Jump to content
IGNORED

Šta kupiti kod Šveđana? IKEA eve me!


Frank Pembleton

Recommended Posts

:lol:

 

meni IKEA super skroz za istrazivanje. Nesto sto sam hteo da kupim odustanem jer mi se u prirodi ne svidja, ali zato naletim na super neocekivane ajteme koji ispadnu visestruko korisni.

 

Dakle sajt mi je samo za pripremu i informisanje o cijenama.

Link to comment

Ladda punjive baterije su npr. Eneloop Pro, dokle god su Made in Japan.

 

Punjači i kablovi se za sada dobro drže, a jeftiniji su od svega outder. Ima svašta od tih sitnica dobrog.

Link to comment
Ladda punjive baterije su npr. Eneloop Pro, dokle god su Made in Japan.
 
Punjači i kablovi se za sada dobro drže, a jeftiniji su od svega outder. Ima svašta od tih sitnica dobrog.
Da, meni za onu lampu na terasi sa senzorom odlične...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Pa ne znam, ovaj click& collect, ti isklikćeš on pokupi?
Nego oko toga, to negde čeka "na gomili" ili kako?

Evo bila ja jutros da collect svoje clicknuto. Dobiješ mail sa potvrdom narudžbine i to poneseš u mobu ili odštampano, i ličnu kartu. Ne moraš uopšte u hangar, imaju posebni deo za izdavanje robe. Daš in broj narudžbine, odu iza i doguraju ti tvoje ajteme i ajde na parking. 

Link to comment
2 hours ago, gospa buba said:

shanse da ja npr gospodinu objasnim shta treba da mi donese iz ikeje (dam brojeve, putanje, papire, sve), u koju ide da bi neko jeo cufteta (! :isuse: ), a da se ne sludi, izgubi, iskida, dobije seriju nervnih slomova, sa potencijalnim pogubnim pogorshanjem domacih odnosa, to nema shanse, jel tako? :hihi:

 

tipa donesi mi ovo ogledalo (mada ovo vec vuche na bajku, dje cu se ubosti na vreteno, pogledati u ogledalo i pasti na gomilu neochishcenog zita! :lolol: )

 

Hej bubo, imas da napravis spisak i onda muz moze po tome da kupuje? Mi to uvek radimo, jer bismo inace zaboravili sta hocemo - oboje se brzo smorimo i hocemo samo sto pre da izadjemo, nismo od istrazivackog materijala.

 

Trik je samo u tome sto nema svega na sajtu, kako smo ustanovili. Bas je pre neki dan muz otisao po Platsa ormar i nije kupio rukohvatace, jer "ih ima milion i hoce da izaberemo zajedno" (= bio je umoran da odluci sam, ionako je otisao 15 min pred zatvaranje), kad ono na (svapskom) sajtu stoje tipa tri hvataca.

 

Dakle napravis nalog, i tamo imas da ubacis sve u notes (ne znam kako se zove sve na srpskoj verziji sajta, ali jasno ce ti biti na sta mislim) :) Ova ikonica u sredini:

grafik.png

 

Znas za sta je jos korisno imati spisak? Da se brzo proveri stanje na lageru za stvari koje te interesuju. Nama je Ikea na 10-15 minuta kolima a odemo i biciklom, pa za neke stvari obavezno proverimo da li ih ima i koliko, i da li vredi da odemo.

Edited by I*m with the pilots
Link to comment
Evo bila ja jutros da collect svoje clicknuto. Dobiješ mail sa potvrdom narudžbine i to poneseš u mobu ili odštampano, i ličnu kartu. Ne moraš uopšte u hangar, imaju posebni deo za izdavanje robe. Daš in broj narudžbine, odu iza i doguraju ti tvoje ajteme i ajde na parking. 
Odlično. Svrha je da ne ulazim u izložbeni prostor jer će onda da me upropaste!



... Shiit has hit the fan...

Link to comment



 

Preveliki je za moju svakodnevnu upotrebu, ali ako ti sa bakom, a [mention=308]Valkyrie[/mention] sa decom, mužem i dadiljom svi zajedno svratite, nakon obilaska Ikee, mogli biste da računate da bi kafa bila poslužena bez čekanja.
 
 


Dakle culi ste, svi na click&collect, da pokupimo sta imamo, pa na kaficu, bez cekanja :)


Radi li ovo, zna li neko?
Mada ga odavno nema na stanju.

https://www.ikea.com/rs/sr/p/oddlaug-ploca-sa-zvucnom-izolacijom-siva-00427366/

Link to comment
  • 3 weeks later...
Nije Ikea, nego Jysk. Njihova Ubberup tj. Akapulko fotelja za terasu je vrlo udobna, jos uvek je na snizenju. Ne treba nikakav jastuk, ne zulja.

I ovde je, £25, samo nema nigde blizu Londona.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...