenje šećera i ispijanje mleka 'mesto vode. Aj' mleko i da razumem taj nivo bezobrazluka, a i fizički je izvodljivo, ali kako pojedeš pola tegle šećera za 1 dan jbt?

  • Haha 1
Link to comment
7 minutes ago, zorglub said:

 

Naš nije toliko opušten, ali ono što me pored tariguza i ubrusa fascinira je nošenje šećera i ispijanje mleka 'mesto vode. Aj' mleko i da razumem taj nivo bezobrazluka, a i fizički je izvodljivo, ali kako pojedeš pola tegle šećera za 1 dan jbt?

sigurno prespu u nešto pa nose kući

  • +1 1
  • Haha 2
Link to comment

Tako su za vreme kovida kod mene krali alkohol. Dođem jedan dan cela flaša, sutra fali 2/3

 

Ontopik, iz ikee ima na gajbi neka polica, jastuk, jorgan i preostale dve šolje za kafu. Ne jer drugo nije iz Ikee, nego jer drugo i nema 

Link to comment

pravim smart home od habitata i zajebem se pa naručim dostavu preko mrtvog beksa, a ne onih njihovih paketomata koje imaju u altini, borči i žarkovu

:isuse:

Link to comment
pravim smart home od habitata i zajebem se pa naručim dostavu preko mrtvog beksa, a ne onih njihovih paketomata koje imaju u altini, borči i žarkovu
:isuse:

Svetlo i te zezalice?



....shiit has hit the fan.
  • +1 1
Link to comment
12 hours ago, Frank Pembleton said:


Svetlo i te zezalice?



....shiit has hit the fan.

da i extra je stvar. one ugradne led plafonjerke i neka lampa

 

na plafonjerkama može da se menja boja i jačina, a na podnoj lampi samo intenzitet

 

mogu i da se prave scene u memoriji al to kad budem imao malo više vremena

 

 

 

 

 

@Hermeticoova slika je došla do punog izražaja, kao da visitm u albertini

:)

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...