Jump to content
IGNORED

Šta kupiti kod Šveđana? IKEA eve me!


Frank Pembleton

Recommended Posts

4 hours ago, Jumanji said:

Ove merdevinicice-stolicicu imam iz Budimpeste jos i super su stvar, naravno za sedenje posebno emoji4.png

 

I za penjanje isto, vrlo je stabilna i jaka, kevin omiljeni deo nameštaja.

Link to comment

Misliš na ovo?

 

maesterby-step-stool-beige__0728269_PE73

 

Veruj mi, BEKVÄM je roditelj za nju.

 

Makaze od 79RSD su super, oni dispenzeri za tečni sapun po istoj ceni takođe (koristim ih još za šampon i gel za tuširanje), plave torbe su zakon - makar jedna velika je uvek u kolima, nose 40kg provereno, oni tanjiri od 69RSD su super - jesu skroz beli, ali ispalo je da samo iz njih jedemo, kao što samo pijemo iz onih velikih čaša (ista cena ili 99RSD ako ćeš u boji). Uglavnom im stvari jesu skupe, ali ima i sitnica za probrati. Ormari i garderoberi jesu preskupi, uvek bih pre pravio kod nekog, ali pojedini komadi, posebno od punog drveta ili metala se zaista isplate kad uporediš kvalitet i dizajn konkurencije. Na dušeke mislim da daju 20 god. garancije. E da, ona šrafilica od ~1200RSD je smešna, ali radi i na bateriju, i na kabl, za sastavljanje bilo čega Ikeinog je sasvim dovoljna.

Link to comment
On 15.12.2019. at 20:37, nisam ja said:

Večeram sa svog long boarda za sečenje po imenu fascinera. Bhdite fascinirani. I svoju novu kafu ću da pijem iz svoje nove šolje za kafu dok čitam vaša prenemaganja. Sve je teklo kao po loju. Što se ikeje tiče, ne znam što dramite, jedva čekam ponovo. Ža mi što ne uzo onaj tepih jedan. Kad popijem kavu idem šrafit police i astale. 

IMG-20191215-203243.jpg

Svidža mi se tvoja daska gari.

Ova plastična stolica je grozomorna. Drvene imam tri, kontam još pazariti :lolol:

Link to comment

jzsk je bleda kineska kineska kopija ikeje. daleko od toga da je ikea sad nešto, mada meni jeste. toliko artikala i svaki da ima svoje kretensko ime. :laugh:

 

na sklapanje imam poseban hard on. ljudi su učinili da ja sve mogu da sklopim ko od šale. vidi za to kapa do poda. 

 

trebo sam vedbaka uzet pa ako ne valja vrnut. 

vedbaek-rug-low-pile__0714373_PE730081_S

Link to comment

u pravu si, trebao sam merdevine kupiti.
služe za saksije, jedna ko pomoćni stolić u predsoblju, a možeš i dupe na nju smestiti.

ja sam zapravo bio namerio jednu hoklicu koja je nestala iz ponude a ovo žena birala a ja se mrštio. sad su mi super. 
super mi je i Ingolf hoklica al sam škrt. a lenj sam za najlon pijacu

Link to comment
12 minutes ago, zorglub said:

 

Jel' ova?

 

Stoji mi pored kreveta kao stočić. Stvarno, nema je više.

Bravo! Oddvar.

Kada se navariš, njome se odvariš.

Hoklica! Voleo bih da se tako prezivam.

Link to comment



jzsk je bleda kineska kineska kopija ikeje. daleko od toga da je ikea sad nešto, mada meni jeste. toliko artikala i svaki da ima svoje kretensko ime. [emoji23]
 



Ja ti kažem na ovom jednom primeru da su ispali bolji i to veoma...
Nemaju oni toliki asortiman, ali su zato bliži, lokacijski....



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...