Jump to content
IGNORED

Šta kupiti kod Šveđana? IKEA eve me!


Frank Pembleton

Recommended Posts

3 hours ago, Ras said:

....to moj je moto,

ali....

Zna Ikea :).

Inace, broj 70 ide odlicno i brzo se stize. Stanica je na na ulazu u Ikeu. Malo stanica ima, mostar, autokomanda, plavi most i posle do ikee cini mi se samo 2 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Najskuplji nozevi iz IKEA Briljera Mislim,ne bas golo spolovilo al ni daleko od toga.Daju se naostriti ljudski al su istovremeno krti a  ne drze ostrinu tako dobro kao sto bi covek ocekivao od VG10 celika.Lose kaljenje.Za te pare ne preporucujem.

Link to comment
  • 1 month later...

I njih je nemoguće dobiti na telefon.

Kad se nekako provučeš kroz lavirint opcija i pobednonosno stisneš opciju 2 za razgovor sa operaterom, veza se naprasno sama prekine.

To se nisam nado.

  • Haha 3
Link to comment

U našu Ikeu je konačno stigla Varmblixt kolekcija, toliko gnjave sa ovom kolaboracijom na TikToku, mozak su mi isprali:

https://www.ikea.com/rs/sr/cat/varmblixt-kolekcija-59280/

 

Ništa nisam uzela, jer mi je uživo sve bilo nešto... bezveze. Krofna-lampa je kjut. 

E9CB12B5-A4A6-4B49-A524-4CA939B3430B.thumb.jpeg.d9e5b4c2eef5fda058c80cc06d3c4c0f.jpeg

 

Danas vidim da u martu stiže nova kolaboracija Ikea/Marimekko i ovi kućni ogrtači su predivni... ne znam da l će ova kolekcija uopšte dolaziti kod nas :mellow:

https://www.curbed.com/2023/02/new-ikea-marimekko-collaboration-bastua-sauna-furniture-design.html

 

F986C8EA-F45C-469E-B575-E83EA89CC8DF.jpeg.1de9ad3ffe7d685d7ab7332c09fa46ab.jpeg

  • +1 1
Link to comment

Kupljene danas MALM komoda sa 6 fioka i KULLEN sa 5 fioka.

Ovaj Kullen deluje jeftino, ali se jedini uklapa u mesto gde ce stajati.

Stize za nedelju dana, pa onda sledi muka sa sklapanjem.

Link to comment

Nemam pojma ni šta im se desilo sa onlajn prodajom, ali više od nedelju dana nisu u stanju da spakuju narudžbinu. Na početku su to radili za manje od 24h.

Ne znam da sad imaju toliko veću prodaju. A i da imaju, samo zaposle više ljudi.

Pa jebote, drugi dostave za 2-3 dana iako su im artikli raštrkani po više prodavnica. 

Link to comment
31 minutes ago, mraki said:

Nemam pojma ni šta im se desilo sa onlajn prodajom, ali više od nedelju dana nisu u stanju da spakuju narudžbinu. Na početku su to radili za manje od 24h.

Ne znam da sad imaju toliko veću prodaju. A i da imaju, samo zaposle više ljudi.

Pa jebote, drugi dostave za 2-3 dana iako su im artikli raštrkani po više prodavnica. 

drugi dostave besplatno kad potroshish 100 dukata :dry:

  • Haha 1
Link to comment

To tek. Ali ok, od početka je tako.

Nije mi jasno samo kako je kvalitet online usluge toliko opao.

Mislim, imaju tu jednu robnu kuću i tu im je sve, nije logistički zahtevno.

Link to comment
To tek. Ali ok, od početka je tako.
Nije mi jasno samo kako je kvalitet online usluge toliko opao.
Mislim, imaju tu jednu robnu kuću i tu im je sve, nije logistički zahtevno.

Pa verovatno im nije tu sve?



....shiit has hit the fan.
Link to comment

oni su u srbiji omashli istorijski trenutak da b se tako ponashali. onda, omashish istorijski trenutak, ali od pochetka premasno naplacujesh dostavu koju niko ne naplacuje. ne bash pametno. ono, o kvalitetu dostave ne mogu da sudim, ja odem jednom godishnje samo po ono shto moze kolima da se dotera. da hoce da donesu ljudski, sigurno bih ludovala, u prilici sam da ludujem, al ne i da me zavitlavaju kao da doteruju lichno iz peshte :s_w:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto




 

Edited by gospa buba
Link to comment
Pa ne možeš ni naručiti ono što nije na stanju u toj jednoj robnoj kući koju imaju ovde.
Znači, sve im je tu.

Mislio sam na ono "koliko im treba da spakuju porudžbinu"...



....shiit has hit the fan.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...