Jump to content
IGNORED

Šta kupiti kod Šveđana? IKEA eve me!


Frank Pembleton

Recommended Posts

8 minutes ago, mraki said:

Mislim onda da nema greške. Imaš i onaj dodatak iznad, kao neke police. Praktično za mali prostor.

Ja sam baš dobro proučio Ikeinu ponudu stolova pre jedno godinu dana.

Nisam našao neke zamerke ni za Micke seriju, sem što je premala za mene matorog konja.

Uzmi detetu odmah i stolicu i lampu. :D

Da, da, gledala sam odmah šta ide uz to, taj kao viseći element što ide iznad stola je super praktičan. Stolica dabome, ali lampa ne može!  Samo sveća, da vidi kako je nama bilo :mad:

 

@x500

Taj je manji Micke, ipak mi više radi posao onaj sa komodicom. 

Edited by Valkyrie
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, I*m with the pilots said:

Sasvim je dobar i njihov radni sto kom.se može štelovati visina, za one koji vole da povremeno stoke dok rade.

jedino što je skup ko đavo

  • +1 1
Link to comment
22 minutes ago, slepa živana said:

jedino što je skup ko đavo

 

Ja u kancelariji imam* takav pomerajući sto koji je izgleda koštao preko 2K evra tako da je ovaj Ikein jeftinoca :cry:

 

//Imala* tj. pošto mi ga je bezecovao kolega jer sam na porodiljskom/većinski homeoffice režimu. Neka ga.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
  • 1 month later...
On 6.9.2022. at 16:21, mraki said:

Kako stoje stvari sa strujom, moći će uskoro da se uveri.

E, imaju i super ponudu sveća. :dry:

Sjajno, taman sam nasla neki stari fenjer i uglancala ga pa da ga castim svecama 

Link to comment

Nisam jos bio u Ikei al sam cuo juce reklamu nesto kao ono sto svi pricamo...udjes da kupis sampon i izadjes sa tonom necega, u Lidlu npr

 

Reklama je islao  ovako..Ponesite brdo love ionako cete sve potrositi..

 

To je neka ozbiljna ekipa tamo

 

auffiderzenn

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
19 minutes ago, villiem said:

Nisam jos bio u Ikei al sam cuo juce reklamu nesto kao ono sto svi pricamo...udjes da kupis sampon i izadjes sa tonom necega, u Lidlu npr

 

Reklama je islao  ovako..Ponesite brdo love ionako cete sve potrositi..

 

To je neka ozbiljna ekipa tamo

 

auffiderzenn

ni ja nikad nisam bila. ni u ikeji ni u lidlu. iz ikeje sam naručivala. i kad naručuješ isto te mami, ajde kad kupujem policu da kupim i čiviluk i šareni selotejp i jeftinu plafonjeru i 300 pizdarija...

a na lidl ne smem ni da pomislim

  • Haha 2
Link to comment
20 minutes ago, slepa živana said:

ni ja nikad nisam bila. ni u ikeji ni u lidlu. iz ikeje sam naručivala. i kad naručuješ isto te mami, ajde kad kupujem policu da kupim i čiviluk i šareni selotejp i jeftinu plafonjeru i 300 pizdarija...

a na lidl ne smem ni da pomislim

 

Ovo za sareni selotejp si sad izmislila, to nema ni u lidlu, ja sam tamo redovan, sve sto imam da radi u kuci i dvoristu je odande. 

 

E, ali to je ozbiljno ako moze online, znaci ide na klik kao kladionica, nije dobro nikako, znao sam za panflete za Maksi, i Lidl, pa gadjas gde ima jogurt za 180, pa uzmes kompresor za kola da se nadje al ako pored namestaja ima svasta nesto ne klikci vise tamo

 

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...