Jump to content
IGNORED

Šta kupiti kod Šveđana? IKEA eve me!


Frank Pembleton

Recommended Posts

5 hours ago, gospa buba said:

ni ja. ja idem samo u ikeju u zagreb hihi.gif

 

@kauboj. imal flomastera za tekstil, da niste to uzeli?

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

To kad budemo isli na tri dana u obilazak, ko ce sve pohvatat

 

Ovo mi je cetvrti put tamo, te flomastere nisam registrovao (i bolje, jer bi zena i dete odmah pukli pare za to)

 

Kupio dobru bateriju za sudoper, vakum hvataljke za peskire&toalet papir (dosta je stajao na lavabou @ordi ) i jos par tih dzidza bidza od vakuuma, a dete odabralo najskuplji drveni voz :isuse:

 

 

Edited by Caligula
Link to comment

ja sam bila jednom i dobila napad panike. ne volim lavirint, ne volim da ne mogu da izađem kad ja hoću,

zagušljivo je i pretoplo.

mislim da se neću usuditi da idem ponovo.

Link to comment

Večeram sa svog long boarda za sečenje po imenu fascinera. Bhdite fascinirani. I svoju novu kafu ću da pijem iz svoje nove šolje za kafu dok čitam vaša prenemaganja. Sve je teklo kao po loju. Što se ikeje tiče, ne znam što dramite, jedva čekam ponovo. Ža mi što ne uzo onaj tepih jedan. Kad popijem kavu idem šrafit police i astale. 

IMG-20191215-203243.jpg

Edited by nisam ja
Link to comment
55 minutes ago, Caligula said:

Kupio dobru bateriju za sudoper, vakum hvataljke za peskire&toalet papir (dosta je stajao na lavabou @ordi ) i jos par tih dzidza bidza od vakuuma, a dete odabralo najskuplji drveni voz :isuse:

 

što volim kad sam uticajna :D

 

u ikei bila samo jednom, 2017. i to ne bih ni tad nego me drugarica zamolila da je povezem da nešto preteramo. ajde bre, da izgubim ceo dan akajući se među artiklima. eno, i one stolice ko moje iz jyska, duplo skuplje tamo. možda su tiplovi kvalitetniji.

 

Edited by ordi
Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

što bre jel ford neće da istera u povratku uz ono brdo

:sad:

Fordara je redovna na relaciji BG-Mladenovac pa isteruje takva brda u oba pravca sa sve mečetom A klase u gepeku :tongue:

Link to comment
13 hours ago, gospa buba said:

to su ovi
https://www.ikea.com/rs/sr/p/loppstarr-flomaster-odabrane-boje-20259753/

da znate da su odlichni, hudini crtala majice, podnose pranje savrsheno!

sent from bubamoto
 

 

Imaju i neke flomastere koji pak mogu da se operu - pise tako na pakovanju, nismo jos probali jer mali jos nije poceo da hara sa tim :)

 

  

19 hours ago, zorglub said:

Must have:

 

bekvaem-step-stool__0108612_PE258294_S5.

 

O da!

I one plasticne za decu, koje imaju gumu dole pa se ne klizu, visa za lavabo i niza zgodna takodje za spremanje za napolje, da ne sedi na podu:

bolmen-step-stool-white__0284761_PE42194

 

foersiktig-children-s-stool__0712332_PE7

Link to comment
21 hours ago, Frank Pembleton said:

Pa šta radiš? Naručuješ online?
Ja koristim app pa napravim spisak, pa ciljano...



... Shiit has hit the fan...
 

Kurcim se : )

salim se veljo. Preko sajta mogu da vidim koje boje imaju na stanju, kada ocekuju da im stigne nesto cega nema trenutno, ne razmisljam da li ce moci da se ugura u kola... i, ono sto sam vec rekao, drasticno sam smanjio kupovinu gluposti koje nisam nameravao da kupim, a vidim je tamo izlozenu i onda je kupim bez potrebe.

 

To sam prelomio kada sam otisao 25km da kupim ovde pominjanu drvenu stolicicu/merdevinice. U prodavnici je bio zid na kome je bilo okaceno 50-60 tih stolicica. Ja jedva nadjem nekog radnika i zamolim ga da mi kaze gde da uzmem to cudo a on mi odgovori  da nemmaju vise na stanju?!? A sta je ovo cudo na zidu? Pa to je dekoracija, odgovori mi covek mrtav ladan. Od tad nisam usao u radnju.

 

Inace sam trenutno u fazi kupovine vecih komada tako da mi je bila frka da li ce pri kocenju biblioteka izleti kroz soferku. Da je paket bio 4cm duzi ne bi stao u kola.

 

Da su skupi za prevoz- jesu. Da sam tajkun- nisam al budala jesam. Mada, tesim se da ima i onih koji placaju i sklapanje. 

Link to comment



Kurcim se : )
 
Da su skupi za prevoz- jesu. Da sam tajkun- nisam al budala jesam. Mada, tesim se da ima i onih koji placaju i sklapanje. 


Ne otkrivati RL podatke drugih forumaša!



... Shiit has hit the fan...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...