Jump to content
IGNORED

Šta kupiti kod Šveđana? IKEA eve me!


Frank Pembleton

Recommended Posts

Prvi put sam bio u Ikei prošle subote.

Najviše mi se dopala organizacija prostora i kretanja (osim u restoranu, preskočio sam zbog neviđene gužve. Jbt, ptice na žici drže neki razmak, ljudi ne).

Ništa nisam kupio: nisam ni tražio ništa posebno osim nekog kreveta ili otomana ali i to mi sve nešto nije odgovaralo.

Super mi je i reklama za vegeratijanske sendviče (ili tako neki typo) na parkingu ispred.

Vratio sam se doma putem preko Zuca, još jedna meni nova stvar.

 

 

  • Wub 1
Link to comment
On 17.10.2022. at 14:57, villiem said:

 

Ovo za sareni selotejp si sad izmislila, to nema ni u lidlu

 

:lolol: 

a odakle mi onda puna kuća selotejpa sa pingvinima na skijama 

doduše ja ni u roboj kući panda ne umem da se zaustavim

nek bog poživi kineze

  • Haha 1
Link to comment
[emoji38]ol: 
a odakle mi onda puna kuća selotejpa sa pingvinima na skijama 
doduše ja ni u roboj kući panda ne umem da se zaustavim
nek bog poživi kineze
tenks tu robna kuca panda kujna mi je ko iz ikeje [emoji38]ol:

mislim, daleko su, to je njihov najveci problem.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • +1 1
  • Wub 1
Link to comment
  • 1 month later...

Ove merdevine/stolica/stepenik su trenutno na akciji. 

Posto sam se raspitivala na forumu oko prevoza do Ikee. Broj 70 ide odlicno. Stanica je kod ulaza u Ikeu. Nije Zuce daleko :D

  • +1 1
Link to comment

Čak je i bekvam promenjen u nekom trenutku, ali još pre dolaska Ikee u Srbiju, dakle pre mnogo godina.

Promene su minimalne, ali se primete kada se dođe u dodir sa jednim i sa drugim primerkom - kod "novog" su dimenzije samih elemenata (nogara npr.) za malo manje, a čini se da je i materijal drugačiji. Mislim da je nosivost ostala nepromenjena.

 

 

Novost je da će uskoro početi sa radom Ikea kancelarija za planiranje i to u onom TC gde je Uradi sam, u Omladinskih brigada na Novom Beogradu. Poslovni prostor kod ulaza u TC oblepljen je Ikea reklamnim materijalom.

Blizina West 65?

Edited by Ras
Link to comment
13 hours ago, Sandradjer said:

Ove merdevine/stolica/stepenik su trenutno na akciji. 

Posto sam se raspitivala na forumu oko prevoza do Ikee. Broj 70 ide odlicno. Stanica je kod ulaza u Ikeu. Nije Zuce daleko :D

Autobus 70 je ok i ide po redu voznje. Moje dete ga je cesto koristilo ptoslog leta.

Sto se tice Zuca, nije daleko kada se ide kolima. Ali pesice ima malo vise da se hoda, pogotovo u povratku je uzbrdica. 

 

Napomena, ko ide kolima iz Zuca prema Ikea, na T-raskrsnici na putu koji izbija na put za Ikea obavezan smer je desno (prema benziskoj). Na toj raskrsnici ima kamera koja snima i mogu da napte kaznu za prelazak pune linije kod levog skretanja. 

Link to comment
Čak je i bekvam promenjen u nekom trenutku, ali još pre dolaska Ikee u Srbiju, dakle pre mnogo godina.
Promene su minimalne, ali se primete kada se dođe u dodir sa jednim i sa drugim primerkom - kod "novog" su dimenzije samih elemenata (nogara npr.) za malo manje, a čini se da je i materijal drugačiji. Mislim da je nosivost ostala nepromenjena.
 
 
Novost je da će uskoro početi sa radom Ikea kancelarija za planiranje i to u onom TC gde je Uradi sam, u Omladinskih brigada na Novom Beogradu. Poslovni prostor kod ulaza u TC oblepljen je Ikea reklamnim materijalom.
Blizina West 65?

Da da.
Žena mog kolege koja radi u ovoj u Zucama konkuriše za taj objekat.
E sad to će izgleda biti malo "light IKEA" više kao ona što je bila u centru.
Mada iz onoga što mi je ona pričala biće ozbiljnija, ona je recimo kad su je pitali da li je obučena za "crtanje" kuhinja, ona je rekla da nije jer se tamo svi rotiraju sem ovi što rade kuhinje.
Oni su joj rekli : ok proći ćete obuku i za to...
Tako da to daje utisak da su rešili ozbiljno da ulože u tu lokaciju...



....shiit has hit the fan.
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...