Jump to content
IGNORED

Šta kupiti kod Šveđana? IKEA eve me!


Frank Pembleton

Recommended Posts

4 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ovo je super, mislim da ću sestriću to da poklonim...

Super je kao akumulativni poklon, ili ako je vise dece u porodici. Poklonis za jedan rodjendan neki kao osnovni paket, npr. ovo, pa onda za drugi rodjendan, od Deda Mraza ili drugom detetu jos sina ili vagona koji imaju nesto u sebi, itd. :) (Slicno kao sto mozes da radis sa Lego kockama, samo je ovde ipak ukupni izbor dosta manji)

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Ovo je super, mislim da ću sestriću to da poklonim...

 

Ima obicna osmica i osmica sa rampom, drvecem i kucicama. Ova prva je oko 10E, ova druga 30 25 pa da evo je gore na slici

 

Kupi mu ovu drugu, zaista je bolja. btw. jedna od retkih igracaka koje mi dete trosi vec godinu dana u kontinuitetu, zato sam joj i uzeo ovaj veci paket onomad, sada smo iskombinovali duplu osmicu

 

inace nisu lose ekstenzije, super stvar, pri tom neunistiva

Edited by Caligula
Link to comment

Oće decu da nam pokvare :dry:tako su i mene skuvali nadrndanog potrošača i lenjog sastvljača. Gledam slike na forumu i ko Mortimer govorim imab, imab, nemab, imab imab skoro sve ... kalaks stalaže kupujem one najmanje i slažem ko lego kocke, imam i plastičnu puzavicu bit dis. Inače sobno bilje im je baš jeftino i živahno.

 

Bio sam već sto puta al ne mogu da psihički prebrodim onu lakat krivinu na sredini, obično čekam na parkingu ili maks na badem torti. Juče me žena obraduje sa setom za produženi sa mlekom da imam u ofisu, džasvi mi se al sam majstor uspio da izgubim sat vremena da provalim kako se ubacuju baterije u onu mutilicu.

20191218_052909.jpg.90a9a6c6da25c90300608e99f2625539.jpg

Link to comment
3 hours ago, Frank Pembleton said:

Ovo je super, mislim da ću sestriću to da poklonim...

... Shiit has hit the fan...
 

te drvene voziće mi naručivali od ovih što dovlače svašta iz mađarske. nisu ikea, mislim da se zovu carousel.

možda se mogu uklapati sa ikea prugama, ali nama je bilo najvažnije da na te pruge pašu ovakvi thomas and friends metalni vozići

 

10-trains-Original-Thomas-and-Friends-Tr

 

 

Link to comment
5 hours ago, francuski sobar said:

Oće decu da nam pokvare :dry:tako su i mene skuvali nadrndanog potrošača i lenjog sastvljača. Gledam slike na forumu i ko Mortimer govorim imab, imab, nemab, imab imab skoro sve ... kalaks stalaže kupujem one najmanje i slažem ko lego kocke, imam i plastičnu puzavicu bit dis. Inače sobno bilje im je baš jeftino i živahno.

 

Bio sam već sto puta al ne mogu da psihički prebrodim onu lakat krivinu na sredini, obično čekam na parkingu ili maks na badem torti. Juče me žena obraduje sa setom za produženi sa mlekom da imam u ofisu, džasvi mi se al sam majstor uspio da izgubim sat vremena da provalim kako se ubacuju baterije u onu mutilicu.

20191218_052909.jpg.90a9a6c6da25c90300608e99f2625539.jpg

Druže! Imaš li Billyja? 

Edited by MortimerBrewster
Link to comment
  • 5 months later...
  • 2 weeks later...

Trebalo bi da sutra preuzmem nešto što sam kupila click&collect metodom ali me zanima jesu li promenili nešto u smislu da možeš da gvirneš unutra pa izađeš ili i dalje mora da se prođe ceo hangar? 

Da znam da li da ulazim u lavirinte smrti. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...